USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В Україні новий міністр оборони

3 Липня 2014 12:46
ВР призначила Валерія Гелетея міністром оборони. Виконувач обов'язків міністра оборони Михайло Коваль призначений на посаду заступника секретаря РНБО. Про це повідомляє УНН.

Новопризначений міністр оборони Валерій Гелетей у 2013 році заробив 387,6 тисяч гривень. Про це сказано у його декларації, яка є у розпоряджені УНН.

Згідно з документом, у минулому році зарплата Гелетея склала 147,6 тисяч гривень. При цьому члени родини Гелетея заробили 54,6 тисяч гривень.

Також, як свідчить декларація, у минулому році Гелетей заробив 240 тисяч гривень відсотків по банківських внесках та дивідендах.

Крім цього, як свідчить декларація, Гелетей володіє житловим будинком у Києві площею 651,8 квадратних метрів, а також дачний будинок у столиці площею 275,3 квадратних метрів.

У власності Гелетея також є дві земельні ділянки у Закарпатській та Київській областях площею 0,1 га, яка придбана за 18,3 тисяч гривень, а також 0,2 у Київській області.

Минулого року міністр також придбав Range rover 2013 року випуску за 790 тисяч гривень. Також має Лексус 2012 року. Родина чиновника володіє авто Тойота Раф-4 2004 року випуску.

На рахунках Гелетея знаходиться 400 тисяч гривень, на рахунках його родини є така ж сума коштів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
лучанка Показати IP 3 Липня 2014 13:05
Да тільки про доходи а з якої сторони він до оборони??? А по віку може бути и мобілізований та приймати участь в АТО.
луцький до лучанка Показати IP 3 Липня 2014 13:25
Да вам кого не признач - все не так!!! Нація хвора!!!
гість до луцький Показати IP 3 Липня 2014 14:26
це вам все не так. не чіпайте нашу націю, будь ласка. і навіть якщо ти пишеш українськими літерами, твоя русомовність все одно вилазить.
валерій до гість Показати IP 4 Липня 2014 09:14
Нація наша особлива.............! Молимось на Бандеру, керують нами євреї а звинувачуєм в усьому Путіна!
точно-гість до гість Показати IP 4 Липня 2014 23:16
і гостити таким, як ти лишилось тут недовго, потолоч неписьменна
армія Показати IP 3 Липня 2014 15:27
складається таке враження,що перед призначенням міністра, Порошенко проконсультувався з кумом.
експерт Показати IP 3 Липня 2014 15:39
Декларація тільки підкреслила неадекватність статків надходженням. Однак, детальної уваги сьогодні потребує не стільки декларація, як послужний список міністра оборони.
до НьюУДО Показати IP 3 Липня 2014 16:30
без коментарів... я шокований!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 3 Липня 2014 21:11
Видно, це перша велика кадрова помилка Президента, адже Гелетей лише міліціонер з генеральським званням
НОНА Показати IP 3 Липня 2014 23:20
Нам гаплик. Генеральний прокурор - мєнт, міністр оборони - мєнт. Що відбувається? Тільки жалілися, що мєнтам віри нема, а тут на всі посади в силовому блоці призначають мєнтів. По-перше армія завжди була в стороні від політичних інтриг, а мєнти були активними учасниками всіх політичних розборок. Переконаний, що офіцерський корпус Збройних Сил мєнта міністром оборони не сприйме. По-друге як мєнт який не має військової освіти зможе фахово керувати армією. Напевно радники президента щось переплутали. Армію політизувати недопустимо, а призначення мєнта міністром - це політизація армії. Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Коваль був справжнім військовим, десантник і Бойовий Прапор десантно-штурмової бригади зберіг не дав вивезти в Росію - патріот, а його у відставку.
валерій до НОНА Показати IP 4 Липня 2014 09:17
Ні чомуж..! Міністр внутрішніх справ - інженер.. ХА-ХА-ХА!
Анонім Показати IP 4 Липня 2014 02:31
ИДИТЕ СКАЧИТЕ!!
киянка Показати IP 15 Липня 2014 07:26
Як людині, що є дружиною військовослужбовця, матір"ю сина та бабусею двох 19-річних онуків , мені б дуже хотілося, щоб в такий непростий час, коли на порозі нашої домівки стоїть і бряцає зброєю зовнішній ворог, мене та мою родину захищав би не той, хто вміє гарно підтримати штанці в потрібний момент своєму шефу, а професіонал, вірний присязі, який не продасть мене й мою родину разом з усією країною, як були вже продані кримчани... Тому моя віра в пана Гелетея поки що слабка, на відміну від віри в те, що прості війсковики,ті, що зараз кладуть своє здоров"я і життя за Украиїну, мене, мою родину повинні мати такого командира, який би не був "паркетником" і знав би армійські потреби не з рапортів своїх замів, а йшов би до посади міністра оборони від командира взводу...
аноним Показати IP 15 Липня 2014 18:05
Мне интересно знать ваше мнение по поводу остальных руководящих лиц,таких как Наливайченко (агент ЦРУ с 12-ти летним стажем),Аваков ,Яценюк,,Фарион Ирина и прочие.Они-то нормальные руководители,им вы доверяете? Сделают они Украину цветущей страной?А сам президент после войны с собственным народом,уменьшив численность армии,бандформирований и мирного населения ( в результате бомбёжек,отстреливания мирного населения и прочее) сможет восстановить Украину и сделать её нормальной державой,чтоб больше не было гражданской войны,а главное - чёрной революции?Будьте добры,ответьте на мои вопросы.
Любовь до аноним Показати IP 17 Липня 2014 15:32
Для этого надо на очередных выборах в Раду не выбирать всех тех,кто уже там был.
Геннадий Борисович Показати IP 17 Липня 2014 08:47
Народ Украины...вы кого повибирали во власть???парашу алкаша,пидоров----- Яйценюка,Турчина,Гелетея,Ляшку и прочих любящих лизать зад черной обезьяне......ну а помойка-коломойка?????.