USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У центрі Луцька урочисто вручили погони новим офіцерам. Фото

18 Вересня 2020 15:32
38 юнакам та дівчатам, які є випускниками військової кафедри ЛНТУ, у центрі Луцька урочисто вручили омріяне офіцерське звання – молодший лейтенант запасу.

Вручення погонів та присвоєння звань випускникам кафедри військової підготовки відбулося 18 вересня на Театральному майдані.

Нагадаємо, у липні курсанти військової кафедри присягнули на вірність народові України. Було заплановано, що військові звання вони отримають через пів року, однак процедуру пришвидшили, відтак перші офіцерські погони ще вчорашні курсанти отримали вже сьогодні.

На урочистість прийшли родичні та близькі офіцерів, керівництво університету та обласного військового комісаріату. Вони вітали новопризначенх офіцерів з отриманням першого військового звання.

Наприкінці заходу офіцери пройшлися урочистим маршем, підкинувши в повітря монети. А вже невдовзі потонули в обіймах рідних.

Яким було урочисте вручення погонів – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.

Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ісса Ндойє Показати IP 18 Вересня 2020 16:04
Я б з ними не пішов не тільки у розвідку, але навіть у кабак . Це не в силу того що вони погані якісь ... НІ !!! Рівень підготовки не тягне навіть на сержанта радянської учебки ...
Луцьк до Ісса Ндойє Показати IP 18 Вересня 2020 16:44
Завжди легше на дивані або у кабаку коментарі писати. Знання є, досвіду наберуться в частині. Краще так, ніж було протягом більше двадцяти років . Зараз сорокарічні дядьки, які не знають,що таке армія, розказують, як потрібно готувати воїнів. Експертів у нас багато - воювати не має кому!
33 до Луцьк Показати IP 18 Вересня 2020 18:33
Не дай Бог им знания преобретать во время боевых действий!
Москаль до Луцьк Показати IP 19 Вересня 2020 10:02
Дай Бог чтобы эти счастливые люди не видели войны
Ііі до Ісса Ндойє Показати IP 18 Вересня 2020 21:42
Куди б ти пішов? Твоє діло на дивані воздух портити, все що ти можеш.
Дуй на до Ісса Ндойє Показати IP 20 Вересня 2020 14:30
Якщо я не помиляюсь, то в цій статті йдеться про офіцерські звання, що одержані на військовій кафедрі випускниками цивільного навчального закладу. Як для цивільних інженерів, програмістів, і т. д. цього більш ніж достатньо. ТОМУ ПИТАННЯ, - з якого милого в деяких "таваріщєй" начався словесний понос і обс...рання ?
вояк Показати IP 18 Вересня 2020 17:29
Ганьба-ганьбище!!! Навіть і тут студентів обдурили,присвоївши молодшого лейтенанта,а не лейтенанта.
Sasha Показати IP 18 Вересня 2020 17:40
https://www.volynnews.com/news/all/stalo-vidomo-imia-zatrymanoho-na-khabari-zaviduvacha-kafedry-lutskoho-v/
Радує Показати IP 18 Вересня 2020 20:27
Одне шо вони не прийдуть до мене в підрозділ, особливо група -артилеристів
? до Радує Показати IP 18 Вересня 2020 21:44
А що, у диванних військ є артилерія?
Степан (Крымчанин) Показати IP 18 Вересня 2020 20:37
Н-да! Комментаторы всё очень точно описали. Они только подтвердили мои наблюдения.
123 до Степан (Крымчанин) Показати IP 18 Вересня 2020 21:38
Так то ж трольня коментує, з того поля ягоди що й ти.
буденный Показати IP 19 Вересня 2020 00:42
На парадную форму молодым офицерам, в отличии от советской армии, денег хватило. Только нескольким пузатым командирам. И формы старого образца для оркестра - но это же почти не военные, так артисты. Да и самонаряженец какой-то выглядит лучше, чем командир в форме НАТО.