USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93

Відомий український блогер подарував дівчинці iPhone, а потім силою видер його з рук. Відео

22 Червня 2021 14:50
Відомий київський блогер Олександр Волошин зганьбився у центрі Києва, забравши у дівчинки iPhone, який сам же подарував їй заради ролика у TikTok.

Про це розповіла мати дитини, оприлюднивши відповідне відео, повідомляє Новое время.

На ньому видно, як молодий чоловік силою видирає коробку з гаджетом з рук шокованої дитини, заявляючи, що це був всього лише розіграш.

«Моя дочка постійно його дивиться у TikTok, розповідає історії всім друзям і тут він підійшов до нас на вулиці. Ви уявляєте наскільки вона була рада бачити наживо свого кумира? Він подарував подарунок – iPhone! Вона так сильно зраділа, звичайно. Він знімав це все на відео, а потім вимкнули камеру і почав забирати подарунок, пропонуючи 2 тисячі гривень, щоб ми нікому про це не говорили. Просто уявіть шок і розчарування моєї дитини», – зазначила жінка.

Сам Волошин свою поведінку поки ніяк не прокоментував.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Че Показати IP 22 Червня 2021 15:03
Бло-хери...
Анонім Показати IP 22 Червня 2021 15:06
бо не треба всякий неп.тріб собі в кумири вибирати. Кумирів познаходили(( Розвиватись потрібно(, а не сидіти днями в тупих тіктоках.
Ната Показати IP 22 Червня 2021 15:10
Оце при*урок, заради ролика робить психологічну травму дитині. Надіюсь після такого від нього відпишеться багато людей!
Волиняка до Ната Показати IP 22 Червня 2021 16:55
Треба щоб інші тіктокери зловили довбня і запихнули йому айфона в д.пу! Ото тік ток буде! :)
О! до Волиняка Показати IP 22 Червня 2021 17:49
Так ви й спробуйте. Чому коли щось таке треба, то це має зробити хтось інший?
123 Показати IP 22 Червня 2021 15:19
За таке розстріляти мало.
Qwerty Показати IP 22 Червня 2021 15:27
Вся правда , що потрібно було доказати про ніщебродів
Лучанин Показати IP 22 Червня 2021 15:42
Які кумири, такі й глядачі))) ви на це заслуговуєте
Євросоюз Показати IP 22 Червня 2021 16:22
Нікчемне біосміття той *блохер*. Просто дрантюга.
Пффф Показати IP 22 Червня 2021 16:54
і чим цей фарбований відомий?
Анонім Показати IP 23 Червня 2021 00:19
Перший раз цього блохера відомого бачу,ще й таке б*дло,геть без людських цінностей....ви ж самі робите їх "відомими",можна було просто написати"сидячий в інтернеті,трутень крашений подарував і вирвав телефон...",а не"відомий блогер".
Acidman Показати IP 23 Червня 2021 01:04
Мало того, що себе зачмирив, так і іншим фейкоблогерам свиню підклав) Але мене це радує)) Віва тікток!))
Анна Показати IP 23 Червня 2021 12:47
Дурік.. вони насправді всі ніщеброди... треба було не віддавати а дати йому в морду
Andrij Показати IP 23 Червня 2021 21:07
Все конченые вообще!!!!!
Петро Показати IP 24 Червня 2021 00:55
Д.рак