USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Українці зможуть платити за електрику менше: як зміниться платіжка з 1 жовтня

26 Вересня 2021 07:29
Уряд знизив тарифи на електроенергію для 80% домогосподарств із 1 жовтня цього року. Тариф складе 1.44 грн для тих, хто споживає менше 250 кВт на місяць.

Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив 24 вересня під час години запитань до уряду у Раді, пише ТСН.

«Для тих, хто споживає більше – тариф залишиться без змін (1,68 за кіловат). Так само не будуть зростати тарифи на електроопалення», – зазначив він.

Раніше з 1 січня Кабмін скасував пільгову ціну на електрику в розмірі 90 копійок за перші 100 кВт-год, яка поширювалася на всіх споживачів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сераховичі Показати IP 26 Вересня 2021 08:59
Ощасливили! Якщо одинока бабуся використовує до 100квт-то на скільки ..менше..буде сплачувати?
дідо до Сераховичі Показати IP 26 Вересня 2021 09:32
причому тут старенька бабуся?...
Анонім до дідо Показати IP 26 Вересня 2021 14:41
А при чому твій висер?
дідо Показати IP 26 Вересня 2021 09:34
при варотості 3₴ , знову держава має доплачувати всім підряд до тарифу...
?*уй до дідо Показати IP 26 Вересня 2021 14:43
Таке враження, що "дідо" є радником фірташа, в питаннях як обдерти просте населення на тарифі... У, скотиняка!
Арафат Показати IP 26 Вересня 2021 10:08
Дбли, блд! (С)
Гоша Показати IP 26 Вересня 2021 10:23
Не смішіть!!! Всі забули що перші 100 квт були по 90 коп ???!!! А потім ЗЕ влада підняла всім до 1.68 грн А тепер знизили до 1.44 грн і кажуть дурним виборцям що це "велика перемога " !!!! Злодії і брехуни !!!!
Анонім до Гоша Показати IP 26 Вересня 2021 12:43
Гоша до чого тут зе чи ме?Платити потрібно за все,халяви як при союзі не буде.
Йой до Анонім Показати IP 26 Вересня 2021 14:46
Вася, тарифи сформовані на догоду олігархату, при прямому сприянні зе і його монобільшості. Вся Україна поповнює кармани фірташів-ахметових, по тарифах які вони ж і встановили через своїх ручних шавок - депутатів, держслужбовців. А ще, очевидно олігархат, доплачують деяким шавкам, що би ті мявкали про "халяву" і "за все треба платити".