USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Волині не вистачає майже 150 патрульних: кличуть на відбір

5 Лютого 2019 17:04
В Управлінні патрульної поліції Волинської області не вистачає патрульних, адже вакантними є 146 посад. Тому керівництво волинських патрульних просить приходити на відбір, аби увійти в патрульну сім’ю.

Про це йшлося 5 лютого на прес-конференції в УПП Волинської області.

Як розповів начальник УПП у Волинській області Олександр Вовченко, штат УПП складає 414 працівників, а наразі є 146 вакантних посад.

«Ми завжди раді прийняти всіх у патрульну сім’ю. В Україні наразі більше 15 тисяч патрульних. Тому хотілося, щоб до нас приходили молоді люди, які розуміли, що кожен виклик – це небезпека. Бігати та стрибати ми навчимо. Потрібно, щоб людина охороняла порядок на території своєї області», - зазначив Олександр Вовченко.

Він наголосив, що зараз для патрульних підняли зарплату, також нагадав про лізингове житло для патрульних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Бе Показати IP 5 Лютого 2019 17:17
прийняти всіх. Сядєм все.
Вася Показати IP 5 Лютого 2019 17:18
все залежить від керівника!! такої "тікучки" у сусідньому Рівному не має!!
valdis peish Показати IP 5 Лютого 2019 17:34
а так все добре починалось при першому наборі (на одне місце вісім бажаючих)
Просто Показати IP 5 Лютого 2019 17:35
Вовченко невдалий лідер і занадто самовпевнений. Так не потрібно.
Бивший патрульний Показати IP 5 Лютого 2019 18:46
Собача робота, в 05.50 прокидаєшся, щоб на 07.00 на розвідку встигнути, цілий день їздиш невиспаний, а потім замість вихідного ще на судові засідання - правоту свою відстоюєш. Шукайте дурнів,!
Вася до Бивший патрульний Показати IP 6 Лютого 2019 09:33
Не порушуй звконодавство не потрібно в суд ходити!! хотіли мед та ложкою!!!
777 Показати IP 5 Лютого 2019 19:10
бегать и прыгать мы научим.а еще бить машины ,это все,что должен уметь настоящий коп.
321 до 777 Показати IP 6 Лютого 2019 09:12
Ти дятел! Як тебе будуть пи%%ити - то в рельсу подзвони.