USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Луцька міська рада офіційно має виконувача обов'язків мера

30 Березня 2017 13:43
З 29 березня секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук виконує обов'язки міського голови, йдеться на сайті міськради.

Нагадаємо, під час чергової 21-ї сесії міської ради депутати підтримали проект рішення “Про дострокове припинення повноважень Луцького міського голови Романюка М.Я.”. Документом обранці громади взяли до відома факт дострокового припинення повноважень Луцького міського голови Романюка Миколи Ярославовича у зв’язку з його смертю 3 лютого 2017 року.

Отже, згідно чинного законодавства, з 29 березня секретар Луцької міської ради Ігор Поліщук виконує обов'язки Луцького міського голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Віктор Показати IP 30 Березня 2017 13:47
Всього навсього 3 місяці треба було...
швондєр Показати IP 30 Березня 2017 14:02
Поверніться НАРЕШТІ обличчям до міста, до його проблем, до проблем лучан. - Тарифи на компослуги. Проблеми транспорту. Проблеми заср\ності міста. Проблеми робочих місць. Проблеми зарплат працюючих. Проблеми дерибану землі. проблеми дерибану комунальної власності етс.
Корінний лучанин Показати IP 30 Березня 2017 14:09
ЦЕ те, чого добивалась для себе "самопомічниця" Вусенко
Анонім до Корінний лучанин Показати IP 31 Березня 2017 18:05
По добрій традиції - винуваті "папєрєднікі"?
Коля Показати IP 30 Березня 2017 14:27
Ну і добре, тепер дороги відремонтують, сміттЯ приберуть, псів сховають бідних нагодують, робочі місця зроблять, землю повернуть у комунальну власність. І нащо нам ті вибори. І без них заживемо
Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 14:29
Тепер, ІГОР, якщо хочеш стати повноцінним мером начни з проїзду у маршрутках... Проїзд максимум 3 грн. До речі, підтримую ідею з чеками - як в тролейбусі сьогодні зустрів, був здивований отримати квиток і чек!
Вилисипидист до Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 20:31
Згідний почати треба з ціни на маршрутки. Але не 3, а 2 гривні має бути. Учасникам ато і членам їх родин - бесплатно. Позажиралися маршручікі
Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 14:48
Нарешті настане нормальна робота міста, а не погрози окремих осіб!!!
Лучанин Показати IP 30 Березня 2017 14:50
От і подивимося скільки проїзд буде коштувати, для початку
Голєва Показати IP 30 Березня 2017 15:45
Григоренко, Яковлєв, Моклиця, а ну вертайте ушльо*ки бабло. До неділі строк, а далі - счетчик!
кілер Показати IP 1 Квітня 2017 11:15
Займіться краще центральним ринком, а то срач розвели. Давно перенести пора. Хватить корито ділити.