Верховний суд скасував вирок колишньому судді з Луцька
![](/resize/450x335/r/files/news/2023/10-30/371141/oleh-yushhuk_large.jpg)
Верховний суд скасував рішення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, яким вирок колишньому судді Луцького міськрайонного суду Волинської області Олегу Ющуку залишили без змін.
Таке рішення 10 жовтня ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, Вищий антикорупційний суд засудив до трьох років позбавлення волі суддю у відставці Олега Ющука за зловживання впливом. Цей вирок залишила без змін Апеляційна палата ВАКС. Захисники Ющука подали скаргу на обидва рішення.
Верховний суд скарги задовольнив частково і призначив повторний розгляд в Апеляційній палаті ВАКС. Судді зазначили, що АП ВАКС допустила суперечності у формулюванні своїх висновків, виключивши протоколи негласних слідчих (розшукових) дій з доказів, водночас продовжила посилатись на зміст цих протоколів для підтвердження висновку про винуватість.
«Касаційні скарги захисників задовольнити частково. Ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 8 березня 2023 року стосовно (Олега Ющука – ред.) скасувати і призначити новий розгляд у суді апеляційної інстанції», – йдеться в рішенні.
Читати ще: Що відомо про луцьких суддів, яких підозрюють в хабарництві
Нагадаємо, як встановив суд, суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Олег Ющук за $500 пообіцяв особі, стосовно якої було складено протокол за керування автівкою у нетверезому стані, вплинути на колегу щодо ухвалення рішення. Останній, на виконання домовленостей, нібито мав закрити справу стосовно порушника. 15 березня 2018 року суддя повідомив, що неправомірну вигоду треба передати третій особі, якою виявився адвокат.
У грудні 2020 року Вища рада правосуддя звільнила Олега Ющука з посади судді Луцького міськрайонного суду.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Таке рішення 10 жовтня ухвалив Касаційний кримінальний суд, повідомляє «Слово і діло».
Як відомо, Вищий антикорупційний суд засудив до трьох років позбавлення волі суддю у відставці Олега Ющука за зловживання впливом. Цей вирок залишила без змін Апеляційна палата ВАКС. Захисники Ющука подали скаргу на обидва рішення.
Верховний суд скарги задовольнив частково і призначив повторний розгляд в Апеляційній палаті ВАКС. Судді зазначили, що АП ВАКС допустила суперечності у формулюванні своїх висновків, виключивши протоколи негласних слідчих (розшукових) дій з доказів, водночас продовжила посилатись на зміст цих протоколів для підтвердження висновку про винуватість.
«Касаційні скарги захисників задовольнити частково. Ухвалу Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду від 8 березня 2023 року стосовно (Олега Ющука – ред.) скасувати і призначити новий розгляд у суді апеляційної інстанції», – йдеться в рішенні.
Читати ще: Що відомо про луцьких суддів, яких підозрюють в хабарництві
Нагадаємо, як встановив суд, суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Олег Ющук за $500 пообіцяв особі, стосовно якої було складено протокол за керування автівкою у нетверезому стані, вплинути на колегу щодо ухвалення рішення. Останній, на виконання домовленостей, нібито мав закрити справу стосовно порушника. 15 березня 2018 року суддя повідомив, що неправомірну вигоду треба передати третій особі, якою виявився адвокат.
У грудні 2020 року Вища рада правосуддя звільнила Олега Ющука з посади судді Луцького міськрайонного суду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045730)
St
Показати IP
30 Жовтня 2023 19:46
Ну це стандарт. Мені суддя ющук двічі "стандартно" висилав одну ту саму ухвалу, при цьому стандартно забув вислати іншу ухвалу, щоб
її не оскаржити. Тому два не завжди один. А один не завжди два. Але в справі будуть документи що два рази отримав по разу. Але отримав раз те саме два раза. Маємо те що маємо.
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.