USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Волиняни боргують за газ 500 млн гривень

25 Лютого 2020 08:59
Станом на 1 лютого 2020 року споживачі з Волині заборгували ТОВ «Волиньгаз збут» 500 мільйонів гривень.

Найбільші неплатежі за газ у Луцьку, та серед отримувачів вже монетизованих субсидій, повідомляють у ТОВ Волиньгаз збут.

Коштами, які «Волиньгаз збут» отримує від клієнтів, компанія розраховується з оптовим постачальником НАК «Нафтогаз України» та іншими учасниками ринку. Відтак, від стану розрахунків споживачів за використаний газ залежить стабільність газопостачання області.

«Найбільші борги за спожитий газ мають мешканці Луцька – біля 190 млн грн. Ми звертаємось до наших клієнтів та закликаємо вчасно розраховуватись за спожите блакитне паливо. Якщо є необхідність, боржники можуть укласти договір на реструктуризацію з нашою компанією. В такому випадку оплата здійснюється частинами і лише в такому випадку можна уникнути відключення газопостачання», – зазначає директор ТОВ «Волиньгаз збут» Микола Тищук.

Сплачуючи вчасно за спожитий газ, споживачі можуть оформити державну допомогу на призначення субсидій та пільг. Тому «Волиньгаз збут» рекомендує розраховуватись за надані послуги та гарантовано забезпечити собі безперебійне постачання газу. В іншому випадку, якщо волиняни боргують, то можуть залишитись без державної допомоги.

Задля взаєморозуміння та співпраці між клієнтами та газопостачальною організацією, є можливість оформити договір реструктуризації. Такий варіант дає можливість для споживачів посильно та рівними частинами погасити борг за використаний природний газ. Також, якщо є договір реструктуризації заборгованості, споживачі можуть звертатися в управління соціального захисту населення для оформлення державної допомоги.

Щоб укласти договір реструктуризації боргу, клієнтам необхідно звернутися до ТОВ «Волиньгаз збут» та надати паспорт власника (або особи, котра уклала заяву приєднання до умов типового договору на постачання природного газу), довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, довідку про склад сім’ї та довідку, що підтверджує неплатоспроможність споживача та членів його сім’ї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Баба Ганя Показати IP 25 Лютого 2020 09:52
За транспортування газу нарахували 500 грн на місяць при споживанні нуль кубів!!! Лікуйтеся, а то українці вас вилікують!!!
Дід Панас до Баба Ганя Показати IP 25 Лютого 2020 12:04
Не платіть! Я ігнорую ці платіжки.
ага до Баба Ганя Показати IP 25 Лютого 2020 13:38
Це про яких украінців ? іх самих треба лікувати було ,але уже задавнено!
Я до Баба Ганя Показати IP 25 Лютого 2020 21:26
Чого так багато? Скільки ви того газу споживаєте??,
Козачук В.М., житель Показати IP 25 Лютого 2020 10:32
Нічого не зроблять нехай краще газовики самі у своїх будинках чи квартирах повідключають газ, світло, воду. Налякали бабу гол*ю сракою. Що це за чудеса газовики творять. Я на протязі двух місяців був відсутній в Луцьку, перебував по роботі у відрядженні. Приїхав, а у поштовій скриньці лежить платіжка за транспортування газу по трубах на суму 634 грн., хоча два місяці жодного куба газу в квартиру не потрапило, у моїй квартирі ніхто не проживав два місяці, а тому газом не користувались зовсім. Що це за дурдом. Вибачте, но платити за повітря 634 грн. та хто буде платити, я так само не буду платити бо не мільйонер.
Лучанка до Козачук В.М., житель Показати IP 25 Лютого 2020 10:41
Ви мене звичайно вибачте, але що то у Вас за квартира, якщо транспортування таке дороге??? В мене на 58 кв.м. транспортування в місяць 38,75 грн. Ви в палаці живете?
Йван до Козачук В.М., житель Показати IP 25 Лютого 2020 10:46
А то вже у нас такі нововведення, якщо ви не знали. Все для людей.
Я Показати IP 25 Лютого 2020 21:25
Цікаво, скільки м кв. що ціна за транспортування така?
Дід Панас до Я Показати IP 26 Лютого 2020 07:13
Вони від .... рахують. В Києві пенсіонерці платіжку на 45,000 прислали.
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 26 Лютого 2020 15:45
https://zik.ua/news/crime/splatyty_53_tys_hryven_kyianka_otrymala_rekordnu_ptatizhku_za_opalennia_960043
Дід Панас до Дід Панас Показати IP 26 Лютого 2020 15:46
Шукай "Сплатити 53 тис гривень: Киянка отримала рекордну птатіжку за опалення"
лучанка до Дід Панас Показати IP 26 Лютого 2020 16:28
Навіщо на Франка дві організації - Волиньгаз і Волиньгаз збуд і стільки працівників ? Так,є багато людей які зловживають і не платять взагалі,а в теплі за інших рахунок живуть.