USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Новий рік – з новими квартирами: працівникам Волиньради вручили ключі від осель

29 Грудня 2018 16:43
За ініціативи голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці працівники апарату Волинської обласної ради отримали нові квартири.

Сім’ї, які роками перебували на квартирній черзі та потребували поліпшення житлових умов, зможуть оселитись в нових домівках вже найближчим часом.

Урочисте вручення документів та ключів відбулось сьогодні, 29 грудня.

Сім квартир, ключі від яких передали щасливим власникам, передав забудовник, який зводив будинок на земельній ділянці, яка належить Волинській обласній раді.

Такий подарунок став довгоочікуваною радістю для сімей, які давно потребували поліпшення житлових умов. Адже окремі працівники перебували на квартирній черзі довгий час та не мали змоги самостійно придбати житло.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Анатоль_ Показати IP 29 Грудня 2018 18:43
Не жизнь, а малина з медом!
231 Показати IP 29 Грудня 2018 19:09
ЩО? бЕЗ КОМЕНТАРІВ?
51 незнаменита Показати IP 29 Грудня 2018 19:42
Перед атошними хоть не стидно.
5567 Показати IP 29 Грудня 2018 20:08
Не на с...а а подарили ,глядя на них ну очень давно ждали ,дольше чем атошники свою землю заработанную кровью и потом ...
sms Показати IP 29 Грудня 2018 20:46
Список щасливчиків в студію!
Анонім Показати IP 30 Грудня 2018 12:24
А до того де жили, на вокзалі? Зразу видно - бідові!
Читач Показати IP 30 Грудня 2018 13:03
Я все розумію, але могли б журналісти ще наводити інформацію чи отримували квартири (і скільки) інші категорії, військові, судді, працівники прокуратури, сироти, інші.
Руслана Показати IP 30 Грудня 2018 13:56
Серед них є вдови захисників України???--- запитань було б менше. А так...радості мало...
Волиняка Показати IP 30 Грудня 2018 13:59
"Сім’ї, які роками перебували на квартирній черзі та потребували поліпшення житлових умов..." там всі заміжні???))))
Анонім Показати IP 31 Грудня 2018 11:45
Вже четвертий рік чекаю на земельну ділянку, а тут нові квартири дають, супер! Підписуйте контракт ідіть захищати Україну!))))
К.лучанин Показати IP 31 Грудня 2018 20:54
Скільки жовчі та злості у дописувачів зверху! От вже українська вдача- ЖАБА ДАВИТЬ! А ще хочуть бути людяними. Деякі дописувачі одні й ті самі, тільки під різними ніками.