У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні, 26 червня, у Луцьку в Центральному парку культури та відпочинку імені Лесі Українки відбувся День адаптивного спорту.
Про це інфорують у міськраді.
Участь у відкритті змагань взяла перший заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона відзначила, що адаптивний спорт активно розвивається у Луцькій громаді, адже це ефективний спосіб відновлення для ветеранів війни.
«Завжди радо запрошуємо на такі заходи і підтримуємо наших ветеранів, створюємо можливості для їхнього всебічного розвитку, адже повернення до цивільного життя – один із пріоритетів підтримки військовослужбовців», – зазначила перший заступник міського голови.
Ірина Чебелюк подякувала військовослужбовцям за захист, незламність, за їхні досягнення в спорті й за те, що своїми результатами надихають інших, а також партнерам, які підтримують заходи такого спрямування.Звідки зародилася ідея розповів ветеран війни, керівник офісу ветеранів Київської школи економіки, рекордсмен Книги рекордів України Володимир Байковець. Він розповів, що такі заходи організовували в інших містах, однак в Луцьку відчули найбільшу підтримку, адже до організації долучилися багато партнерів. Він акцентував, що спорт об’єднує багато людей, і адаптивний спорт дуже відгукнувся військовим.
Читати ще: У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
День адаптивного спорту організовано задля популяризації адаптивного спорту, створення спільноти активних людей та розвитку спортивних напрямків для ветеранів і людей з інвалідністю.
У межах заходу відбулися змагання з таких видів спорту: пауерліфтинг, кросфіт, настільний теніс, стрільба з лука, гольф, волейбол та петанк.Долучитися до Дня адаптивного спорту та позмагатись разом з ветеранами чи цивільними з інвалідністю або ж повболівати за них могли всі охочі.
Читати ще: Шестеро волинян претендують на всеукраїнську премію «Тренер року-2026»
Організували захід громадська організація «Strong Side» за підтримки команди «Let’s NGO» спільно з реабілітаційним комплексом «Агапе Україна» та міжнародною організацією «Джоні та друзі» у межах проєкту для ветеранських спільнот «Сильна сторона України». До сприяння в організації Дня адаптивного спорту долучилася також Луцька міська рада.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інфорують у міськраді.
Участь у відкритті змагань взяла перший заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона відзначила, що адаптивний спорт активно розвивається у Луцькій громаді, адже це ефективний спосіб відновлення для ветеранів війни.
«Завжди радо запрошуємо на такі заходи і підтримуємо наших ветеранів, створюємо можливості для їхнього всебічного розвитку, адже повернення до цивільного життя – один із пріоритетів підтримки військовослужбовців», – зазначила перший заступник міського голови.
Ірина Чебелюк подякувала військовослужбовцям за захист, незламність, за їхні досягнення в спорті й за те, що своїми результатами надихають інших, а також партнерам, які підтримують заходи такого спрямування.Звідки зародилася ідея розповів ветеран війни, керівник офісу ветеранів Київської школи економіки, рекордсмен Книги рекордів України Володимир Байковець. Він розповів, що такі заходи організовували в інших містах, однак в Луцьку відчули найбільшу підтримку, адже до організації долучилися багато партнерів. Він акцентував, що спорт об’єднує багато людей, і адаптивний спорт дуже відгукнувся військовим.
Читати ще: У Луцьку відбулося відкрите тренування за участю представників патрульної поліції
День адаптивного спорту організовано задля популяризації адаптивного спорту, створення спільноти активних людей та розвитку спортивних напрямків для ветеранів і людей з інвалідністю.
У межах заходу відбулися змагання з таких видів спорту: пауерліфтинг, кросфіт, настільний теніс, стрільба з лука, гольф, волейбол та петанк.Долучитися до Дня адаптивного спорту та позмагатись разом з ветеранами чи цивільними з інвалідністю або ж повболівати за них могли всі охочі.
Читати ще: Шестеро волинян претендують на всеукраїнську премію «Тренер року-2026»
Організували захід громадська організація «Strong Side» за підтримки команди «Let’s NGO» спільно з реабілітаційним комплексом «Агапе Україна» та міжнародною організацією «Джоні та друзі» у межах проєкту для ветеранських спільнот «Сильна сторона України». До сприяння в організації Дня адаптивного спорту долучилася також Луцька міська рада.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.