USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У «Слузі народу» визначились з кандидатами в мери Луцька та низки міст України. Оновлено

31 Серпня 2020 17:24
Партія «Слуга народу» затвердила своїх кандидатів у мери обласних центрів на місцевих виборах 25 жовтня.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Кандидатів презентували під час з’їзду партії, який відбувається у Києві.

У Вінниці у мери висунули очільника Вінницької ОДА Сергія Борзова. У Дніпрі кандидатом від партії став головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

У Житомирі партія висунула ректора «Житомирської політехники» Віктора Євдокимова. У мери Запоріжжя піде депутат міської ради Віталій Тишечко. В Івано-Франківську партія висунула підприємця Олександра Богачова.

У Києві в мери йде народний депутат Ірина Верещук.

У Кропивницькому в мери висувається Ольга Ковальова-Алокілі. У мери Луцька йде очільник міського осередку «Слуги народу» Роман Бондарук. Проте, під час з'їзду партії офіційно кандидатуру Романа Бондарука не оголошували, хоча низка ЗМІ повідомили, що саме він буде кандидатом у мери Луцька від «Слуги народу».

Як повідомила у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини речниця обласного осередку партії Валентина Черниш, така ситуація пов'язана із проведенням перевірки кандидата.

«Обласний осередок рекомендував Романа Бондарука, як кандидата на посаду мера Луцька, проте офіційне затвердження кандидатури відбувається після завершення спецперевірки, яка наразі ще триває. Тому зараз очікують її результатів», - розповіла Валентина Черниш.

Читати ще: Ігор Поліщук балотуватиметься в мери Луцька від партії «ЗА Майбутнє»

У Львові партія висунула на посаду мера полковника ЗСУ Тараса Кльофа. У Миколаєві кандидаткою стала громадська активістка Тетяна Домбровська.

В Одесі кандидатом у мери став гуморист Олег Філімонов. У Полтаві на посаду мера висувається бізнесмен Сергій Іващенко. У Рівному кандидатом став керівник Рівненської ОДА Віталій Коваль.

У Сумах кандидатом у мери стала народний депутат Тетяна Рябуха. У Тернополі висувається актор «Ліги сміху» Віктор Гевко. В Ужгороді кандидатом став депутат міської ради Віктор Щадей.

У Харкові партія висуває на мера керівника ОДА Олексія Кучера. У Херсоні висувається ректор аграрного університету Юрій Кирилов. У Хмельницькому балотуватиметься депутатка обласної ради Інна Ящук.

У Черкасах партія висуває підприємця Віталія Ільченка. У Чернівцях кандидатом став керівник осередку «слуг народу» Віталій Другановський. У Чернігові партія висуває підприємця Юрія Тарасовця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Поправочка Показати IP 31 Серпня 2020 17:38
Партія «Корабельна сосна» затвердила своїх кандидатів у мери обласних центрів на місцевих виборах 25 жовтня.
Луч Показати IP 31 Серпня 2020 17:49
В нього нема шансів!
лучанин Показати IP 31 Серпня 2020 19:08
В них кандидата на міського голову Луцька просто НЕМАЄ!!!!!!!! Якщо висунуть Валерія,то це буде "бомба",яка повністю розірве Слуг в Луцьку.
лучанин до лучанин Показати IP 31 Серпня 2020 19:42
Ти,читав статтю????????? Відкрий сліпаки,прочитай і не показуй,що ти_болван!!!!!
Лучанину Показати IP 31 Серпня 2020 19:24
Якого Валерія? Ти хоч би прізвище назвав? Чи ти з хрена зірвався?
скептик Показати IP 31 Серпня 2020 19:27
Роман Бондарук - ЦЕ ХТО ?
Тітка до скептик Показати IP 31 Серпня 2020 19:53
Луцький крутелик.
123 до Тітка Показати IP 31 Серпня 2020 20:06
То він так думає. Я насправді чмошник кінчений...
скептик до Тітка Показати IP 31 Серпня 2020 20:36
правільний пацан - у слуг це також професія
123 до Тітка Показати IP 31 Серпня 2020 20:42
То він так собі думає. А на справді кончене чмо.
123 Показати IP 31 Серпня 2020 20:04
Якщо ще знайдуться люди котрі будуть голосувати за партію "Корабельна сосна", то все, ми втратили Україну назавжди.
скептик до 123 Показати IP 31 Серпня 2020 20:38
можете не сумніватись. процентів 40 на сході ще таких набереться.
скептик до 123 Показати IP 31 Серпня 2020 20:41
україна буде. питання у тому, якою вона буде. чим далі тим більше вона стає безликою територією із яскраво вираженим насєлєнієм: шльопками чи то ушльопками
Ххх до 123 Показати IP 31 Серпня 2020 22:52
А,а що за порохоботів брехтливих Голосувати.є і інші кандидати.
До Скептик Показати IP 31 Серпня 2020 20:30
Корабельна сосна - то вона ! А той, кого хочуть висунути - то морений дуб !
До Лучанин Показати IP 31 Серпня 2020 20:38
Як висунули - то так само і назад засунуть ! Бо з такою кредитною історією, як в Бондарука, можна приймати участь хіба у виборах верхньої шконки !
Василь Показати IP 31 Серпня 2020 21:00
Цікаво, чи погасив Р. Бондарук кредити КБ"Західінкомбанку". Може ліквідаційна комісія щось повідомить громаду Луцька.
Я Показати IP 31 Серпня 2020 21:04
Маєте бюлетні в руках 29 років....але мізків немаєте....голосуєте за корупціонерів, злодіїв, брехунів, бандитів.....не нарікайте тепер, кого вибрали, те лайно і маєте. Чесних, господарів , мудрих людей вам не потрібно. Бюджетні кошти, тобто платників податків кошти доручаєте злодіям і бандитам. Не нарікайте і не плачте, самі собі своїми руками яму риєте 29 років.
Спиридон Показати IP 31 Серпня 2020 21:45
Ніхто з цих засранців не буде обраний. Вже всі побачили,що за публіка. Риженка шкода. Багато зробив дляхлопців з фронту, а тут зламався. Шкода.
Ххх до Спиридон Показати IP 31 Серпня 2020 22:58
Останні 6 років нас дуже дурять.особливо при шоколадній сраці.(горіти в пеклі цьому баризі.бо при ньому украіна зазнала найбільше горя.)
123 до Ххх Показати IP 1 Вересня 2020 07:48
Навіть у статті про зефілітиків випливає шоколадна срака. Да, їм буде срака, при чому шоколадна Хахаза
Волинь моя Показати IP 31 Серпня 2020 21:57
Від Пороха Юля, Від Вови Рома, Від Ігора Ігор:))))) Ще цікаво хто від Юлі мабуть Андрій, ну і від свободи і смішка не в курсі:)))) короче Хтось буде!!!
Згоден з Шарієм Показати IP 31 Серпня 2020 22:48
Зебіли ставлять своїх непрохідних клоунів на мерів як бартер на депутатів.