USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волинь з понеділка – у червоній зоні: що це означає

5 Листопада 2021 14:17
З понеділка у Волинській області запровадять червону зону епіднебезпеки. Епідемічні заходи, які діяли у помаранчевій зоні, посилять ще більше. Зокрема, буде заборонена робота громадських закладів, якщо 100% працівників не будуть вакцинованими.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Інформацію про те, що з понеділка Волинь відносять до червоної зони епіднебезпеки, підтвердила на брифінгу ОДА щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

«І перепусткою для всіх відвідувань торгових центрів, культурних закладів, до громадського транспорту є вакцинація», – наголосила Людмила Тимощук.

Також вона наголосила, що 93% нових хворих були невакцинованими.

Читати ще: Із 8 листопада невакцинованих волинян певних професій відстороняють від роботи

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко розповіла, що громадським транспортом зможуть користуватися лише особи, які можуть представити ковід-сертифікату, негативний ПЛР-тест, дійсний 72 години, або довідки про те, що перехворіли коронавірусною інфекцією. Ці вимоги стосуються і міського, і міжміського транспорту.

Читати ще: Які правила діятимуть у громадському транспорті у зв’язку з введенням на Волині червоної зони

Нагадаємо, раніше наша область перебувала у помаранчевій зоні епіднебезпеки через перевищені показники виявлення нових випадків та рівня госпіталізації. Цю зону вдавалося утримувати завдяки збільшенню кількості ліжкомісць для коронавірусних пацієнтів у медзакладах області, забезпечених киснем.

Для помаранчевої зони було достатньо 80% щепленого персоналу громадських закладів хоча б однією дозою, аби вони могли працювати. В червоній зоні цей показник повинен бути 100%.

У червоній зоні забороняється:

- перебування на територіях загального користування без засобів індивідуального захисту;

- прийом відвідувачів у закладах громадського харчування;

- прийом відвідувачів у торгово-розважальних центрах, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування;

- прийом відвідувачів закладами культури (крім історико-культурних заповідників);

- проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів);

- робота закладів громадського харчування у готелях з 11 години до 6 години наступної доби;

- діяльність ринків (крім продовольчих);

- відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти).

Зазначені заборони не застосовуються, якщо 100% працівників та відвідувачів мають «зелений» COVID-сертифікат, цифровий сертифікат про негативний результат тесту на корона вірус чи про одужання.

Відзначимо, що навчальні заклади працюватимуть у червоній зоні, якщо у 100% працівників буде повний курс вакцинації. Масовий захід можна провести, якщо у всіх учасників та організаторів є документи про повний курс вакцинації або негативний ПЛР-тест, який чинний 72 години.

У червоній зоні дозволяється:

1. робота закладів громадського харчування за адресною доставкою та навинос;

2. робота навчальних закладів, якщо 100% працівників отримали два щеплення проти COVID-19;

3. прийом відвідувачів суб’єктами господарювання у сфері торгівлі:

- продуктами харчування

- пальним

- лікарськими засобами та виробами медичного призначення

- засобами гігієни та побутовою хімією

- засобами зв’язку

- друкованими ЗМІ

- ветеринарними препаратами

- кормами

- насінням, засобами захисту рослин

На торговельних площах, не менше ніж 60% яких призначено для торгівлі такими товарами.

4. діяльність:

- перукарень та салонів краси за попереднім записом

- у сфері торгівлі із здійсненням адресної доставки

- фінансових установ та з надання фінансових послуг

- операторів поштового зв’язку

- медичних та ветеринарних практик

- автозаправних комплексів (без зон харчування)

- з ремонту та ТО транспортних засобів

- з ремонту комп’ютерів, побутових виробів

- зі збирання і заготівлі відходів

- з надання телекомунікаційних послуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
1819 Показати IP 5 Листопада 2021 15:10
О Боже, массони знайшли спосіб як мене дістати. Вже нікуди не пускают, шо то робітсо!!!
Масони до 1819 Показати IP 5 Листопада 2021 15:51
Да ми такі. То ми проводимо чіпізацію, а скоро кінець світу зробимо, а всі будуть зомбі. Аааааааааааа!!!!!!!!!
111 Показати IP 5 Листопада 2021 15:33
Йдіть .... вже з тією вакцинацією.
Анонім до 111 Показати IP 5 Листопада 2021 15:52
Не здумай вакцинуватись, йди до кінця, тримай слово і марку. Йди до кінця, то твій вибір.
Внук до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 21:36
Піду і виживу
211 до Анонім Показати IP 6 Листопада 2021 08:15
Яка тобі х різниця до його прививки? Вколовся будь щасливий. Тобі нічого не загрожує?! Чи навіщо ти коловся?
Вони Показати IP 5 Листопада 2021 16:43
Українці горда нація - їм до с&аки вакцинація !
Анонім до Вони Показати IP 5 Листопада 2021 17:12
Біля трупарні так не потявкаєш.
Сергій до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 18:23
Так, дійсно. Мруть як мухи після тих вакцинацій.
Вова Показати IP 5 Листопада 2021 16:44
В заклади , де продається насіння і засоби захисту рослин, приходьте будь ласка, а магазини, де скажімо одяг, взуття, коли вже майже зима і багато хто ще не встиг дітям купити наприклад відповідний одяг взуття, то не можна. Наскільки дибільна в нас держава. Скажіть, де такий закон, щоб відсторонити людей від роботи без збереження заробітної плати?
Іван до Вова Показати IP 5 Листопада 2021 17:14
Який же ти д..іл, що за рік часу не купив а ні одягу, а ні взуття дітям. Чесне слово, якийсь йододефіцитний.
Вова до Іван Показати IP 5 Листопада 2021 17:38
Та от забув такого д_біла як ти спитати, що і коли мені купляти.
Іван до Вова Показати IP 5 Листопада 2021 18:09
Йододефіцитний, не позорся. Зтупив та помовкуй.
Вова до Іван Показати IP 5 Листопада 2021 18:28
Можна тільки пожаліти таке убожество як ти)))) видно , яке ти обмежене створіння, що ні на що не здатне, крім того, що ображати когось.
Просто до Вова Показати IP 6 Листопада 2021 08:17
Але йододефіцитний це він класно придумав.
1 до Вова Показати IP 5 Листопада 2021 22:58
Вакцинуватись раніше не пробували? Може ьепер проблем менше мали б...
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 16:47
Маски та тести безкоштовні людям поробіть якщо так дбаєте за здоров я, а не колоти всіх під ряд не оглянувши навіть, вакцина багатьом взагалі протипоказана. Ще прийде час за це все відповісти
Агаага до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 17:15
Розкажи це родичам невакцинованих померлих від ковіду. Самим померлим, ти вже не допоможеш. Хоча... просто не вкацинуйся, то ще і з померлими поспілкуєшся.
Родичі до Агаага Показати IP 5 Листопада 2021 17:51
Ану давай но розкажи коли поховали на днях після 2х файзерів. Давай, уважно слухаємо!
Анонім до Родичі Показати IP 5 Листопада 2021 18:10
Кого? Якісь достовірні посилання на інформацію про цей випадок є, тоді в студію їх! Чекаю!
Родич до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 20:10
Файсом об свіжу могилу піде?
Коля. до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 21:32
Я особисто знаю декілька людей, які померли після пфайзеру.. і не тільки в Україні.
Ads до Коля. Показати IP 6 Листопада 2021 06:57
Фейсбучні страшилки не рахуються. Без вакцини, і твоє крісло захолоне, питання недалекого часу
пиняботокс до Родичі Показати IP 5 Листопада 2021 18:11
В нас в області щоденно вмирає від 10 до 20 короновірусних, всі вони НЕВАКЦИНОВАНІ. ЩЕ ЩОСЬ ВЯКАТИ БУДЕШ ТРОЛЬ?
Родич до пиняботокс Показати IP 5 Листопада 2021 20:14
Слухай, фізична особа, я б з задоволенням побажав тобі ревакцинуватися, шкода що не можна. Твоїй же родині і тобі бажаю прожити довго щоб вони бачили що виростили і виховали.
Просто до пиняботокс Показати IP 6 Листопада 2021 08:19
Яке тобі діло б ля дь до чужих вакцин? Ти ж вже захищений, а люди хай мруть. Це їх вибір. Колись і радуйся му да к.
Я до пиняботокс Показати IP 6 Листопада 2021 09:47
Не вірте ви так усьому, що кажуть вам, це недостовірні цифри. Записують, що померли від ковіду, навіть якщо не від нього. Але ви будете їсти все, що вам подадуть, не дивлячись.
До Аноніму до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 18:55
Є вакцини, вакцинуйтесь та не хворійте і не буде карантину і червоної зони. Але упороті все бояться 'чиповки'. Включіть мозок вже нарешті. Все ж для вас вже зробили, чого ще бракувало стільки часу. Невже по цю пору не встигли, чи мозок не запрацював?
Правда Показати IP 5 Листопада 2021 17:23
А мер у нас вакцинований???Можна підтвердити публічно!!!
До мер до Правда Показати IP 5 Листопада 2021 18:59
Та яка там різниця до того мера, да до кого завгодно. Ви самі вакцинуйтесь, а не чекайте хз скільки. Хоча, може поменшає з часом упоротих, не пройдуть природного відбору. Чого ще бракує?!
Правда Показати IP 5 Листопада 2021 17:47
"И нам осталось уколоться и упасть на дно колодца и там пропасть на дне колодца,как в бермудах навсегда..."Володимир Семенович знав...
бУРДА до Правда Показати IP 5 Листопада 2021 18:12
І белеберда. Просихайте товарише і з бухлом завязуйте.
Васька до Правда Показати IP 6 Листопада 2021 06:58
Нарік, співав про наріків, знайшов авторитета)
Сергій Показати IP 5 Листопада 2021 18:16
Влада так дбає про здоровя простих людей?? Не смішіть, ним завжди було начхати на здоровя, побут, забезпечення людей. Чому людей ніхто не питає чи потрібно ним це обмеження? Винесіть на референдум це питання президенте, ви шось там згадували перед виборами за референдум. Більшість людей не хоче ні вакцинації ні цих обмежень, але чомусь виконує абсурдні чиїсь накази. Чому ми українці як стадо йдемо куди нас женуть проти нашої волі. Ви ж навіть на мітинг не можете зібратись, на протест, бо це скупчення людей....
Президент всієї Воли до Сергій Показати IP 5 Листопада 2021 19:04
Що ще виносити? Є вакцини, йдіть і вакцинуйтесь. Чого вам ще бракує для повного щастя?
Сергій до Президент до Президент всієї Воли Показати IP 6 Листопада 2021 12:28
Причини вакцинуватись немає , для 90 % серед всіх вакцинованих, причина не ковід а звільнення з роботи.
таня Показати IP 5 Листопада 2021 18:46
На сьогодніший день все безпечне:туберкульоз,сифіліс,СНІД,гепатити,рак і інші хвороби , крім коронавірусу. Всі вмирать лише від коронавірусу без вакцинації , а природної смерті не існує.
Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 19:13
Як якісь недоумкуваті « влада має дбати за здоров’я простого народу», та ніхто вам нічого не мусить! Руки дезінфікуйте і не пріться одне на одного, тримайте дистанцію, пройдіться пішки, чим лізти в ту маршрутку, не суньтесь в закриті приміщення, почекайте черги на вулиці. Що складно так? Хоч таке елементарне можете без влади робити з метою профілактики для свого здоров‘я? Про вакцинацію вже й згадувати марно - тьма середньовічна не пробиваєма.(((
Анонім до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 20:22
ще не полишили спроб щось пояснити логічно людям, які не знають зміст слова "логіка"?
Угу до Анонім Показати IP 5 Листопада 2021 20:44
Та хоч говори, хоч на голову навали. Всеодно скажуть, що град з неба пішов. А якщо по-суті, то все дуже погано. Таке враження, що логічне мислення відсутнє взагалі. Зрештою на той вірус все-ж надія, що може упоротих просто поменшає. Природний відбір спрацює. Готові сидіти на карантині роками, будуть кричати про якісь права та про що завгодно, хоч про всесвітню змову, але куплять сертифікат за гроші... В цієї країни немає майбутнього. Просто упоротість, яка не лікується.
Вввв Показати IP 5 Листопада 2021 20:11
Мрія таксистів :)))
! Показати IP 5 Листопада 2021 20:56
Саме чотко вони придумали з лікарями. Не будемо іх змушувати вакцинуватися, бо, як вони сказали: якщо два анастезіологи в я якійсь районній лікарні відмовляться вакцинуватися то буде колапс, знач їх не змушуємо. Хоча лікарі, як ніхто в групі ризику. А вчителів, держсоужбовців і решту залежних від зарплат, просто позбавояють права вибору(((. Шкода, шо так!
Ванга Показати IP 5 Листопада 2021 21:09
І будуть люди самі стояти в черзі за смертю, а потім йти і падати замертво,,,
2 до Ванга Показати IP 5 Листопада 2021 22:59
Маразм...
Ваня Показати IP 5 Листопада 2021 21:30
Ідіть ви влада в ЖОПУ зі своїми правилами що можна а що ні,в країні чи окремій області НЕМАЄ надзвичайного чи воєнного стану.Конституцію вивчіть.Ідіть в ЖОПУ!!!
dmd до Ваня Показати IP 6 Листопада 2021 07:00
Ну ти ж її вивчив, правда?)
Олександр Показати IP 6 Листопада 2021 07:21
Ніде не сказано про дітей. Як їм їздити? Що також ПЛР тест
1+1 Показати IP 6 Листопада 2021 08:24
Те що не вдихнули ,прийміть внутрівенно)))
Правда Показати IP 6 Листопада 2021 09:37
Пережили білих,червоних,помаранчевих,синіх...переживемо і зелених.Слава Україні!Бережіть здоровя і нерви.
Іра Показати IP 6 Листопада 2021 09:59
Ось в цьому і вся наша нація… собачитися через те, що різні думки. Правильно, навіщо дотримуватися законів і намагатися в правовому полі відстоювати свою точку зору, навіщо самому приймати рішення для себе і вважати іх правильними мовчки… Просто з піною навколо рота, злобою та нецензурщиною прийти обгадити один одного в коментарях, в маршрутках, на робочих місцях… нація сама себе зжере, політиканам навіть не треба напрягатися- можна просто спостерігати…
Правда Показати IP 6 Листопада 2021 12:02
НАЦІЯ.Оце так заява.Вам орден "сутулова".
санітар Показати IP 7 Листопада 2021 07:24
Хочби один розумний коментарій...
777 Показати IP 7 Листопада 2021 10:05
Волинська порода дасть про себе скрізь знати
123 Показати IP 7 Листопада 2021 17:17
А що таке "зелен"і сертифікати. Після вакцинації видали звичайні сертифікати на аркуші А4.