USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відомі імена волинських СБУшників, яких затримали за фінансування тероризму. Фото

4 Квітня 2020 00:06
Підполковника СБУ у Волинській області, який за хабарі переміщав готівку через лінію розмежування на окуповані території, затримали за підозрою у фінансуванні тероризму. Разом з ним затриманий його ймовірний спільник.

Серед затриманих – підполковник Юрій Силюк з управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю та начальник антитерористичного сектору Департаменту захисту національної державності Андрій Заболотний.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних достовірних джерел. Зазначимо, що рівно рік тому, 3 квітня 2019 року, простоявши менше року в квартирній черзі, Андрій Заболотний отримав однокімнатну квартиру площею 16,2 кв.м.

Також джерела повідомляють, що Заболотний є ставлеником одного з найвідоміших волинських контрабандистів.
Як повідомили в пресслужбі Державного бюро розслідувань, слідчі затримали старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах Управління Служби безпеки України у Волинській області та його спільника за сприяння фінансуванню тероризму в особливо великому розмірі, вчиненого організованою групою осіб та надання неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 258-5 та ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, працівник СБУ систематично надавав військовослужбовцям, які виконують завдання на лінії розмежування в умовах ведення бойових дій, хабарі за неперешкоджання незаконному переміщенню готівки через лінію розмежування.

3 квітня після надання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 28 тис грн підполковника СБУ та його спільника затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У затриманих вилучено 6 млн 400 тис російських рублів, що за курсом НБУ становить близько 2 млн 300 тис грн, які вони намагались передати через лінію розмежування на тимчасово окуповану територію Донецької області.

У разі доведення вини, затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 182
Оля Показати IP 4 Квітня 2020 00:15
Заболотний є ставлеником Міши С.
служба Божа до Оля Показати IP 4 Квітня 2020 12:13
Когось в цій «чесній компанії» не вистачає… знаєте кого? А я вам скажу) колишнього начальника отдела Т у Волинській області Вавдіюка Сергія Степановича, безпосереднього начальника Силюка. В когось ще є питання, за який бабос Вавдіюк доньку в США вчить, будинок щойно добудував і скоро буде в’їжджати, звідки машина…. Бляха хлопці просто соромно. Я ще розумію комерсів на бабло ставити чи щось таке, ну але ж на то ми і контора, щоб отакої фігні не допускати, а ви цим ще й барижите!!!!
Микола до служба Божа Показати IP 5 Квітня 2020 13:17
Комерсів на бабло ставити розумієш?Ти про що?
Радовец Вася Показати IP 4 Квітня 2020 00:26
Героя України їм! Квартиру і пільги!
Віктор до Радовец Вася Показати IP 4 Квітня 2020 12:40
Цим закінчиться - ще рано трохи..
одна бабця сказала Показати IP 4 Квітня 2020 01:55
... В разі доведення вини ... є ставленником одного з найвідоміших ...
Арафат Показати IP 4 Квітня 2020 05:44
«Старшого (!) оперуповноваженого», «ставленик найвідомішого контрабандиста (!!!)» - при ТАКИХ звинуваченнях при саліні «смерш» або зараз в Китаї чи на Філіпінах розстрільна команда «трудилася» б в управлінні «служби» денно та нощно. А зараз знову відбудеться перерозподіл грошової маси і закінчиться сміховинним вироком? От в який момент чиновник стає «пацюком»? Тож знає, на який оклад іде. Погоджується. Він же не знає, чим саме займатиметься по роботі. Тобто бо заздалегідь знає про «перспективи» (я не про конкретно цей випадок. Тут - «ставленик»), або продажність для нашої нації стоїть в одному ряду з «співочістю та роботящістю»?
Перешппа Показати IP 4 Квітня 2020 05:51
Ставленик кого?
Олександр до Перешппа Показати IP 4 Квітня 2020 11:44
Розумний, аж страшно!
Анонім Показати IP 4 Квітня 2020 07:46
Фу-у-у-уу-.Як гидко
Люлька Показати IP 4 Квітня 2020 08:48
Заболотний - ставленик Смолки
Антон до Люлька Показати IP 4 Квітня 2020 21:07
Ти хто,що х...н..ю пишеш?
Антон до Антон Показати IP 4 Квітня 2020 21:29
Чому мовчиш таа....ь?
Ноунейм до Антон Показати IP 6 Квітня 2020 00:20
Смолка детектед?
Хозяін Показати IP 4 Квітня 2020 09:00
де такі квартири по 16 м.кв????
Носатий дядько Показати IP 4 Квітня 2020 09:03
А хто "один з найвідоміших волинських кон трабандистів"? - Де прізвища? Чому кажучи "А" ви не кажете "Б"? - І як може ставленик контрабандиста попасти в спецслужбу? - Купив посаду в Єрмака?
Вася Показати IP 4 Квітня 2020 09:22
Робим ставки: підвищать їх по посадах чи дадуть орден?
124 до Вася Показати IP 4 Квітня 2020 12:52
Головного з таможні зловили і що, в КиЇв на підвищення. Слава корупціЇ.
Qwerty Показати IP 4 Квітня 2020 09:23
Скоро випустять, крук круку око не виколить.
123 Показати IP 4 Квітня 2020 09:38
А де був департамент внутрішньої безпеки СБУ? Чи там такі самі? Чи просто дебіли. Гляньте на жетон верхнього на фото посвідчення – ВС СССР. Це що?
777 до 123 Показати IP 4 Квітня 2020 13:05
это придурок малолетний,личный жетон офицера,в котором зашифрована вся информация о нем,на разные случаи жизни. и если он заканчивал училище во время ссср,то просто хранит на память,как и много других.что касаемо предательства,оно всегда со времен иуды самое гнусное преступление и вам ,предавшим своих дедов победителей тоже надо об этом помнить. да и к жетону оно не имеет никакого отношения.
1й до 777 Показати IP 4 Квітня 2020 14:54
сам ти недалеко від ліжка пісяєш - він по віку не міг бути офіцером в совку, хіба його батямать. зрадник совка зраджує Україні - нормас. контора вмерла коли почалось не служити, а хабарити. якщо офіцер не зміг сам себе судити в голову при зраді - він сцикло. лайно потоптане коняками! твій дід "поєбітєль" просрав все як і ти! били вас і будем бити!
777 до 1й Показати IP 5 Квітня 2020 12:49
сопли вытри ,боец.
Ты больное до 777 Показати IP 4 Квітня 2020 15:36
О, глас из сраны реинкарнировавшей фашизм ... Как там фюрер пыня-моль, еще шаркает ногами ? как там плебс, боготворит ботокс?
123454321 до Ты больное Показати IP 4 Квітня 2020 17:51
Тут хворий один ти
Еміль до 777 Показати IP 5 Квітня 2020 12:31
На яку наЙУХ пам'ять? На посвідченні той же номер, що й на жетоні.
Якось так Показати IP 4 Квітня 2020 09:45
Тобто суд триватиме три роки, вони отримають вирок 3 роки і 3 роки заборона обіймати посаду. Тобто після вироку вони одразу поновляться на посадах і продовжать професіанальну діяльність.
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 09:47
Де обіцяне очищення всіх структур від .... від всього? Ще більший кримінал, ніж було ..! Де Зе? Ау!!!.. і тиша. Жах!
Андрій Показати IP 4 Квітня 2020 09:49
Ніколи не міг зрозуміти,останній абзац по тексту: "...з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на на строк до 3 років".Це як,після того як відсидить,то через 3 роки і один день може поновитися на службі?Чи з дати оголошення і вступлення в дію вироку суду?
Волинь Показати IP 4 Квітня 2020 10:15
Як новини і всі ті не люді які в адрес Заболотного пишуть не гатив будуть вибачатися???? Я знаю Заболотного він порядна людина !!!!
Вова до Волинь Показати IP 4 Квітня 2020 11:27
Смолка, ти?
Льошик до Волинь Показати IP 10 Квітня 2020 19:59
100%булуть вибачатися!!!
Саша Показати IP 4 Квітня 2020 10:23
за такий злочин люди повині попадати в чорний список і до кінця життя не займати жодні державні посади. а ще краще розібрати на органи, хоч якась користь суспільству буде
вася Показати IP 4 Квітня 2020 10:51
скажем так, фінансування тероризму їм не докажуть по одній єдиній причині, потрібно довести, що гроші які планували передати призначалися саме для забезпечення окремого терориста/терористичної групи, або для фінансування терористичного акту, тобто при тих умовах ми маємо максимум готування, оскільки гроші були вилучені не при спробі переміщення, за що покарання 1/3. тут скоріш за все звичайна схема обмінок, звідси туди російські рублі, а назад гривня/долар/євро! а хабар вони апріорі не докажуть, оскільки співробітники не такі дурні давати гроші напряму і розповідати, що це саме хабар, а без цього нічого не докажеш. Таке уж у нас не досконале законодавство!
1й до вася Показати IP 4 Квітня 2020 15:01
вася, тіпи не кашляли долю. все зараз пишеться!
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 10:52
за такі злочини, які направлені на фінансування сепарів, які на ті грощі можуть купити зброю, з якої вбивають наших хлопців на Сході (там іде війна), потрібно ставити під стінку (як колись по законам військового часу), а не говорити за посади. Це не очищення владних структур, а насищення всяким .....!
вася Показати IP 4 Квітня 2020 10:53
Також для того, щоб доказати фінансування потрібно допитати саме терориста який планував їх отримани, а це зробити впринципі не реально.
Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 11:15
Своло,,, діти на війні гинуть ,а вони,,,,,
124 до Лучанин Показати IP 4 Квітня 2020 12:57
Не Їхні діти. Їхні і не воюють. Слава корупціЇ.
prinko Показати IP 4 Квітня 2020 11:23
А ви подлубайтеся в своєму житті...були всі вчинки Ваші правильними??? Не точила Вас жага розбагатіти???Не використовували якісь важілі своєї посади(в кого вона була або є) і отримувавали якийсь маломальский зиск від неї ??? А Ви всі впевнені, що отримавши ВЕЛИКУ посаду не спокусилися б спочатку на подарунки а потім все далі й далі???... Всі такі чесні, такі критики - а на ділі просто жл....би - Несудите, да не судимы будете (из заповедей)
анонім Показати IP 4 Квітня 2020 12:15
Настав час "офігітєльних історій" від СБУ. Зараз будуть "героїчні" операції по підтримці агентури тощо. Закупаємо попкорн.
Народна прокуратура Показати IP 4 Квітня 2020 12:30
Коли я починав працювати, однією з загроз для правоохоронних органів вважались намагання криміналітету , у тому числі різних "підприємців" просунути на роботу своїх людей. Але якось дивно керівники правоохоронних органів поступово перестали про це говорити і приплив різних "мажорів", які ні на що не здатні, але швидко роблять кар'єри, набув величезних масштабів і став врешті катастрофічним, бо людей, які здатні належно виконувати свої обов'язки, стало дуже мало. Це характерно для всіх органів, але особливо для прокуратури, де повноважень безліч, а працювати особливо не потрібно. Ці "мажори" не з Марсу - це діти наших "бізників", контрабандистів та іншої шушери, яка в такий спосіб убезпечується від відповідальності за свої оборудки
ВВВ до Народна прокуратура Показати IP 4 Квітня 2020 14:38
Так, згоден
ВСІМ КОМЕНТАТОРАМ Показати IP 4 Квітня 2020 13:01
Заболотний порядна людина, а підставити можна будь-кого.
Анонім Показати IP 4 Квітня 2020 14:08
Підставити, кажеш? З тексту видно, що це вже був завершальний, четвертий транш, Це не був випадковий "хлопок", їх відпрацьовували давно. Зараз "править бал" покоління,яке за гроші батьків поступало до ВУЗів, за гроші батьків вчилось, за гроші батьків влаштовувалось на роботу. І тепер намагаються їх відпрацьовувати. І таке дуже часто: міністри і депутати, для яких нинішня посада перша у їх трудовій діяльності, правоохоронці, судді, лікарі, викладачі у вузах і т.д. Інших не буде. Не встигнуть потрапити на державну службу - відразу потрапляють в корупційні скандали, навіть так звані активісти-антикорупціонери. Це біда України і вилікує її лише час. Але не треба песимізму, чесних і порядних працівниеків більшість і з часом все покращиться, треба лиш не повертатись у минуле
? Показати IP 4 Квітня 2020 15:13
А в СБУ взагалі є порядні люди? Сумніваюсь.Це завжди була одна із силових структур , де велися темні справи.Так,що порядна людина не зможе там працювати, мусить вимазатись в болото
38 Показати IP 4 Квітня 2020 15:18
Є в службі багато порядних та адекватних працівників, але система відбирає за принципом чим більше длб тим перспективніший
Перехожий Показати IP 4 Квітня 2020 16:23
Закон бумерангу ніхто не відміняв! От і спрацював він на панові Силюку!
Микола Показати IP 4 Квітня 2020 16:50
З початку Сивохо назвав війну договірною. Його затюкали. Не пройшло и місяця - внутрішні виконавці знайшлися. Як би не клята демократія - вони швиденько розповіли, хто замовник свавілля, що вже 6 років йому.
Сусід Показати IP 4 Квітня 2020 17:47
Ти тут дитину рости,виховуй патріотом,що не косив від служби в армії, щоб готовий був йти на Схід боронити державу, а тим часом твій сусід- тихий,сором'язливий,малоговіркий,нічим не примітний працівник СБУ по-тихому фінансує терористів, які за ці гроші будуть стріляти по твоїй дитині! ШОК....
ще не зовсім свідоми Показати IP 4 Квітня 2020 17:57
Пам"ятаю Сілюка за роки спільної служби. Дивакуватий був. Ніколи прямо в очі при розмові не дивився. Завжди одне око на Ківерці, а друге - на Рожище.
мирослав Показати IP 4 Квітня 2020 18:50
жах що твориться у державі
Народна прокуратура Показати IP 4 Квітня 2020 19:50
До сусід. Об'єктивно, ніякого фінансування тероризму там немає. Банальна гидка корупція. Скоріше за все, сприяв місцевим "бізникам" тягати через лінію розмежування продукти і побутову хімію, які в Мордорі в кілька разів дорожчі, ніж на підконтрольній території. Чим займався вдома - тим і в ООС, Такими справами, на жаль, там займається багато силовиків. І без військовослужбовців Збройних сил там ніяк не обходиться, адже саме вони контролюють фронт. Так що про армію не турбуйтесь
сусід до Народна прокуратура Показати IP 5 Квітня 2020 11:05
показого посадити їх по максимальному терміну, тільки таке виправдання може бути державним зрадникам в період ВІЙНИ!
Лучанин Показати IP 5 Квітня 2020 00:39
Кто обратил внимание, что у подполковника личный номер ещё советский! ВС СССР - Вооружённые Силы Союза Советских Социалистических Республик! Гордо звучит! И это на 29 году Независимости Украины! О чём дальше можно говорить! ПОЗОР!!!
Висновок Показати IP 5 Квітня 2020 09:29
До народної прокуратури Контрабас, можливо,і був, але тоді постає питання чому вони в Ордло передавали саме гроші, а не товар? Виходячи із логіки, то вони мали б передавати туди товар, а звідти отримувати гроші, а не навпаки і чому ДБР інкримінує їм саме фінансування, а не контрабанду? Їх вели вже деякий час, це й так зрозуміло.То може, "герої" перейшли на вищий щабель ганьби.Одним словом бандити в погонах
Чемодан вокзал Расєя до Висновок Показати IP 5 Квітня 2020 11:13
Вирішили нажитись на війні шакали.хлопці гинуть, подивіться скільки наших волинських загинуло, а вони "спецслужба" торгують з окупантом. В розвинених країнах таких садять і на довго, без права зайняття державних посад
Народна прокуратура Показати IP 5 Квітня 2020 11:08
До висновок. Контрабанду не інкримінують, тому що, по-перше, це переміщення не через ДЕРЖАВНИЙ кордон України, як визначено в кримінальному кодексі, а через лінію розмежування, а по-друге, переміщення через митний кордон товару, у тому числі грошових коштів, уже років десять як НЕ злочин.
Всім Показати IP 5 Квітня 2020 11:31
Є чесні в СБ,
анонім Показати IP 5 Квітня 2020 12:19
якщо про Заболотного правда то - багато його друзів були в ато, деякі не повернулися. незнаю як йому тепер дивитися їм в очі
Микола Показати IP 5 Квітня 2020 13:40
Заболотний - це холуй Смолки, який його лобіює і просуває по службі, зараз знов все замнуть і перекрутять!!!
Тетяна Показати IP 5 Квітня 2020 15:48
Знаю Заболотного і його рідних, можу тільки сказати що сім`я живучи в маленькому селі на відшибі Млинівського райну Рівненської області, фізично так як прості сільські люди, не працюють, фермерством не займаються, офіційно ніде не працевлаштовані, хоча гроші завжди мають і живуть "на широку ногу". В минулому років напевно 15 -20 назад коли ще державою дозволялося сіяти на огородах мак в селах масово крали маковиння для продаж наркотичної серовини і тут в селі односельчанину вдалося зловити Заболотного маму на крадіжці.
Правда до Тетяна Показати IP 5 Квітня 2020 23:02
А ти свята? Я не захищаю нікого, але і ти не вправі судити його сім'ю і розголошувати таке, якби там не було!
Lavanda до Правда Показати IP 10 Квітня 2020 19:50
А ти завідуєш що вони живуть на "широку ногу?))) А тобі хто не дає?Що добилася в житті сама?Ото сиди і дальше няму нямай,і не обливай грязью чесну,порядну,вічливу родину,яка по життю заробляє гроші чесним шляхом! Хто добре знає цю родину,паплюжити не буде!!! А паплюжать тільки жадібні тюфякі,які і далі будуть захлинатися від завесті!!!
Макс до Тетяна Показати IP 6 Квітня 2020 13:48
До чого тут сім‘я, ти просто заздриш людям, ти просто гнила людина якщо вжей приписуєш до цього його сім‘ю, знаю його та його родину, всі порядні люди, звичайна сім‘я.
Льошик до Тетяна Показати IP 10 Квітня 2020 19:42
Слиш ти кабила? Ти що несеш? Знаєш ти добре їх? Як би добре знала б то такого не писала!!! Дуже гарна,вихованна та порядна сім'я!!! Багато хто завідує,бо гарно живуть,в достатку!! Таки коментарі давляться з завісив,бо самі не досягнули нічого в житті! Нехай їм буде Бог суддя в цей великий піст!
Тетяна до Льошик Показати IP 11 Квітня 2020 23:55
Чому тут завідувати!? Про те що сім`я в достатку живете можливо і можна було би по завідувати. Але знаючи звідки береться той достаток і якими підлими шляхами то й завідувати немає чому. Обзивати тут мене не потрібно, і так зрозуміло що тут все сімейство Заболотних сидить і обзиває всіх коментаторів, які пишуть негативні відгуки.
Прокурор. до Тетяна Показати IP 17 Лютого 2022 16:25
А хто хіба не знав, що родичі сбушників, не простих служак, варто розрізняти, не торгував маком, самогоном, автівками- ліваками?? Тим більше, в Луцьку? Біля ВОЛИНЬ АВТО ці чуваки завжди терлися, все рішали.. Та ще й із стволами ходили..І ніхто їх не чіпав.
Han Показати IP 5 Квітня 2020 16:36
Ото ви чорти, знаєте там не 10-12 років , є стаття для таких "закапать заживо" хулі з ними гратися.У*ОБКІ.Горю від злості, и питаю себе защо братки на сході гинуть.
санітар Показати IP 5 Квітня 2020 17:05
СБ здрібніло, виродилось, як і усе в Україні. В державі, де все кволе, продажне і прогниле, не може бути якісної служби безпеки.
Фаїна Показати IP 5 Квітня 2020 18:25
Сім'ю чіпати-перебор!
Без імені Показати IP 5 Квітня 2020 19:22
Чому перебор? Саме те для тих, хто в тому селі заздрить і не тільки там. Саме те, щоб змішати людину з лайном, за яку ти насправді в сто раз гірший спеціаліст ( бо з Сбу тут багато коментаторів, відчувається по відповідях) , які за своє карєрне життя дулю з маком зробили, бо добре всі знають і заздрять Чужим досягенням) Стервятники, вперед- ваш час настав!
До без імені Показати IP 5 Квітня 2020 20:18
Ці т.з."спеціалісти"вищого гатунку самі себе змішали з лайном,залишивши сім'ї хлебати помиї від їх вчинків.Чи подумали вони про вас(членів родини),що може бути якщо накриють?Ні!!! Почувались всесильними і безкарними,жага до грошей засліпила .А тепер ходіть і дивіться в очі людям і не кажіть що не знали чи не здогадувались, що живете не на одну зарплату.І за ці круги пекла не забудьте подякувати не коментаторам, а своїм чоловікам!!!!
Флеш Показати IP 5 Квітня 2020 22:21
Читаю і в мене великий шок! Заболотного знаю з прекрасної сторони,чудовий чоловік і ЛЮДИНА. Не можу в це все повірити,і не хочу! Надіюсь що це все виявиться помилкою.
Прокурор до Флеш Показати IP 17 Лютого 2022 16:29
Видно, із тильної сторони людини вигляд зовсім інший.. Як глянути з фасаду - патріот, з тилу - бандит і негідник. 97% таких зрадили в Криму.
Правда Показати IP 5 Квітня 2020 23:50
Можу зробити екскурсію, як живуть опера СБ, в Луцькому районі, будинки від 500-700 тис у.о. С Б і кримінал на Волині одне ціле, то є факт, вимагання підробка, фейкові справи, розводяги Не всі правда є декілька ідейних
Сало до Правда Показати IP 6 Квітня 2020 08:19
А є які жили чи живуть як бомжі!
Працівник до Правда Показати IP 6 Квітня 2020 13:35
Давай до нас. Купиш і собі такий будинок. Будем ходити на екскурсію до тебе. Я от тоже не знаю де собі такий купити. Мені залишилось ще 499 тис. Зарплата 15. Оренда квартири 5. 10 в сімю. На все вистачає. Ще й відкладую помаленьку. Думаю скоро придбаю і жити стане краще.
Уляна Показати IP 6 Квітня 2020 01:50
Якби знали, то не писали б такої фігні. Одні шакали! Порядна сім‘я. Заболотний чесний офіцер, а в нашій країні таким мало місця очевидно. Мало невинних в нас сидить за ґратами?? А самі «чесні» займають найвищі посади і все ок. Не судіть і несудимі будете.
Кадри Показати IP 6 Квітня 2020 08:27
Дааааа, ворогів в Заболотного багато. Почитати коментарі, то всесвітнє зло!!! Ви справу його особову бачили? Ні одного дисциплінарного стягнення! Спортсмен. Дві освіти. Що сталось ще не ясно. Напишу.
Справедливість Показати IP 6 Квітня 2020 10:28
Рада, що не всі ще потонули у власній ненависті. Як легко всі обливають брудом інших, не розібравшись. Як радіють, коли в інших проблеми. Як легко з хорошої людини за ніч зробити покидька. І скільки ти б добра не зробив, достатньо один раз спотикнутись, щоб забули все... ніхто не застрахований від підстави, тим більше на такій роботі. Не завжди все залежить від однієї людини, а є інші обставини. Звісно, зрадників вистачає, але це не про Заболотного.
Клап Показати IP 6 Квітня 2020 17:16
за одну ніч, (((((((((тупо з землею змішали!((( Ото люди, готові роздерти один одного, короновірус і ціни один одному підвищують(((((((((, хто масками барижить те що по 3 грн було продають по 19, ті хто овочі продавав по 15 сусіду продає по 40.((((((( Заболотного !!!!!знаю з позитивноі сторони, навіть якби хотів щось криве сказати, !!!!
Правда Показати IP 6 Квітня 2020 19:36
По факту «до стіни лицем», не факт, що у нас стріляли не із зброї і боєприпасів куплених на кеш який транспортував цей працівник служби При наявності достатніх доказів розстріл приурочити до дня вшанування В. Мандзика
Рафик Показати IP 7 Квітня 2020 11:03
Жаба не виновен!
Коля Показати IP 7 Квітня 2020 14:55
Кажуть Міша С. подарував Заболотному білі жіночі трусики, які він завжди носить з собою як талісман, який приносить гроші
Льошик до Коля Показати IP 10 Квітня 2020 19:36
Судиш по собі? То носи їх і не признавайся!!! Поки на голову їх тобі не насунули!!! Бо прийдеться носити їх пожизніно!!!
до Колі Показати IP 7 Квітня 2020 17:53
Заболотний ці жіночі трусики одягає на "ділові" зустрічі
Я Показати IP 8 Квітня 2020 09:07
Бійтеся Бога!!!
Корнів Показати IP 9 Квітня 2020 23:39
Я чотко скажу що я шльома вдягнув Дем’янчуку і Мовшуку , дуже просто і недорого!!!! Зрозумів Грабовський!!!
до Я Показати IP 10 Квітня 2020 09:54
Заболотний з цими жіночими трусиками був і цього разу, коли його затримували при спробі заробити грошенят. По факту з Сілюком свідомо робили все двоє. І ганьба їх керівникам, якщо одного відмажуть і залишать опозоривши цим службу. Це поставить їх в один ряд з ним і все буде гнисти і смердіти далі!!!
Lavanda Показати IP 10 Квітня 2020 18:38
Не Вам вирішувати!!!Зрозуміло? Порозкривали свої пики з яких тхне гноєм!!! Дивіться,бо захлинеться і потопитесь самі!!! Бачу багато грамотних тут позбиралося ,що аж пре від кожного з вас ненавистю,злобою і гнилью.Напевне і самі сидете в білих стрінгах,заховавши свої дупи по норах.А самим слабо на АТО? На сам перед знайте,що це не достовірна інформація,і хтось поплатиться за це!) Не так це трапилося,як би вам хотілося! Абламайтеся всі хто пише всякий бруд,і поцьомайте його в дупу!
Попутчик до Lavanda Показати IP 22 Квітня 2020 01:23
А что знаете вы???? Силюк позывной в АТО Дракон крышевал контрабанду товара в 2017 году в Новолуганке и был одним из главных в финансовом вопросе!
Адвокат Показати IP 13 Квітня 2020 10:53
Планували все і заробляли обоє!!! Щоб не було групи керівництво "контори" топить Сілюка, а з Заболотного роблять просто тупого дурня, який по своїй тупості неусвідомвав що робить, він лиш любить жіночі трусики, але це ж не кримінал!!!!!
До адвоката Показати IP 16 Квітня 2020 12:33
Заболотний- цілий начальник сектору настільки тупий що не розумів: куди їде? що везе? для чого це робить? Чикісти закидають версію що це просто свідок, який не розумів і не усвідомлював свої дії)))!!!! Цікава в конторі кадрова політика, ким він там керує тоді???))!!!
Друг Показати IP 18 Квітня 2020 06:59
Не винен Заболотний, вже всі про це говорять. Підстава!!!
Другу Показати IP 19 Квітня 2020 21:20
Цікаво, а хто підставив?)))
Ще один друг до Другу Показати IP 20 Квітня 2020 22:51
Малий занадто принциповий був. І правильний. Нехєр вимахуватися в місті. Робін гуд їб.... от і присадили на сраку. Побачимо чи встане
Карл Показати IP 20 Квітня 2020 22:46
Кажуть серйозним людям дорогу перейшов на Волині. Таким що і служба може не допомогти. Того що нез... лізти до серйозних дядів. Інформація підтверджена!!!
Могорич Показати IP 22 Квітня 2020 22:05
В канторі багато хто його не любить, бо посаду дали чуть раніше ніж всім і квартиру!! От і появляється тут ціла купа кометарів. Не іжте себе з середини. Товариші чекісти. Зберігайте корпоративність. Все ж по закону розберуть
Віра Показати IP 22 Квітня 2020 23:58
Заболотний не винний!!!!!! ¡
Сила Показати IP 23 Квітня 2020 18:28
Я в шоці з цих коментів!! Мати підприємець, і створювала робочі місця офіційно! Бійтесь Бога! Перед ним відповідати за брехню!!
Сила Показати IP 23 Квітня 2020 19:33
Я в шоці з цих коментів!! Мати підприємець, і створювала робочі місця офіційно! Бійтесь Бога! Перед ним відповідати за брехню!!
Короновірус Показати IP 24 Квітня 2020 00:38
Заболотний не міг такого зробити
Імперія Показати IP 24 Квітня 2020 14:52
Правильний пацан Заболотний! А такім місця мало! Перейшов серйозним людям дорогу кажете???!! Значить справедливий! Значить очищав від гнилі суспільство боровся проти не справедливості..... А саме головне, для вас це робив!!!!! Щоб ви і ваші діти жили в цій країні!! Нажаль таких робінгудів мало, на жаль!!!!
До Імперія Показати IP 25 Квітня 2020 11:24
Я думаю Заболотний дійсно хороша людина і багато хорошого може навчити діток в своєму Легіоні. Ну наприклад, як задокументувати свого родича на бурштині, як займатися валютними операціями під час виконання службових обов'язків в зоні ООС, як вийти сухим з води!!! Короче, більше б таких офіцерів!!!
Сила!! Показати IP 25 Квітня 2020 23:48
Аха ха!! Вже аж смішно!!! А ще, що придумаш!!? Фантазія не перевершена!!! Ти це не бійся написати від свого імені не анонімно!! І не думай вчив і буде вчити!! І буде робити добро! Бо гідний офіцер!! А тобі ще дужжжжже далеко!! Бо такі як ти , тільки і здатні на підлості писати, наговорювати!А що ти зробив для країни щось корисне?? Думаю, що 0!!!! Бо ти тільки й здатний, що писати гадость!!
Світ добра Показати IP 26 Квітня 2020 09:59
Перестаньте писати всяку фігню! Займіться добрими справами!!! Зробіть хоть частинку корисного, що зробив 3аболотний! Тоді поговорим! В житті не легко пройти не посковзнувшись, коли на шляху під ногами плутається всяка не потріб! Тим паче на війні, тим паче на такий роботі. А сидіти в теплих, ситих домівках і розводити дискусію на етику моралі це у вас круто получаться! Самим слабо Туди!!??? Де кожен раз небезпека, де не спиш і не поїсиш нормально, де від рідних і сім'ї далеко, де кулі свищуть.... Ви с пробуйте! Не Втікайте з країни, коли відправляють захищати країну! Тоді поговорим про моралі! Моралісти х....ві.
Михайло Показати IP 26 Квітня 2020 15:57
Заболотний разом з своїм напарником заробляв там де ні по совісті, враховуючи скільки крові пролито чесних офіцерів, а не таких як він, ні по ККУ робити не можна. Але враховуючи нюанси того ж ККУ, його напарник все бере на себе, а цей хитрожопий схоже піде як свідок. Тільки ж це всі адекватні розуміють. І повернеться він в Луцьк і буде розказувати що він просто не розумів що робив. І будуть деякі люди вдавати що вірять що він просто тупенький і не усвідомлював своїх дій))))) Хотів ніби заробити, що ж тут поганого!!! Він же не просто тупий і не знав що таким способом цього робити не можна!!! А ще тепер всім Заболотний буде росказувати що вже в біленьких жіночих трусиках не ходить!!! Що вже це минуле)))
Томас Показати IP 26 Квітня 2020 21:04
Добре там хтось їх покриває. І родственічка Заболотного, який лісом торгує. Іван Тищук на якого начебто працює батько Заболотного. От половили би їх всіх та дали би п*зди.
Честь Показати IP 26 Квітня 2020 22:07
Заболотний не винний!!!!!
Прикол! Показати IP 26 Квітня 2020 22:11
Думаю ті труси він обовязково надійне на голову комусь!!!!
Людина Показати IP 27 Квітня 2020 02:14
Точно перейшов дорогу! Нажаль так буває. Підтверджено
Не прикольно Показати IP 27 Квітня 2020 09:35
Так він вже надів їх, своїй жінці(((
Прикол Показати IP 27 Квітня 2020 10:03
Цікаво буде понаблюдать потім, як вичислять номери з відки надіслані коменти! Думаю це дуже просто!!!! Тим паче для цієї служби!
Прикол Показати IP 27 Квітня 2020 10:09
А ще хто такі буйні фантазії має на рахунок трусів, той 100% сам цим займається!! Спить в них і всіх бачить в них!!!! УДАЧІ!!!!
Оля Показати IP 28 Квітня 2020 16:47
Цікаво, як в СБУ є психологи ??? і чи ведуть там роботу з такими неадекватними збоченцями як Заболотний???
Макар Показати IP 28 Квітня 2020 16:54
Таких під.....в на зону відправляти, щоб знали як заробляти гроші, де воїни кров проливають!!!!!! Там йому і про труси розкажуть і багато що ще!!!!!
Дослідник Показати IP 28 Квітня 2020 19:24
Коменти негативні пише одна й та сама людина!!! Під іншими іменами!!! Огидно!!! Не боїшся, що вичислять!? Смішо вже!!
Схід Показати IP 28 Квітня 2020 21:05
Заболотный не виновен! Факт!
.Тетяна Показати IP 28 Квітня 2020 21:35
Коменти пише точно не одна і та ж сама людина. Заболотні! ви краще подумайте, як відмазуватися будете і які вигадані історії будете всім знайомим розказувати про підставу, несправедливіть і т.д. А не ви тут коментаторів усмираєте і обзиваєте і погрожуєте що вичислите. Вичислите і що? Вже вичислили і вичислили саме вас так що мовчіть і не гавкайте тут. Огидна не сама навіть ситуація, яка трапилася, і не сам Андрій адже з вигляду він є завжди щирий і привітний і можливо вже на цей сайт ніхто би не заходив і про це з часом всі забули. Мабуть цікаво всім як ви тут соєю правотою відгавкуєтеся, що аж смішно, напевно так правда в очі коле і зараз все більше віриться що це дійсно правда.
Ірина друг Показати IP 28 Квітня 2020 23:41
Та в цей ніхто і не вірить! Хто дійсно знає добре Андрія, ніколи в це не вірили і не повірять!
Ирина друг Показати IP 29 Квітня 2020 07:44
Кто знает Андрея, тот никогда не верил и не поверит!!!!
Знайомі сім'ї Показати IP 30 Квітня 2020 09:00
Хочу звернутися, до пані Тетяни!! Ви 100 % таки не знаєте цієїї сім'ї! Вони не стануть ні писати ні, як ви висловилися "гавкати"бо порадні люди!! А от гавкають і брешуть, такі, як ви!!!!
Катерина Показати IP 1 Травня 2020 11:33
Одні хлопці воюють і кров проливають, а цей гламурний збочинець гроші заробляв і допомагав тим хто на тій стороні!!!! Ось і вся правда!!!!!
Правда Показати IP 5 Травня 2020 13:39
100%!!!! На нари гламурчика Заболотного!!!!!!!!!!! Заробляв, допомаючи тим хто стріляє в наших захисників!!!!!! А хочуть все перекрутити і відмазати!!!!!
Друзі Показати IP 11 Травня 2020 00:09
Андрій не винний!!
Як є Показати IP 11 Травня 2020 19:25
Знала Заболотного ще до того, як він попав в СБУ, до цих пір дивуюсь як того нікчемного дурника туди взяли!!!??? А тепер воно ще й вирішило грошей заробити на крові((((!!!! Ганьба!!!!
Юля Показати IP 19 Травня 2020 16:42
Знаю Андрія не так давно, але достатньо, щоб зробити висновок, що це за людина!! Надзвичайно розумна людина, вихована, завжди готовий допомогти, порадити,... Мені прикро, читати на адресу Андрія огидні коменти! А ще прикріше освідомлювати, що пишуть люди просто для підлості........!
Таня Показати IP 20 Травня 2020 20:30
Підло і гидко використивчи службове посвідчення допомагати сепаратистам, ще й грошенят на цьому підзаробляти!!!!!! Ганьба!!!!!
іра Показати IP 21 Травня 2020 17:15
Порядні. Святі. Не винні. Це із заздрості до них їм такі негативні коментарі пишуть.Це Ви про кого? Давайте дивитися правді в очі. Порядні люди не будуть по городах мак красти, як це робила мама Заболотного тільки для того, щоб купити для себе нову шубу. Святі люди не будуть займатися контрабандною вирубкою лісу, як цим займається батько Заболотного. Порядна людина не буде в сільському магазині впихати продавчині дві копійки доказуючи, що це дві гривні, як це недавно робив дід Заболотного. А да, дід це окремий кадр, судячи із того, як він себе розхвалює і всю свою свиту можна подумати, що це сімейство куркулів на все село. Ангеліна міс Всесвіт не дороблена настільки з піднятою головою ходить, що Землі під ногами не бачить. Так сім`я не з бідних, але за чий рахунок бенкет? На коштах заробленим не чесним шляхом?! І справді заздрісників знайдеться багато, адже не всі так можуть отримувати гроші не чесним шляхом, тут майстерство потрібне. Так що чесні та порядні, тепер відповідайте за свої здібності наживатися!!!
Сіма Показати IP 22 Травня 2020 14:01
Ого, як когось накрило!! Цеж ти певно скільки ж не спиш бідолашне!!! Все рахуєш шуби і їхні статки!! А я б не проти навчитися у них!!!! Бо там багато чого є!!! І діти розумні, і навчаються на платних і не аби де!!! Напевно всі нивки повикошували маку всієї області не тільки сіл!! І вирубали ліси)))))) піду обовязково на курси до них!!! Бо й маку вже немає, а все ж живуть на широку ногу...... Є чому повчитися!!))))
Микола Показати IP 22 Травня 2020 18:03
Такі паразити як Заболотний мають сидіти в тюрьмі!!!!! Але побачимо чи його хоча б звільнять, щоб таким особами не смерділо в тому СБУ!!!!
Реальність Показати IP 23 Травня 2020 10:31
Доброго дня всім! Ніколи не писала коментів ніде, ні при ніяких обставинах! Але сьогодні хочу це зробити з великим бажанням! Почну! Вчора зустріла знайомих які розповіли про сайт і обговорення ситуації, здивувало те, що дуже розумні, мудрі люди які говорили розумні речі...! Алей зазвичай і на привеликий жаль, такі розумні люди, не висвітлюють свої думки в таких спільнотах, бо це не той рівень де можна обговорювати ситуацію! Так ситуація виникла неприємна! Але ніхто не знає, як на самому ділі це все відбувалося! Йде слідство! Також була стаття підтвердження де було сказано, що друга особа затримана є Цивільна! Що Заболотного не було затримано взагалі! (якби він був затриманий і через деякий час відпущений, тоді б можна було б думати про причетність його до даної справи!) тоді постає питання!! Ви чому судите??? Прочитавши 1статтю,,не підвержену , тому що йде про підозру, а не про злочин! Іііііі саме головне! Ви полощите всю сім'ю, я знаю і впевнена, що мою думку, розділяє ддужжже багато однодумців, і всі впевнені, що Заболотний не причетний! Я зустрічаю "друзів" які напевне радіють з даної ситуації!? Не поспішайте! Не засуджуйте, не обзивайте його рідних, це огидно!! Я не маю надто сильно дружніх відносин з цією сім'ю, але поважаю їх! І писати такі гадості на їх адресу, вважаю можуть лише не реалізувавші себе люди, ті які заздрять! А ще знаю, що на ті статки, які вони мають вони пахали все життя, і причому чесно, не цураючись будь якої роботи і в бізнесі і в полі. Моя добра знайома офіційно була влаштована до матері Заболотного, то значить люди працювали і працюють, а не так, як ви тут описуєте (не чесними шляхами!?) Накипіло!! І я переконана, що все стане на свої місця!
Друг до Ірини Показати IP 23 Травня 2020 14:50
Ой просто п.....ць щей сестру приплели!!!!! От скажу вам чесно Дороблено-витончена у всіх відношеннях! Бо не тусується з такими, як ти!!! Не бухає, не шляться по пивнушкам, по*бучкам, як ти!! Тому для мене вона, дійсно міс Всесвіт!!! І має багато гарних друзів, які цінують і поважають! Вихована розумна дівчина, надто скромна я б сказав! З нею цікаво спілкуватись! А таких, як ти я б чмирив!!! Бо тобі до неї, як до ВСЕСВІТУ НЕ ДОСЯГНУТИ!і хоча я лише друг-знайомий, але можу тільки мріяти про таку дівчину!!!!!!! Жаба страшна штука!!!!!!!! Тренуй її, а то задавить!!!!!!
Ляля Показати IP 23 Травня 2020 20:30
Заболотний - це дуже підла і хитрожопа особа!!!! Його напарник все взяв на себе, бо так вигідно обом!!! Але всі знають що він використовуючи службове становище заробляв гроші допомагаючи сепаратистам !!!!! Підло заробляв там, де земля полита кров'ю чесних воїнів!!!!!!
Степан Показати IP 23 Травня 2020 21:26
В країні війна, а він хитро і огидно наживається, позорячи себе і СБУ!!!!!!! Таких треба саджати за грати!!!!!!
Юрист Показати IP 25 Травня 2020 18:38
Фінінансуванням тероризму тут і не пахло!!!!! З тих причин, що затримано не було при передачі грошей, як було вказано...!(а саме теростів не було, якім вони мали б то наче передати горш!) !!! По друге, було затримано три особи, гроші виявлено було лише в однієї особи!! І включіть накінець свої мізки!!!! Що на інших офіційних сайтах існує інша інформація (якщо мудрі!!? Читайте! Комусь дуже хочеться вірити в написане! Йде слідство і вияснять, з яких причин, без офіційних доказів, мали висвітлювати жетони!!? Вини не доведено!! До факту! Я не захищаю нікого!! Але не робіть висновки передчасно!!передачі грошей террористам не відбувалося!!!! То до чого тут така дзвінка стаття?? Чи можливо комусь це вигідно, потрібно.......?
Відповідь до юриста до Юрист Показати IP 26 Травня 2020 12:25
Як говориться, "Диму без вогню не буває" і це факт! Одразу в ЗМІ пішла інформація про тероризм і після того коли вона набула не аби якого розголосу її одразу почали спростовувати. Чому так? А все дуже просто! В державних структурах для того, щоб щось мати потрібно ділитися. Хлопці захотіли бути для себе дуже хитрими і вирішили робити оборутки за спиною вищого чину, от їх вирішили не зловити саме на передачі хабаря, а ще до передачі і тим самим як говориться "показати хто в домі господар і що ділитися все ж таки прийдеться". Тому, що як би їх затримали на передачі то дві сторони, які так би мовити хотіли замутити собі копійочку не змогли би її отримувати надалі. А так надалі будуть заробляти на один результат і ділитися прийдеться. Хлопців гарно відпустять, але при тому вони будуть налякані і більше не стануть робити самовільних кроків. Ось така процедура нелегальних відкатів зосереджена в нашій країні. (Тому пане юрист! То який же Ви юрист, який не знає кому це вигідно з задає в коментарях не розумні запитання)
Ульяна, Показати IP 26 Травня 2020 13:29
Пане юристе! Не думаю, що по вашій юридичній логіці, вони стануть рубати надійну гілку на якій сидять! Щей так гучно!! Так що юрист ви також на догадках і фантазії!! Скорій всього підстава!!
до Ульяни до Ульяна, Показати IP 26 Травня 2020 13:49
Все вірно підстава. Хлопці не зовсім розуміли, як воно все має бути і вирішили самостійно все рішати. Вони подумали що ділитися не потрібно. От їм і дохотчиво зловивши пояснили що це не так.
Дістали! Показати IP 26 Травня 2020 13:36
Слухайте Заболотні! Хочете виправдовуватися, то виправдовуйтеся. Але ви тут дурнями нікого не робіть. Називаєтеся "Юристом" в коментарях, юрист не буде писати про мізки, не буде привертати уваги на інші сайти, а якщо це справжній юрист він буде писати по факту і нічого зайвого.. Називаючись "другом" пишете про свою порядність, розумна людина не буде себе хвалити так як це робите ви. Накручуєте лійки на сайті перед хорошими коментарями, які пишете ви у свою же сторону і дизлайки над негативними. І ви думаєте цього ніхто не бачить))) Чесно, стаєте просто огидними. Удачі і флаг Вам в руки! І не забудьте познімати із себе корони на вході в Суд Божий, адже щоб там не було, а от фінансувати вбивство людей які воюють, це вже не стаття і не просто гріх.....
юрист юристович до Дістали! Показати IP 26 Травня 2020 20:01
Дуже доречно про мізки юрист і написав. Бо видно ж їх бракує. Усі коментатори можуть називатися як хочуть. Не означає, що якщо людина назвала свій комент під іменем юрист повинна мати юридичну освіту. Аби причепитися і докулупатися. Смішно саме з вас)) Всі мурашки в тому світі перед Богом, так і ти мурашка, яка явно не про такі речі має вказувати,бо ж тобою і написано,що у всіх буде Суд. І у тебе він буде. А чи ТИ безгрішний? ще до браку мізок)))) трохи тобі допоможу з тим))))))) у будь-якій ситуації народ ділиться на два фронти ті хто підтримає і ті хто обгадить. то не бісися з того що є ще другий фронт. не думай що якщо ти думаєш так то хтось інший теж повинен аналогічно думати. бо скільки людей стільки думок. загрузнеш у своїй ненависті по вуха,от шкода тебе аж серце щемить)))))))
Ульяна Показати IP 26 Травня 2020 14:15
Та я дивлюся, ви тут прямо ясновидеця! Чомусь вас одну дратує позитивні коментарі, ви заядлева ненависниця не тільки головного персонажа, а і всієї сім'ї, щось напевно особисте!!???
Ульяна Показати IP 26 Травня 2020 14:22
Ви дали гарну ідею! Я буду допомагати Заболотний ставити і накручувати лайки гарним коментарям!!
Правда життя Показати IP 26 Травня 2020 17:55
Трохи більше позитивних коментарів ( самі себе захищають), більше плюсів на коментах у користь (самі собі накрутили). Ви бачите те,шо хочете бачити. Сприймаєте це так, як хочете сприймати Ви. Якщо вас дістало,то нашо сюди заходити і читати? Бо вам цікаво, бо тішитесь подією, бо лишній раз кістки людям перемити хочеться. От ваша натура! Не йдіть далеко, не дивіться на чужі проблеми-подивіться під ніс собі, нічим не кращі когось. Цікаво запитати у сімї чи каже хтось в очі те,шо пишеться тут. Ой певно ваші язики в дупі, герої щуренята коментатори.
Родич Показати IP 26 Травня 2020 18:03
Сама пишеш негативні коментарі, і лайкаєш негативні коменти, які пишеш і сама! От і дістало тебе писати і блокувати!! Чого і потрібно було і довести! Всім і так зрозуміло твої дії і коменти! Флаг Тобі в руки!!!
Дружбан Показати IP 26 Травня 2020 18:22
Все сімейство перемололи.Яким боком дід,який сплутав шось чи може не додав грошей бо на старість всім "відбирає" до ситуації яка склалася?Чи батько,сестра,мати яка закордоном не від багатства ж,нє? Тож треба ж свою сраку пристроїти, шоб видивитись таке за діда чи вуха розвісити. Так масштабно судите, шо самі не бачите які гнилі. Моя чистєйша рекомендація вам, займіться собою, шоб не мати часу бачити те шо виписуєте тут. А якшо вам гидко, то проблюйтесь і верніться до моєї рекомендації.
Заболотний Показати IP 26 Травня 2020 20:06
Так, я коли заробляв і допомагам тим сєпарам то не ділився з ким потрібно, але це прийде в мене з досвідом!!!! І що я жіночі трусики люблю носити, то це не ваше діло!!!! Подобається і ношу!!!!! Дайте мені спокій !!!!!!
Родич Показати IP 26 Травня 2020 22:26
Оце круто!!!!!! Надіюсь всі закриють свої роти!!! І перестануть нарешті обзивати!!!! Тані, Мані...... Лити свої придумані бурні домисли, видавати свої моральні навики, і обзивати нас!!! Не писали, не ставили і не анонімно не підписувалися!! Не боїмося глянути кожному вам в очі особисто!! Бо є Бог на світі! Всьому свій час!!! Все розтавиться на свої місця, майте терпіння!! І не пишіть не ображайте, сім'ю! Для нас низько виправдовуватися в будь якому випадку чи перед вами особисто, чи анонімно, підло, як робите це ВИ! Не судіть це і не міряйте своїми мірками, як робите це ВИ! САМІ ПИШИТЕ,самі коментуєте самі лайкаєте!!! Накипіло!!
До дістали!! Віра Показати IP 27 Травня 2020 18:29
І я теж буду ставити хороші лайки де потрібно!!! Аби вас дратувало більше!!!!))))))) бо вже дійсно перебор тут!! Напевно все-таки вас корона правосуддя жме!!це ж ви ображаєте і коментуєте, висловлюєтесь за всіх! Тож знайте! Вашу думку розділяють не всі!!!!! Бо не всі вам подібні!!! Тому тримайте свою корону і той флаг, про який ви тут говорили самі!! Причому міцно!! І якщо вам дійсно огидно, то чому шниряєте ось тут???
до Родичів Показати IP 28 Травня 2020 00:31
По тому з якими не цензурними і огидними висловлюваннями ви пишете і ще називаєтеся своїми родичем, дружбаном і т.д. .... показуєте що це є за родина та оточення, яке пише такі хороші відгуки про себе. А насправді, є те що потрібно було доказати і від чого ви так віднекувалися. Ви тут писали, що Андрій сам був на війні, у нього друзі там загинули, він не міг. От як так можна обманювати ще й лайки собі підробляти. Як говориться "Гниль вона і в Африці гниль"
до Андрія Заболотног Показати IP 28 Травня 2020 00:50
З однієї сторони, не фінансував би ти, то фінансував би хтось другий. Яка різниця хто, все рівно це відбувалося і відбувається, на цьому можна дуже не погано заробити. З іншої сторони фінансування іде для проливання людської крові, це потрібно усвідомити, а життя - це бумеранг і рано чи пізно, це вернеться можливо навіть не на тебе, а повернеться бідами на твоїх дітей та онуків. Подумай над цим.
Родич Показати IP 28 Травня 2020 14:20
Ти і далі пиши свої гнилі коменти під іншими іменами і розсуждаючи морально-мудро! Я підписуюсь родичем, як і є! І не судити тобі яка ми є родина! Глянь і подбай про свою!!! Бо те болото, що ти тут виливаєш вильється і колись і тобі на голову і твоїм дітям і онукам!! Маєш право на свою думку!! Подзвони хоч одному і з родичів і вискажи її в живу!! А не виписуєш, отут!! Ти ж хоробра і чесна, то скажи нам родичам це в очі!! Бо в даній ситуації ти сама гниль!! Причому ти ж знаєш наші номери, бо ти ж так впевнено тут розпинчючись доказуєш, що пишем І лайкаєм самі собі.описуєш нашу всю родину, Знаєш за наші статки і як іми кримінальні мафіозі, що рулим і управи на нас немає!! Смішно!! Ти постійно погрожуєш, що відповім перед судом Божим!! То знай, що не боїмся цього!!бо Бог дійсно все бачить!!! А ТИ не боїшся!? Чого розпинаєшся отут?? А тим людям хто пише в захист, чи підримку прошу припеніть писати!!! Дурням не докажеш! А з розумним ми завжди раді спілкуванню! Не пишіть огидні коментарі як від свого імені так від наших! Всім добра і здоров'я!!
Родич Показати IP 28 Травня 2020 14:42
Бо той дружбан, таки правильно вам написав і дав пораду!! Не знаю його, але дякую йому, за гарну пораду, яку дав для вас!!!
Заболотний Показати IP 29 Травня 2020 20:26
Ми живем у вільній країні!!! Хто як вміє, так і заробляє. Хай докажуть що це не по закону, якщо зможуть!))) А те що ДБРці відібрали в мене жіночі трусики, то це не по закону, бо вони до кримінальної справи не відносяться!!!!! Куплю новенькі білесенькі і буду носити, а ви ходіть в мужицьких!!! Чао !!!
Ромашка Показати IP 31 Травня 2020 11:09
Читаю я коментарі і дивуюся. Заболотний Анрій!!!!! Ти страшна людина! Тут нічого не треба доводити.Ти ж сам в коментарях в усьому признався, Ще й хизуєшся! Ти переступив через ріки людських страждань, крові, сліз. Як тебе ще тримає україська земля і терплять люди!? Тебе судити не треба. Забирайся з України до тих, кому допомагаєш. Тобі навіть на тому світі спокою не буде. Як ще ти дивишся україцям в очі? Друзям, якщо вони у тебе зосталися. Да подавися тими грішми і забирайся геть !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Сумно,сумно аж за кр до Ромашка Показати IP 31 Травня 2020 16:16
Як таких злих і ненависних земля носить, про спокій говорить. А сам його і не матимеш. Бо нічим не відрізняєшся. Пишеш проклинаючи.Сформував думку на рахунок ситуації-молодець. Вмій емоцї присаджувати. А ще почитай книжки, такі як детективи чи триллери. Може там почерпнеш щось для себе в таких випадках. Бо такі як ти і вірять в те,що це пише Заболотний. А хтось такий як і ти написав від його імені. Україна вимре не від корупційних схем , а і від деградації людей. Сумно.
Віктор!той самий Дру Показати IP 31 Травня 2020 15:08
Таки мізків у тебе таки 0!!бо пишу і писав свою думку!і маю право)і таких, як я, нас багато!))))Підтримував Андрія, підтримую і буду підтримувати!!а ти таки піди і проблюйся!!!
І ще додаю!!! Показати IP 31 Травня 2020 15:17
Хто знає Заболотного, той ніколи не повірить, що він тут буде з гнильйом, як ви дискусію вести! Уже маразм повний!!!!!!!! Ще підписуючи його прізвищем (начебто його коментарі))!!вже повний перебор!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!а хто вірить???!!!тільки ви!!бо самі пишете самі відповідаєте!!
Зеленський Показати IP 31 Травня 2020 22:49
Видав приказ Про припинення обговорення даної Ситуації!! Пропонуючи всім включити свої мізки (в кого вони ще залишилися!!!!!))))) і зайнятися таки хорошими, добрими справами!!!будуйтете хорошу державу, а перш за все власну сім'ю!!! Морально-етично, чесну!Займається тим, що у вас під власним носом...в іншому випадку ви будете мати справи зі мною!!!!! Сьогоднішнє число 2020 рік і мій підпис!!!
Орест Показати IP 1 Червня 2020 13:57
Так цього гламурного збоченця вже звільнили, чи він далі посвідченням прикриваючись підзаробляє?????
Тетяна Показати IP 2 Червня 2020 14:13
Яка наволоч його захищає.Йому подібні!
Ірина Показати IP 2 Червня 2020 15:32
Так захищаєм! не обзиваєм, не змішуєм з болотом людину, його родину як ви! Тай захищати немає від кого і чого! Лише від такої, як ви!! (замітьте! Не обзиваєм вас!!))))) А лише гідно висловлюєм свою думку!тому з гордістю можу сказати в нього дійсно багато гідних, вихованих, вірних друзів!!!!!!!!! А про вас лише можу зробити висновок :ви обділена мудрістю,добротою розумом людина! Мені вас дійсно шкода, бо вас з середини зїдає ненависть і лють.....в такої людини не може бути і взагалі немає друзів,як факт!ви не Бог і не суддя!!! Тому ваша думка рівна 0!
Тетяна до Ірина Показати IP 3 Червня 2020 20:13
Не обзиваєте тільки пишете, що ми тут всі дурні і бажаєте нам проблюватися. Браво! Можливо у когось був ще сумнів щодо Вас, зараз думаю, що його вже не має.
Міша Показати IP 2 Червня 2020 22:09
Даааа.....виходить Заболотний використавши службове повноваження підзаробив з напарником грошенят!!!! Результат- одного за грати а інший сам себе вигороджує в коментарях і обзиває всіх хто говорить правду і те що відбулось, при цьому єхидно тратить намучені гроші !!!!!!!
Татяна Показати IP 3 Червня 2020 20:10
Виходить не я одна бучу правду. Якій інтелігентні люди бажають проблюватися. Дякую, Орест, Міша та інші. Куди нам до них таких розумних, ми ж дурні ними названі.
Ірина Показати IP 3 Червня 2020 21:30
Я тобі теж побажаю, проблюватися!!!!!!!!! Аби той яд, який ти зібрала, не отравив саму тебе!!(блювота це медичний термін, який очищає організм від зайвого!!) а не образа!!!!! Хто б, як не ти мала б це знати!!!така розумна і чемна!! І не привязується до нічого поганого і не інтелигентного!!! а от ви обізвали всю сім'ю!! І не тільки їх обізвавли, алей і нас, друзів!!!!! прочитайте коментарі!! Як я, і всі друзі Андрія, все-таки дійсно відрізняємося суттєво від Вас- (не ображаємо вас,а маємо і висловлюємо власну Думку) З того можу поставити вам запитання :ви чому так себе ведете??напевно все-таки спокій недає, щось інше, ніж дана ситуація! Тому, що обговорювати ситуацію (нормальне явище!!), а от змішувати сім'ю,.......огідніше і не інтелигентно,))))) не виховано і огидно з вашої сторони!!!! З коментарів, які ви надаєте і ваші друзі вам подібні видно,манера спілкування!!! То в чому полягає ваша мудрість, вихованність....??? Сходить кінець кінцем до церкви, помоліться Богу і заспокойтеся!!!')))))) можливо ця порада вам допоможе і врятуватися від ненависті і злоби! І не порівнюйте себе будь зким! Не з ними не з кимсь іншим! Будьте сама собою!!!!)вихованою, доброю, чемною, розумною...інтелигентною!))))))Почніть з себе!! Будьте кращі них і нас!!!' Бажаю вам добра!!!!!!!!!)))
Орест Показати IP 4 Червня 2020 14:53
Говорив з Заболотним, ця єхидна та самозакохана особа каже що за нього вже все "порішали" і що йому нічого не буде
Ірина Показати IP 4 Червня 2020 15:59
Щиро рада за Андрія! Раз ти з ним розмовляв?!! Значить у нього все гаразд!!!! Сподіваюся він тепер дійсно зрозуміє, хто у нього вірні, надійні друзі, які ні на хвильку не повірили у цей бруд!!! А ти напевно розмовляючи з ним, сподіваюся сказав ці слова йому в очі!?бо ти ж справедливий!!!висловив йому свою думку про нього!? Так???!чи тут в ничку строчиш під іменем Орест?!))))
Ірина Показати IP 5 Червня 2020 09:21
Андрій порядна людина, але його погляди не завжди схожі на інших!!! Так йому вдалося заробити на сході країни, але не треба цьому заздрити, він ваші гроші теж не рахує!!! Жіночі трусики він останнім часом також не часто одягає, бо не всі друзі в цьому його підтримують!!! Йому байдуже в чому ходите Ви всі!!! Хай Вам всім щастить і будьте здорові!!!!!!!
Друг Показати IP 5 Червня 2020 09:23
Підтримую Ірину!!!! А хто іншої думки то проблюйтеся!!!!!!!!!
Микола Показати IP 12 Червня 2020 09:07
Так цього Заболотного вже хоча б звільнили, чи смердить ним там по всій "конторі", і керівництву байдуже???
Олександр Показати IP 15 Червня 2020 08:19
Так не смердить! Бо немає чим! Навпаки запахло! Хорошими справами!!!))))) бачу ваші надії неоправдані!!! Тому ж і тримайтеся!!!! кого не" додавив " обов'язково додавить!!)))) бо такі тут і пишуть)))), яких на шлях істинний наставляв))))... Напевне ваше єдине геройство в цьому житті, отут гавкати)))!!!!!
Правда Показати IP 18 Червня 2020 17:26
Від таких як Заболотний, який підзаробив допомагаючи сєпарам, смердіти буде пожиттєво!!!!!!! Нюхайте і робіть вигляд що вам не смердить!!!!!!
Правда до правди Показати IP 18 Червня 2020 19:02
А ти там був і свічку тримав!!і гроші рахував, які він заробив!!))))! більше смороду від тебе!!!!)))) ти якщо його знаєш, то скажи йому це, не пиши тут,ти ж сміливий,чесний.... А нам і вигляду не потрібно вдаватися, бо впевнені на 1000.... Про його не виновність! Тільки такі, як ти і вірять в це!!!! Чи хочуть вірити!!? Бо ми не вірили і не повірим!і більше скажу!! Знаю таких "друзів"які призустрічі з ним в жопу лізуть без мила", а за спиною гадості говорять!! Де ваша правда??саме ти?! Ти йому йди скажи свою думку! Бо я сказав і підтримав! Бо доки існують, такі гнилі люди, як ти, які за спиною гадять, світ і засмердиться!!!
Олексій Показати IP 18 Червня 2020 20:44
Від тих наживився там де пролита кров, смердіти буде завжди і ті хто Заболотного вигороджує цей сморід подобається!!!!!!
Друг Показати IP 18 Червня 2020 21:05
Нам він дуже пахне!!!!)))))))))
Жора Показати IP 18 Червня 2020 22:41
Порада!!!!не рийте яму для когось!!! Самі потрапите туди!(бумеранг життя)
до друг Показати IP 3 Липня 2020 22:37
То нюхай його)))))) і роби вигляд що тобі не смердить))))))
Валера Показати IP 16 Серпня 2020 19:54
Ну, шо там? Далі робить, медаль дали? Чи вже вигнали?
Петро Показати IP 7 Січня 2021 18:40
Заболотний служить, значить його керівникам подобається цей сморід ))))
Микола Показати IP 21 Січня 2021 17:34
Якщо такі гламурні збоченці та зрадники як Заболотний там служать, то що можна говорити за ту Службу!!!!! Ганьба!!!!