USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.85
  • PLN 9.80 9.95

Верховна Рада остаточно зняла недоторканність з нардепів

18 Грудня 2019 12:05
Сьогодні, 18 грудня, під час засідання Верховної Ради нардепи у другому читанні проголосували за законопроєкт щодо змін до Конституції про скасування депутатської недоторканності, пише ТСН.

За проєкт закону 2237 проголосував 291 народний депутат. Вказаний закон має привести у відповідність до Конституції України положення законодавчих актів України, що забезпечить реалізацію скасування депутатської недоторканності.

За законом відомості про вчинення кримінального порушення нардепом вносяться до ЄРДР генпрокурором або особою, яка виконує його обов’язки. Окрім цього, клопотання про дозвіл на затримання, обрання запобіжного заходу, обшук, порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної та іншої кореспонденції, а також про застосування інших заходів мають погоджуватися із генпрокурором.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
уважний Показати IP 18 Грудня 2019 12:18
Ну от і "вилку" підсунули, а не зняття недоторканості! Все з генпрокурором треба погоджувати, а там і відмазатись можна... корупційна складова посилилась! Кому це треба таке зняття?!
Рябко в шапці Показати IP 18 Грудня 2019 12:58
Я буду круче всіх! Несіть свої піастри!
Лучанин Показати IP 18 Грудня 2019 14:40
А хто ж тоді буде працювати....
Народна прокуратура Показати IP 18 Грудня 2019 14:49
А тепер, увага! Для чого нам керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й ціле НАБУ, якщо слідчі і процесуальні дії необхідно погоджувати з Генпрокурором, а реєструвати кримінальні провадження по нардепах зможе лише Генпрокурор?
факт до Народна прокуратура Показати IP 18 Грудня 2019 15:28
Почекаймо трохи.Після св"ят в ВР залишиться може 50депутатів,а то і менше.І не буде кого притягувати.а тим більше судити.
Пильний Показати IP 18 Грудня 2019 15:30
Ще б вписали, що можна узгоджувати з суддею Ковтуненком. Ціни б вам не було. Зробили вас у котрий раз
ййй Показати IP 18 Грудня 2019 15:52
А зміни в КПК України, ніхто не вніс, що без згоди верховної ради неможливо проводити слідчі дії відносно депутата в тому числі прослуховування, спостереження, затримання, підозру вручити не можливо та інше, що фактично залишає депутатську недоторканість
Народна прокуратура Показати IP 18 Грудня 2019 16:44
До Пильний. Про Ковтуненка - в десяточку!!!