USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Водієві, який збив хлопця на Дубнівській, завтра обиратимуть запобіжний захід

9 Грудня 2016 18:28
Призвіднику ДТП на вулиці Дубнівській у Луцьку, в якій важкі травми отримав 16-річний хлопець, оберуть запобіжний захід.

Так, завтра, 10 грудня запобіжний захід порушнику будуть обирати у Луцькому міськрайонному суді (суддя Ясельський).

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля "Мерседес" у стані алкогольного сп’яніння (3,5 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській. ФОТО. ВІДЕО. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й збив 2 транспортних засоби.

Дитину в важкому стані забрала "швидка".

Водія, сильно п`яного, затримали люди й тримали до приїзду поліції.

Відео з камер спостереження опублікувало Громадське.Волинь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Діма Показати IP 9 Грудня 2016 18:48
Якщо чесно, то ще треба закрити ту б*ядь, яка була з ним в салоні автомобіля і пила коньяк з горлА.
лучанин до Діма Показати IP 10 Грудня 2016 01:17
а хтось знає прізвище та імя тої, яка чуть не відкусила винуватцю "хозяйство"? оголосіть будь ласка..
Реаліст Показати IP 9 Грудня 2016 18:54
Судити буде суддя(даруйте за тавтологію),який ігнорує ПДР(*без страховки по лівій смузі...*???Я правильно зрозумів,?,Верх цинізму.Може онофамілець,,?
SS Показати IP 9 Грудня 2016 19:28
100% відпустять, а батьки пробачать і це не остання збита людина,в Луцьку можна збивати де хоч і кого хоч якщо є гроші тебе відпустять і нічого не зроблять навіть морду не набють тільки накричать
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2016 19:33
Завтра суддя Ясельський доведе всім який він насправді принциповий.
дідо Показати IP 9 Грудня 2016 20:01
Сім`я судді Ясельського: три земельні ділянки і автомобіль...це зараз... а завтра?
поясніть Показати IP 9 Грудня 2016 20:09
Слово «Призвідник» що значить ???
Пояснення до поясніть Показати IP 9 Грудня 2016 20:42
// Той, хто спричиняє що-небудь. // Винуватець чого-небудь.
Віталій до поясніть Показати IP 9 Грудня 2016 21:04
ПРИЗВІДНИК - це ініціатор будь-якої дії, найчастіше він спричиняє конфлікт або провокує бунт.
Лучанин до поясніть Показати IP 9 Грудня 2016 21:13
Протилежне за значенням від слова "розвідник"
Або Показати IP 9 Грудня 2016 21:51
якийсь галімий звідник. Народ я мєнт але поважаю правила і цінність життя людини. Винний буде покараний але хто знає що нас ще жде і кого тут можуть гондурасити за проступки
Лучанин Показати IP 9 Грудня 2016 22:18
Народ, скільки можна це терпіти? Мають бути суворі обмеження в місті. Де камери спостереження, де патрульні? МВС - збіговисько падлюк, треба щось міняти, а то твоїх рідних або тебе завтра те саме може спіткати. Кожен день в Луцьку наїзди на пішоходів...
Конь Як Показати IP 10 Грудня 2016 01:49
Не зрозуміло. Пив він якісний коньяк. І чого так сталося. Може кньяк не якісний.
Ласкаво Показати IP 10 Грудня 2016 07:23
Нехай тільки того с*ку завтра випустять !!!!
ЗМІ Показати IP 10 Грудня 2016 08:14
Прошу повідомити, о якій годині відбудеться суд.
Анонім Показати IP 10 Грудня 2016 11:03
ясельський - відома іуда в мантії, яка приймає завідомо незаконні рішення, вигідні певним особам