У селі на Волині відкрили меморіальні дошки трьом загиблим Героям
![](/resize/450x221/r/files/news/2023/04-08/359074/4343.jpg)
У селі Костюхнівка відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам-землякам: Івану Кравцю, Юрію Панічику та Роману Кравчуку.
Меморіальні знаки розміщено на фасаді Костюхнівського ліцею Маневицької селищної ради, де колись навчалися українські захисники, повідомили у селищній раді.
Аби віддати останню шану й сказати останнє дякую полеглим воїнам за їх мужність і жертовність, до рідної школи зійшлися рідні, друзі, односельці, представники влади, військові побратими.
Іван Кравець – справжній патріот, люблячий чоловік, батько двох дітей. У березні 2022 року пішов боронити рідну землю від ворога. Перебуваючи на військовій службі на Черкащині серце мужнього 47-річного воїна не витримало. 28 червня 2022 року усією громадою провели Івана Андрійовича з усіма військовими почестями до місця вічного спочинку.
Юрій Панічик на початку вересня 2022 року добровольцем пішов захищати рідну землю рід російської навали. Загинув 38-річний український захисник 11 січня 2023 року в Запорізькій області, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок. У загиблого Героя залишилася мама та син.
25-річний Роман Кравчук на початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю без вагань пішов добровольцем захищати свою рідну Вітчизну від ворога. Він був надійною опорою для батьків, дружини з якою зовсім нещодавно поєднали свої долі. На жаль, 26 грудня 2022 року життя молодого, сповненого сил військовослужбовця трагічно обірвалось...
Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним загиблих Героїв. Чин освячення здійснив настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Михайло Мельничук. Пам’ятні знаки було встановлено за ініціативи військових побратимів, родин та друзів загиблих воїнів. Спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять захисників України.
Звучали слова співчуття від Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, який зазначив, що загибель вірних присязі і відданих Україні патріотів є непоправною втратою для Маневицької громади та висловив слова подяки родинам бійців за виховання справжніх захисників рідної землі.
Слова вдячності та жалю також висловили директор ліцею Василь Давидюк, староста села Оксана Зінчук, настоятель Свято-Михайлівського храму священник Георгій Хомич. Зворушливі поетичні рядки та твори декламували юні вихованці ліцею. Пам’ятні дошки на фасаді школи будуть нагадувати кожному, хто сюди завітає, якою великою ціною ми платимо за мир та спокій.
Після закінчення заходу його учасники, схиливши голови в пошані, поклали квіти до могил загиблих захисників України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Меморіальні знаки розміщено на фасаді Костюхнівського ліцею Маневицької селищної ради, де колись навчалися українські захисники, повідомили у селищній раді.
Аби віддати останню шану й сказати останнє дякую полеглим воїнам за їх мужність і жертовність, до рідної школи зійшлися рідні, друзі, односельці, представники влади, військові побратими.
Іван Кравець – справжній патріот, люблячий чоловік, батько двох дітей. У березні 2022 року пішов боронити рідну землю від ворога. Перебуваючи на військовій службі на Черкащині серце мужнього 47-річного воїна не витримало. 28 червня 2022 року усією громадою провели Івана Андрійовича з усіма військовими почестями до місця вічного спочинку.
Юрій Панічик на початку вересня 2022 року добровольцем пішов захищати рідну землю рід російської навали. Загинув 38-річний український захисник 11 січня 2023 року в Запорізькій області, будучи вірним військовій присязі, з честю і до кінця виконавши свій службовий обов’язок. У загиблого Героя залишилася мама та син.
25-річний Роман Кравчук на початку повномасштабного вторгнення російських окупантів на українську землю без вагань пішов добровольцем захищати свою рідну Вітчизну від ворога. Він був надійною опорою для батьків, дружини з якою зовсім нещодавно поєднали свої долі. На жаль, 26 грудня 2022 року життя молодого, сповненого сил військовослужбовця трагічно обірвалось...
Право відкрити меморіальні дошки було надано рідним загиблих Героїв. Чин освячення здійснив настоятель храму Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії протоієрей Михайло Мельничук. Пам’ятні знаки було встановлено за ініціативи військових побратимів, родин та друзів загиблих воїнів. Спільною молитвою та хвилиною мовчання вшанували присутні пам’ять захисників України.
Звучали слова співчуття від Маневицького селищного голови Олександра Гаврилюка, який зазначив, що загибель вірних присязі і відданих Україні патріотів є непоправною втратою для Маневицької громади та висловив слова подяки родинам бійців за виховання справжніх захисників рідної землі.
Слова вдячності та жалю також висловили директор ліцею Василь Давидюк, староста села Оксана Зінчук, настоятель Свято-Михайлівського храму священник Георгій Хомич. Зворушливі поетичні рядки та твори декламували юні вихованці ліцею. Пам’ятні дошки на фасаді школи будуть нагадувати кожному, хто сюди завітає, якою великою ціною ми платимо за мир та спокій.
Після закінчення заходу його учасники, схиливши голови в пошані, поклали квіти до могил загиблих захисників України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.