Військовим передали позашляховик та обладнання від працівників Луцької міськради
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/12-11/373593/og6622-3wk4o42uqrimwdedg3ugkclue76ivl5u.jpg)
Сьогодні, 11 грудня, Луцький міський голова Ігор Поліщук передав військовій частині 4100 автомобіль та партію обладнання.
Пікап Mitsubishi L 200 придбаний за кошти працівників Луцької міської ради та її структурних підрозділів, які щомісяця передають свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ. Така ініціатива була започаткована одразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомили у міськраді.
«Коштом одноденного заробітку вдалося придбати і відправити на фронт більше 60 автомобілів. У цьому випадку це пікап Mitsubishi L 200. Саме такий позашляховик нам замовляли військові – із не дуже великим пробігом, у хорошому стані», – зазначив міський голова.
Разом із пікапом у військову частину 4100 відправлено квадрокоптери Mavic 3 Enterprise та Mavic3 Thermal, 4 супутникових модеми Starlink, 1 зарядну станцію EcoFlow, 4 автомобільні монітори та 4 відеокамери.
Читати ще: Мер Луцька передав для потреб ЗСУ ще два квадрокоптери
«Придбали те, що у нас просили військові частини, те, що було в запиті. Відправляємо нашим захисникам все необхідне, щоб вони могли краще виконувати ті завдання, які сьогодні стоять перед ними», – підсумував Ігор Поліщук.Раніше військовій частині 1141 Національної гвардії України передали партію допомоги, закуплену за кошти міського бюджету, – квадрокоптер Mavic 3T, два дрони Mavic 3fly more combo та 6 пар протимінних чобіт.
Читати ще: Луцьк – серед міст з найбільшими витратами на ЗСУ та найменшими на бруківку
Цікаво, що Луцьк по кількості витрачених коштів на закупівлю БПЛА займає 4 місце в Україні, а по кількості переданих – 6 місце. До слова, неодноразово для потреб військових передавали автівки.
«Будемо і надалі допомагати захисникам України і оперативно реагувати на їхні потреби», – зазначають у міськраді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Пікап Mitsubishi L 200 придбаний за кошти працівників Луцької міської ради та її структурних підрозділів, які щомісяця передають свій одноденний заробіток на потреби ЗСУ. Така ініціатива була започаткована одразу після повномасштабного вторгнення росії в Україну, повідомили у міськраді.
«Коштом одноденного заробітку вдалося придбати і відправити на фронт більше 60 автомобілів. У цьому випадку це пікап Mitsubishi L 200. Саме такий позашляховик нам замовляли військові – із не дуже великим пробігом, у хорошому стані», – зазначив міський голова.
Разом із пікапом у військову частину 4100 відправлено квадрокоптери Mavic 3 Enterprise та Mavic3 Thermal, 4 супутникових модеми Starlink, 1 зарядну станцію EcoFlow, 4 автомобільні монітори та 4 відеокамери.
Читати ще: Мер Луцька передав для потреб ЗСУ ще два квадрокоптери
«Придбали те, що у нас просили військові частини, те, що було в запиті. Відправляємо нашим захисникам все необхідне, щоб вони могли краще виконувати ті завдання, які сьогодні стоять перед ними», – підсумував Ігор Поліщук.Раніше військовій частині 1141 Національної гвардії України передали партію допомоги, закуплену за кошти міського бюджету, – квадрокоптер Mavic 3T, два дрони Mavic 3fly more combo та 6 пар протимінних чобіт.
Читати ще: Луцьк – серед міст з найбільшими витратами на ЗСУ та найменшими на бруківку
Цікаво, що Луцьк по кількості витрачених коштів на закупівлю БПЛА займає 4 місце в Україні, а по кількості переданих – 6 місце. До слова, неодноразово для потреб військових передавали автівки.
«Будемо і надалі допомагати захисникам України і оперативно реагувати на їхні потреби», – зазначають у міськраді.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.