USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

В центрі Луцька затримали агресивного водія, той викликав підмогу. Фото

20 Березня 2020 11:55
В центрі Луцька конфлікт між водієм автомобіля «Мерседес» та патрульними закінчився силовим затриманням. На підмогу чоловік викликав молодиків.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Інцидент трапився на проспекті Волі близько 11 години. Водій зупинився біля патрульних, які в той час припаркувались для перевірки правил дотримання карантину в магазинах та почав пояснювати, що вони порушили правила зупинки.

Словесний конфлікт перейшов у силовий – зі слів свідків, чоловік спробував вирвати боді-камеру в патрульного. Водія та його пасажира затримали, проте згодом ті викликали «підмогу», тому на місце події прибуло ще декілька патрулів.

На обох оформили протоколи затримання, на водія склали постанову за частиною 1 статті 126 КУпАП «Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами» та за частиною 1 статті 122 «Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху».

На пасажира склали постанову за статтею 127 «Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 57
@ Показати IP 20 Березня 2020 12:06
До якого часу поліція не буде мати таких прав як в США?
Дід Жора до @ Показати IP 20 Березня 2020 12:48
Цілком згоден! Щоб одного такого "вумного" пристрелити по ногах, то всі б одразу були б шовкові....
прн до @ Показати IP 20 Березня 2020 12:52
До тих пір поки поліцейські будуть користуватись власним положенням, до тих пір поки будуть випадково вбивати дітей просто граючись табельною зброєю, до тих пір поки будуть підкидати докази аби вийти на статистику.
дідо Показати IP 20 Березня 2020 12:09
л*х на старому кориті мерседесі вирішив похамити поліції, яка працює в посиленому режимі для безпеки громадян.
Дід Жора до дідо Показати IP 20 Березня 2020 12:50
він то точно л**, а старих мерседесів коритом називати зась..... ще далеко не кожна нова машина має стільки комфорту та надійності......
дмитро до дідо Показати IP 20 Березня 2020 18:47
хотіли 95 квартал ось він удіі
Отакої Показати IP 20 Березня 2020 12:18
А що карантин дає право порушувати поліції ПДР?Водій напевно зробив "бичкам"зауваження і що він зробив не так???В нас що вже поліцейська країна,прикриваючись вірусом???
Хрен собачий до Отакої Показати IP 21 Березня 2020 06:32
Де..бл, в Італії влада вже армію на вулиці вивела, бо не справляється з епідемією, а тут таке бд..ло на мерсі і такі розумники як ти,лазять і їздять по центральним вулицям міста, не дотримуються карантину, ще й перешкоджають поліції виконувати їхні службові обов'язки, якби з Луцька вивозили по 500-600 трупів в день, як з Бергамо, то бд..ло на мерсі і його підмога, сиділи би вдома як миші, раділи би,що ще живі і дякували поліції і медикам,за виконання їхнього професійного обов'язку. Я вже як тиждень вернувся з Італії, сиджу на карантині в самоізоляції, навіть не маючи ніяких симптомів простуди, кожний день міряю температурі і дякую Богу, що вирвався надіюсь вчасно з того пекла. ХЛОПЦІ-ПАТРУЛЬНІ МОЛОДЦІ, робіть свою роботу і не зважайте на таке хамовите б..дло і його оточення.
Анонім до Отакої Показати IP 21 Березня 2020 17:45
Підтримую. Замість того, щоб показувати приклад, нахабно порушують пдр. Люди проти мєнтів стали зовсім безправними, поліція, що хоче те творить.
Джек Показати IP 20 Березня 2020 12:19
Є парковка,хай стають на парковці,а не зупинці громадського транспорту
Луцьк до Джек Показати IP 20 Березня 2020 18:04
Завжди веселять такі люди,колись у тебе станеться біда і потрібна буде допомога,то такі як ти будуть дзвонити на "102" і кричати:"де вони,чого довго їдуть",а патрульні хай шукають місце де припаркуватися,щоб не порушити ПДР.
Федір Показати IP 20 Березня 2020 12:23
Молодець. Нема чого порушувати правила дорожнього руху
Просто Показати IP 20 Березня 2020 12:32
Посадіть на 2 місяці фраера
Анонім Показати IP 20 Березня 2020 12:35
Дідо ,а ти пішки ходиш і злишся шо маршрутки відмінили ? Наша поліція - ди**** , які всіх бачать крім себе !
Дідо до Анонім Показати IP 20 Березня 2020 19:29
То дідо фейковий. Я на запорожці пересуваюсь, справжній радянський раритет. Ще й внуків возити буде.
лучанин Показати IP 20 Березня 2020 12:43
Джек і Отакої,ви є профани в знанні законодавства.Поліція в даний час_ при ВИКОНАННІ СЛУЖБОВИХ ОБОВ"ЯЗКІВ!!!!! Читайте законодавство про поліцію і тоді викладайте свою "грамотність".
Джек до лучанин Показати IP 20 Березня 2020 13:44
В даний час - це який час? Розпорядження в них було власне на перевірку магазинів там? І постанову склали за перевищення швидкості-ЧИМ ВОНИ ЇЇ ВИМІРЯЛИ?
Луцьк до Джек Показати IP 20 Березня 2020 15:49
Так тут не пише,що саме швидкість,вони просто перерахували деякі з правопорушень,але вказали не всі,а Ви чогось за швидкість вчепились. 1/122 читайте! Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками
Джек до Луцьк Показати IP 21 Березня 2020 00:08
Ти бачив як все було????РОЗМІТКУ МАШИНА ПЕРЕСІКЛА КОЛИ ВОДІЯ ВИТЯГУВАЛИ З АВТО
Луцьк до Джек Показати IP 21 Березня 2020 23:48
Ні не бачив,тому нічого конкретно і не пишу.По-друге, Ви запитуєтесь чи стверджуєте за водія який пересік подвійну суцільну розмітку 1.3?Якщо стверджуєте,то це 1/122 КУпАП штраф 255 грн.
дідо Показати IP 20 Березня 2020 12:44
Тільки лагерні полупокери хамлять поліції
Анатолій Показати IP 20 Березня 2020 12:45
Викликати "пацанів" для розборки з поліцією це вже перебор. Народ в нас стає все неадекватніший.
Бандера Показати IP 20 Березня 2020 12:52
Небулоб порушення з боку поліції було усеб в ажурі.
!!! до Бандера Показати IP 20 Березня 2020 13:52
Тобто Ви всі такі розумні, що по кільком фото розібрались як стала поліція, які маячки були ввімкнені, чи мали вони право це робити? А те що пацанчіків викликає чоловік, це нормально. Тут порушень немає. Є бажання бути розумним - зафіксував, зробив зауваження поліцейським в нормальній формі, а не зриваючи камеру, є бажання - зафіксував на відео, написав заяву - скаргу на а начальника і ходи добивайся правди. Так ні, краще полізти до поліцейського привиконанні, та ще й до мундиру / форми.
Анонім до !!! Показати IP 20 Березня 2020 14:13
Ви серйозно ? в нашій країні писати скарги ? добиватися правди? хахаха . ви точно в Україні живете ?
до Анонім до Анонім Показати IP 20 Березня 2020 18:06
Тобто, якщо мені не подобається ваша правда, то я вам можу ноги прострілити, бо в нас "в нашій країні скарги писати"?? Ви скільки їх написали і у скількох вам відмовили??
Я Показати IP 20 Березня 2020 13:04
Хллпці мажори на новому мерсі Я іх знаю Батько бізнесмен
Анон Показати IP 20 Березня 2020 13:04
Там такі пацани шо ментів не бояться
Kill them до Анон Показати IP 20 Березня 2020 18:41
коментар було видалено
Вася Показати IP 20 Березня 2020 13:34
Клоуны решили повыпендриваться.
Аби людям було добре Показати IP 20 Березня 2020 13:44
Загін поліції "Беркут" розігнав демонстрацію садомазохістів ! І одні, і другі отримали задоволення !
Отож Показати IP 20 Березня 2020 13:50
От і повинні такі "круті" пацани лежати на асфальті і здмухувати з нього пил своїми аристократичними носиками...Щоб не бути такими "крутими".... биками.
Діма Показати IP 20 Березня 2020 14:08
Не знаю як було в конкретному випадку ,не буду говорити саме про це але ... Ви так говорите про якісь права їм як в США і т.д ви взагалі чокнулись там в тій Україні чи що?вам що не хватає людей при владі які вас постійно ставлять "раком"і дурнів з вас роблять Більшість з копів(не кажу що всі ) це нед_умки зі зброєю в руках . Які коли не мають аргументів підтверджених законом починають приміняти не законні привентивні дії -через те ,що розуміють ,що вони обіср*л*сь від своєї некомпитентності.
Равлик до Діма Показати IP 21 Березня 2020 21:40
В тій Україні? Ти звідки пукаєш, холуй? Мий собі унітази мовчки, манкурт.
Діма до Равлик Показати IP 22 Березня 2020 02:00
Тебе "валити" не має звідки і що я пишу .Унітази мию ,нічого страшного в цьому не бачу ,напевно тобі просто дивно це бо за тобою сраку підтирає і миє унітази твоя жінка . Пукаєш ти ,щоб зігрітись в своїй хрущовці бо навіть скинувшись всією сім'єю за опалення наврядчи хватить за нього заплатити . А якщо вже на топішло то зайди недоумку в якийсь словник і почитай яке значення слова "манкурт",а потім вже використовуй -не дуже доречно було з твоєї сторони .
Діма Показати IP 20 Березня 2020 14:11
Після того всього ,що робить поліція з народом і як вона працює і показує себе останні 5років ,можна сказати ,що 99%коментуючих це" тірпіли " -скоріше за все ще й порохоботи (без образ звичайно)
Аноон Показати IP 20 Березня 2020 14:27
Ті пацани нікого не бояться, поліцію тим більше, не дарма зроби зауваження...так що я думаю будуть поліцейські ще штраф платити
Оля до Аноон Показати IP 20 Березня 2020 16:26
що ж то за фраєра такі?)))
Гуня до Аноон Показати IP 20 Березня 2020 17:00
То навряд, що будуть платити штраф. Як вже там було, не знаю, але точно знаю, як слухаються справи за участі поліції і громадян в суді. І скажу тобі, друже, в першій інстанції в дєрзких пацанчиків шансів нема точно.
ЗАКОН Показати IP 20 Березня 2020 16:12
Да-а, почитав коменти і зрозумів, диванних маргінальних експертів в нас багато, як то кажуть «бред сумасшедший», користуйтесь здоровим глуздом, мисленням , логікою а не первісним стадним інстинктом і буде вам щастя. Поліцейські все правильно зробили, поставили бидло в їхнє же стойло.
Анонім Показати IP 20 Березня 2020 16:13
правильно сделали!!
253 Показати IP 20 Березня 2020 16:36
а не Мельничукі то часом були???
Анонім до 253 Показати IP 20 Березня 2020 20:10
А хто це такі?Проїжав біля того мерса,стояло чотири чи більше машин патрульних,думав збили когось чи ДТП,шкода не побачив сам процес.Поліція,це є закон,якщо щось не подобається можна зробити зауваження,але ніяк не бикувати.
даі Показати IP 20 Березня 2020 18:02
Тупий палишук роліків в ютюбі надивився і вирішив поумнічати, перплутав місто з лісом
Анонім до даі Показати IP 20 Березня 2020 19:43
хаха ой когось кусають ті *палішукі* .не піньтесь ви так . на яву у всіх язик в дупі. а в коментах то можна і поговорити .мда .
Хамло до Анонім Показати IP 21 Березня 2020 21:33
Народ, розкажу вам по сікрєту - Луцьк це теж полісся, південна його межа. Но про північних полішуків (Любешів, Ратно, К-Каширський), з характерним акцентом, то є правда.
Ол Показати IP 20 Березня 2020 21:52
А чому ж наші поліціянти з пяними базарниками були не такі рішучі??
Анонім до Ол Показати IP 21 Березня 2020 10:30
А ти що обіжений муципал?
Василь Показати IP 20 Березня 2020 22:43
А мерс зупинився по правилах.... Посеред вулицi, у крайнiй лiвiй смузi... А, мабудь бабусю вирiшив перевести через дорогу...
Їван Показати IP 21 Березня 2020 08:28
"На пасажира склали постанову за статтею 127 «Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин»." - ніяк не можу поняти: він що, кіньми їхав? Чи корову через місто гнав?
Луцьк до Їван Показати IP 21 Березня 2020 23:58
Що саме Вам не ясно?Пасажир вийшов з транспортного засобу і ходив по проїзній частині дороги за що передбачено відповідальність за ч1 ст127.А як пише в КУпАП за будь яке порушення ПРД поліцейський має право затримати особу(для встановлення його особи,для припинення адміністративного правопорушення,для складання адміністративних матеріалів) Тут ж пише пішоходи,або велосипедисти,або погоничі тварин і так далі,або ключове слово.
Не палішук Показати IP 21 Березня 2020 09:57
Щоби де не сталося в Луцьку чи де завжди винні палішукі як ви пишете.а палішукі то є хваткі хлопці. Ви подивиться яких висот добилися хлопці з полісся Бутейко.Мартинюк.Скіпальский.Михалик.багато інших сидить в силових структувах.а багато я не знаю за всіх!!!
Васька Показати IP 21 Березня 2020 10:40
Це робив зауваження поліцейським той умнік , прізвище якого Мельничук , який постійно ставить свою машину на тротуарі біля піццерії «Фелічіта» на проспекті Волі , тільки там щось його не мучить сумління і внутрішні переконання , що він стоїть порушуючи правила ПДР.
Не бачив? Показати IP 21 Березня 2020 21:05
Ахаххаха бутейко михалик мартинюк) ото бл ть добились :) бідота.полішук він і є полішук
Анонім Показати IP 22 Березня 2020 12:31
тільки уявіть якщо це бидло так поводить себе по відношенню до поліцейських при виконанні то як вони поводяться з іншими людьми
Влад. Показати IP 22 Березня 2020 20:38
В США відразу б схопив кулю в лоба!
Анонім до Влад. Показати IP 23 Березня 2020 17:10
Почнемо з того , що в США поліція нормальна . І так не порушувала б правила без причин!