USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В окрузі №19 на Волині лідирує Ігор Гузь. Дослідження

17 Червня 2019 14:46
Чинний представник мажоритарного округу № 19 Ігор Гузь переміг би із суттєвим відривом, якби вибори відбулися у найближчу неділю, інформує Буг.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 1 по 7 червня 2019 року в окрузі.

Нагадаємо, до виборчого округу входять Любомльський, Володимир-Волинський та Іваничівський райони, міста Володимир-Волинський та Нововолинськ.

За даними опитування, якби вибори відбулися у найближчу неділю, 50,8% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, підтримали б чинного представника округу Ігоря Гузя.

Потенційний кандидат від «Слуги народу» отримав би 12,9 % голосів, депутат Волинської облради Валерій Діброва – 3,9%, потенційний кандидат від партії «Голос» – 2,7%.

Кожен з інших кандидатів, які були включені до списку, що пропонувався респондентам, отримав менше 2% голосів. При цьому 17,3% опитаних, які мають намір взяти участь у виборах, ще не визначилися, за кого голосуватимуть, або відмовилися відповідати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Гуф Показати IP 17 Червня 2019 16:02
коментар було видалено
Нардеп Показати IP 17 Червня 2019 17:29
Хвали мене, моя губонько !
Нововолинськ Показати IP 17 Червня 2019 17:38
Гусь це хто?
Їван Показати IP 17 Червня 2019 17:38
Та шо то всі ті самі туди лізуть і лізуть ! Люди тоже хочуть . Дайте другим пройти !
Виборець до Їван Показати IP 17 Червня 2019 21:26
Ті самі імена, Волинь проти змін?
Тітка Показати IP 17 Червня 2019 17:55
Вибори покажуть!
Коля Показати IP 17 Червня 2019 18:57
Та сам Зиленський би програв на окрузі в Гузя
Активіст Показати IP 17 Червня 2019 19:46
Дивуюсь, як він ще президентські вибори так тихо просидів.
ха Показати IP 18 Червня 2019 09:33
Ну зачекайте, ще невідомо хто буде від партії "Слуга народу".... відсотки можуть карденально помінятись!!!
Розумковченко Показати IP 18 Червня 2019 16:04
Тож Гузь і буде потинційним тим кандидатом від слуги народу.
Анонім Показати IP 18 Червня 2019 19:38
Лідирує чи не лідирує,зробив щось чи не зробив...але як він плава,і це головне.
знайко Показати IP 19 Червня 2019 06:43
а куди ж ти дінешся без того "компромісу" гггггггг)))
Волинянка Показати IP 22 Липня 2019 02:14
Хлопець ,трудяжка і таких мало ! Що дня його роботу на окрузі видно,Надію маю що і у Володимирі,після виборів буде ще більше порядку наводити