USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В Україні хочуть скасувати жовтий сигнал світлофора

18 Квітня 2018 18:07
Кабінет міністрів вивчає доцільність скасування жовтого сигналу світлофора у зв’язку з тим, що останні резонансні ДТП були пов’язані саме з проїздом на жовте світло.

Відповідне доручення прем’єр Володимир Гройсман дав на засіданні 18 квітня, повідомив у Фейсбуці заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, коментуючи розслідування масштабної дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вчора в м. Кривий Ріг у Дніпропетровській області, в якій загинуло 9 людей.

“Прем’єр-міністр підтримав моє звернення та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, “Укравтодору” та “Укртрасбезпеці” опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора, та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання уряду”, – написав він.

Лавренюк переконаний, що це правильна ініціатива, тому що, “проаналізувавши останні резонансні ДТП, всі вони пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофору”.

“Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений і сама жорстка відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал!”, – написав заступник міністра.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
aaa Показати IP 18 Квітня 2018 18:23
"останні резонансні ДТП були пов’язані саме з проїздом на жовте світло", Треба ще воду заборонити. 100% злочинців хоть раз її пили. "працювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора" хуле там робити? віділяється два мілярда грошей, гастери просто його заклеять червоним скотчем. І в країні більш проблем немає.
Анатоль_ Показати IP 18 Квітня 2018 18:40
Давно треба було зробити
Анонім Показати IP 18 Квітня 2018 19:16
“Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора(с)—назвіть хоть одну.
К.лучанин Показати IP 18 Квітня 2018 19:46
У нас культура водіїв нижче плінтуса!! СКАСУВАННЯ жовтого сигналу ніяк не зменшить аварійність та хамство на дорогах України. Жовтий сигнал не дає право на проїзд водієві, а кожен воділа думає " авось" проскочу , а за ним який їде на швидкості думає так само. Це українська ментальність водіїв. А на обмеження швидкості до 50 км/год в межах міста водії реагують? То то й воно! Врятувати ситуацію можуть тільки ШТРАФИ ( і немаленькі!) і позбавлення прав водіння! Це ганьба для України щоб стільки людей гинули аваріях, як на війні!
Лучанин2 Показати IP 18 Квітня 2018 20:06
Популізм, треба штрафувати і все, а то всі їздять як хочуть, поліцію з мигалками видно за кілометр...
ВОВК Показати IP 18 Квітня 2018 21:09
Ні панове, світлофор треба перейменувати, це ж в Росії він так називається. У нас треба назвати "українофор" чи ще якось там, щоб знали кляті "москалі" )))
ввв Показати IP 18 Квітня 2018 21:40
Во бля деб*ли.Єкономіку та рівень життя вже підняли, лишилось тільки сфітлофорами та церквою зайнятися !!!
Місцевий до ввв Показати IP 18 Квітня 2018 22:41
100 %! Головне людям очі замилити, щоб трішки від проблем життєвих віддалити! Зараз на міліардах виділених на заміну світлофорів гроші відмиють, а той придурок на бляхах чи ні як летів на червоний так і далі буде летіти! ВЛАДА ПОДУМАЙТЕ НАРЕШТІ ПРО ГАМАНЦІ ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ!!!!!!!!!!!!!
# до ввв Показати IP 18 Квітня 2018 23:07
Лекше відмінити заборони і т.д. Ніж щось рішити створити збудувати.
європа Показати IP 18 Квітня 2018 22:11
може блакитний введемо
Міхо Показати IP 19 Квітня 2018 08:53
Я пропоную взагалі скасувати світлофори. І будемо як в африканських країнах їздити. Хоча ми вже і їх перевершили.
уважний Показати IP 19 Квітня 2018 12:28
для чого шось відміняти? коли можна просто переписати правила прирівнявши жовтий до червоного... і все) і камери повісьте, і косіть бабло