В РФ повідомляють про раптове зникнення Шойгу
Міністр оборони РФ Сергій Шойгу раптово зник з публічного простору. Востаннє він з'являвся на публіці 11 березня. Вже 12 днів журналісти його не бачили.
Про це повідомляють російські журналісти-розслідувачі з видань «Медіазона» та «Агентство», передає УНІАН.
Зазвичай Шойгу дуже активний у ЗМІ. Він значно збільшив штат пресслужби, відомство наполегливо працювало над публічних образом.
До 11 березня Шойгу з'являвся в новинах майже щодня. Тепер в інформаційному просторі зрідка згадують його, але без свіжих світлин та відео.
В оточенні очільника Міноборони країни-окупанта обговорюють, що він має проблеми із серцем.
11 березня Шойгу вручив державні нагороди окупантам, які брали участь у «спеціальній військовій операції». Це відео – останнє з його участю.
18 березня Шойгу згадали у повідомленні на сайті Кремля, в якому йдеться, що Путін обговорив із постійними членами Радбезу «хід спецоперації в Україні». Згідно з повідомленням, Шойгу був присутній на засіданні, але відео та фотографій з наради не публікували.
Того ж дня на Першому каналі вийшов сюжет про те, як Сергій Шойгу вручає нагороди. У сюжеті йшлося, що подія сталася «сьогодні», але канал показав старе відео за 11 березня.
Остання новина у профілі Шойгу на сайті Міноборони також датована 11 березня.
Розслідувачі зазначають, що зник не лише міністр оборони. Після 11 березня не повідомляли і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють російські журналісти-розслідувачі з видань «Медіазона» та «Агентство», передає УНІАН.
Зазвичай Шойгу дуже активний у ЗМІ. Він значно збільшив штат пресслужби, відомство наполегливо працювало над публічних образом.
До 11 березня Шойгу з'являвся в новинах майже щодня. Тепер в інформаційному просторі зрідка згадують його, але без свіжих світлин та відео.
В оточенні очільника Міноборони країни-окупанта обговорюють, що він має проблеми із серцем.
11 березня Шойгу вручив державні нагороди окупантам, які брали участь у «спеціальній військовій операції». Це відео – останнє з його участю.
18 березня Шойгу згадали у повідомленні на сайті Кремля, в якому йдеться, що Путін обговорив із постійними членами Радбезу «хід спецоперації в Україні». Згідно з повідомленням, Шойгу був присутній на засіданні, але відео та фотографій з наради не публікували.
Того ж дня на Першому каналі вийшов сюжет про те, як Сергій Шойгу вручає нагороди. У сюжеті йшлося, що подія сталася «сьогодні», але канал показав старе відео за 11 березня.
Остання новина у профілі Шойгу на сайті Міноборони також датована 11 березня.
Розслідувачі зазначають, що зник не лише міністр оборони. Після 11 березня не повідомляли і про заходи за участю глави генштабу Росії Валерія Герасимова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.