Від ракетного удару по багатоповерхівці у Запоріжжі загинула людина, ще 25 поранено
За попередньою інформацією внаслідок влучання російської ракети в багатоповерхівку в Запоріжжі постраждали 26 людей, 1 із них померла у лікарні.
«Під обстріл цієї підступної наволочі потрапили два дев’ятиповерхових будинки з мирними людьми.
На жаль, одна постраждала людина, яка перебувала у важкому стані, загинула.
За оновленою інформацією, зараз у лікарнях знаходиться 25 людей. 3 людини – у важкому стані, 19 – у середньому, 3 – у легкому (з них двоє дітей)», – повідомляє секретар міськради Анатолій Куртєв.
На місці працюють рятувальники ДСНС та міської аварійно-рятувальної служби, медики, психологи, працівники соцзахисту, волонтери, міська асоціація шелтерів.
Як уточнили УП в обласній адміністрації, ракета влучила у стик двох будинків.
Наразі міська влада направить у будинок комісію, яка буде визначати подальшу придатність усіх помешкань до подальшого поживання. Там, де вибуховою хвилею винесли вікна, їх замінять. Мешканців квартир, де винесло стіни – відселять.
В ОВА зазначили, що місце для відселення є. Зокрема, є вільний житловий фонд у модульному містечку, яке будували ще у 2014-15 роках для переселенців. Воно наразі заповнене на приблизно 30%.
Також влада опрацьовує питання про надання компенсацій людям, чиє житло постраждало.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Під обстріл цієї підступної наволочі потрапили два дев’ятиповерхових будинки з мирними людьми.
На жаль, одна постраждала людина, яка перебувала у важкому стані, загинула.
За оновленою інформацією, зараз у лікарнях знаходиться 25 людей. 3 людини – у важкому стані, 19 – у середньому, 3 – у легкому (з них двоє дітей)», – повідомляє секретар міськради Анатолій Куртєв.
На місці працюють рятувальники ДСНС та міської аварійно-рятувальної служби, медики, психологи, працівники соцзахисту, волонтери, міська асоціація шелтерів.
Як уточнили УП в обласній адміністрації, ракета влучила у стик двох будинків.
Наразі міська влада направить у будинок комісію, яка буде визначати подальшу придатність усіх помешкань до подальшого поживання. Там, де вибуховою хвилею винесли вікна, їх замінять. Мешканців квартир, де винесло стіни – відселять.
В ОВА зазначили, що місце для відселення є. Зокрема, є вільний житловий фонд у модульному містечку, яке будували ще у 2014-15 роках для переселенців. Воно наразі заповнене на приблизно 30%.
Також влада опрацьовує питання про надання компенсацій людям, чиє житло постраждало.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.