USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Вбивство Шеремета: суд відправив волонтерку Яну Дугарь під домашній арешт

13 Грудня 2019 15:26
Печерський районний суд Києва обрав підозрюваній у причетності до вбивства влітку 2016 року журналіста Павла Шеремета Яні Дугарь запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Як передає кореспондент УНІАН, про бажання взяти Дугарь на поруки заявили народні депутати від фракції «Європейська солідарність» Яна Зінкевич, Микола Величкович, Михайло Бондар та народний депутат Верховної Ради VIII скликання Оксана Корчинська.

Однак, суддя Сергій Вовк ухвалив рішення задовольнити клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту з відбуванням за місцем прописки у смт Новомосковськ Дніпропетровської області до 8 лютого 2020 року.

Дугарь також зобов’язали здати на зберігання всі паспорти.

Як повідомлялося, Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля. 12 грудня у Національній поліції заявили, що у причетності до вбивства Шеремета підозрюють п’ятьох осіб: музиканта Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко (псевдонім «Ліса»), Яну Дугарь та подружжя Інну («Пума») і Владислава («Буча») Грищенків. Правоохоронці стверджують, що метою вбивства Шеремета була дестабілізація суспільно-політичної ситуації в Україні.

Читати більше: Що відомо про людей, яких підозрюють у вбивстві Шеремета
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Правильно Показати IP 13 Грудня 2019 15:33
А прописати героїню у Іспанії, ближче до пєті?
Хахаха до Правильно Показати IP 13 Грудня 2019 19:28
Ця вся справа, - білі нитки, зшиті білими нитками. За півроку вибачатись прийдеться нєкоторим, а деякі і до ростова попи_дують.
ха-ха Показати IP 13 Грудня 2019 16:08
Поліція і прокуратура знов пробили дно: у день, коли Яна Дугар, на думку слідства, знімала камери спостереження, вона була за кордоном, у Італії і Румунії. Це 11 липня 2016 року і її знаходження за кордоном підтверджуєтсья печаткою у паспорті і авіабілетами. Адвокат показує закордонний паспорт Яни із печатками і відмітками. Ці відмітки і білети вказують, що вона повернулася в Україну 13 липня, тобто через два дні після того, як, нібито, вона ходила біля будинку Шеремета.
d до ха-ха Показати IP 13 Грудня 2019 16:26
пруф?
Анонім до d Показати IP 13 Грудня 2019 16:50
відеозапис судового засідання.зараз транслюють обрання запобвжного заходу другої, відвели кандидатуру судді , бо він давав дозвіл на обшук.
так таки так до ха-ха Показати IP 13 Грудня 2019 18:06
Зате суддя вовк відіграється .адже в свій час його "щемили" а усі звинувачення шиті білими нитками
Клава Показати IP 13 Грудня 2019 16:29
Яка вона на х...р волонтерка - потенційна терористка ...
Анонім до Клава Показати IP 13 Грудня 2019 16:51
Вона військова медсестра
Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 16:53
судове засідання https://www.youtube.com/watch?v=ywV29Xi7xOg&feature=emb_logo на гроадському
ігор луцький Показати IP 13 Грудня 2019 17:30
Це затримання гарантує комусь як мінімум ще пів року на посаді.
Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 17:33
Простий медик в зоні ато чи оос медиком може і не бути, бо там своя мафія. Для знеболювання поступає море наркоти на якій непогано заробляють. Навіть пожежі бувають як на складах зброї.
& до Анонім Показати IP 13 Грудня 2019 19:25
Канал "Звізда"?
Голлівуд Показати IP 13 Грудня 2019 17:37
Як же вони раді, прямо тащаться. Звьозди, тіпа. Для Сєнцова готовий сценарій на Оскар.
ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Грудня 2019 19:01
Історія показала, що всі ті "актівісти", "данильчуки з семенами семенченками та сашками білими у балаклавах", "волонтьори", які зранку до вечора ревуть "щеневмерлу" - звичайні бандюки та корупціонери.
123 до ще не зовсім свідоми Показати IP 13 Грудня 2019 19:26
Це коли тобі таке показала історія ? Коли санітари забули укольчік дати ?!
ще не зовсім свідоми до 123 Показати IP 13 Грудня 2019 20:29
Історія з 2014 року почалася. А Укольчик...Забули тобі у дитинстві дати. Лікарі проморгали. А тому і виросло...