USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Водійка, яка їздила п’яною і спричиняла ДТП у Луцьку, - претендентка на титул «Міс України», - ЗМІ

15 Листопада 2017 19:07
Водійка, яку сьогодні спіймали п’яною на Range Rover під час руху на червноний сигнал світлофора і яка раніше на іншому авто розтрощила вітрину, виявилася претенденткою на титул «Міс України».

Про це повідомляє “Конкурент”.

Згідно з інформаціює видання, йдеться про волинську модель Надію Гавуру, яка рік тому у ту ж пору (12 листопада) протаранила дві автівки і розтрощила вітрину ТЦ “Гран Волинь”.

Тоді порушниця була за кермом білого “Мерседеса”. У суді Надія Гавура розкаялася у скоєному. Суд визнав її винною за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та ст. 122-4 (Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) і оштрафував на 340 гривень. Також дівчина сплатила судовий збір у розмірі 275 гривень.

Відомо також, що Надія подалася на конкурс "Міс Україна", йдеться у повідомленні "Конкурента".

Сьогодні, 15 листопада, її спіймав п’яною за кермом франківський патрульний, перебуваючи у відрядженні в Луцьку, пише франківське видання "Версії".
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Листопада 2017 19:29
Цікаве останнє фото, де модель робить вигляд, що "думає".
Юрій Показати IP 15 Листопада 2017 20:09
Яка вона модель? Не смішіть...Хай змиє зі свого писку ту шпаклівку...
Мдаааа Показати IP 15 Листопада 2017 20:11
Штрафи *солідні* заплатила можна і далі їздити п:яною позбавляють може прав в цей раз? Сво....та.
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2017 20:59
Потенційна волинська Зайцева. Що чекаємо поки теж когось відправить на той світ чи може потрібно вже щось робити з цією красунею?
Діагноз Показати IP 15 Листопада 2017 21:11
Принцеса замку Радзивіла в Олиці.
Сталін Показати IP 15 Листопада 2017 22:23
Влада імпотентна в нас, тому от такі шкури і думають шо їм все можна. Нам в Україні зараз треба замість президента - жорсткого диктатора і концтабори.
АС до Сталін Показати IP 16 Листопада 2017 00:14
А сам готовий в концтаборі сидіти?
Яяяяяя Показати IP 15 Листопада 2017 22:46
Я би ВДУВ!
вася Показати IP 16 Листопада 2017 09:16
хорошо что новая полиция. теперь год без прав будет. если конечно суд не вернет ей права. как не странно но это очень реально. а штраф для нее, это ночь с пузатеньким старичком.
Торі Показати IP 16 Листопада 2017 09:31
Брови, як в Брєжнєва
Таки Да Показати IP 16 Листопада 2017 10:20
Надюша красава!
пузатінький старічок Показати IP 16 Листопада 2017 13:54
читаючи коментарі можу сказати що це все заздрість від того що нема не мерса у вас не ренджа. вот і біситесь. а мала красава!
777 до пузатінький старічок Показати IP 16 Листопада 2017 17:00
Вот когда она бухая на этом мерсе или ренже въедет тебе в пустую башку.тогда будет точно красава!
вася юріст Показати IP 17 Листопада 2017 16:26
так штраф заплатила чи судовий збір(=????? вивчіть перед тим як писати бо ШТРФ то Є ШТРАФ а судовий збір то зовсім друге ))))
економіст Показати IP 17 Листопада 2017 21:01
Дурню, перед тим як дурню всіляку писати спочатку сам навчись читати. Суд оштрафував на 340 грн. та ще й сплатила судовий збір.
Модель Показати IP 19 Листопада 2017 16:12
коментар було видалено
1111111 Показати IP 19 Листопада 2017 21:16
Вам не набридло перемивати кісточки дівчині,яка нікого не травмувала ,нікого не збила. А життєві помилки по молодості у всіх людей є. Назвіть хоч одну людину святу, без помилок? А пишуть ці гадості ті, яким нічим більше зайнятись і самі нічого не мають Бо люди, які зайняті роботою, сім'єю, не будуть сидіти і писати такий брєд, що ви пишете. Таких порушень сотні кожний день в країні, але чомусь всі вирішили обговорити Надю. Звичайно це те, що вона молода і красива ,а ще реєструвалась на конкурс на який таких як вас моральних ур*дів ніхто і не гляне.
ААААА Показати IP 19 Листопада 2017 21:24
А на журналістів взагалі треба подати скаргу. Яке вони мали право брати особисті фотки з її інстаграму. Вона дозволу на це не давала. Це є особиста сторінка для друзів , а не для всієї України. В країні є набагато важливіші питання про які треба писати і обговорювати. А чому ж вони не пишуть про всіх підряд порушників, а тільки вибірково про дівчину, щоб зіпсувати їй життя.
Світлана Показати IP 23 Листопада 2017 18:29
Шановні журналісти, що немає більше подій які треба обговорити. Набридла ваша жовта преса. Для чого ламаєте життя дівчині, самі безгрішні. Нічого страшного не сталось, нікого не травмовано. А лізти в особисте, виставляти не вами зроблені фото... Шановні це ви злодії, вибачитись не пробували?