USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинські митники пропустили в ЄС 21 тонну цигарок, які замаскували під томатну пасту

17 Липня 2020 16:30
На Волинській митниці пропустили величезну партію контрабандних цигарок, які перевозили під виглядом томатної пасти.

Про це у своєму телеграм-каналі повідомив журналіст Євген Плінський.

«На Волинській митниці, під виглядом томатної пасти вагою 21 тонна, вивезли в ЄС величезну партію сигарет.

Наші випустили, поляки впіймали.

Власник вантажу «Луцьк Фудзі», перевізник «Інфініттранс».

Тупіше ніж замотати сигарети в надруковані фото придумати було складно», – пише Плінський.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Пилип Орлик Показати IP 17 Липня 2020 18:09
Невже не зрозуміло, що волиняками хабар отримано і дано контрабандистам дорогу з зеленим світлом. А там трава не рости, піймають поляки чи не піймають, ми тут не при ділах.
Ха Показати IP 17 Липня 2020 18:23
Походу то не тупість. То звичайна українська корупція.
Хй до Ха Показати IP 18 Липня 2020 17:35
Успокойся, ти! У нас кінець епохи корупції!
турбо режим Показати IP 17 Липня 2020 21:02
корупцію подолано на усіх рівнях...хай ЗЕве корупція!
Андрій Показати IP 17 Липня 2020 21:29
Цікаво одне, ЯВНО КОРУПЦІЯ, і всі далі при посадах і хабарях
Дим Показати IP 17 Липня 2020 21:45
Ха, подумаєш машину з цигарками впіймали ! Та під Луцьком і під Ковелем літаки з цигарками падали чуть чи не на хати - і нічого. Хоч би хто пальцем поворушив ! Вже й забулося, вже й ніби того і не було !
До Дим до Дим Показати IP 18 Липня 2020 11:27
Потім ще пів року місцеві той табак спалили)
За..хало Показати IP 17 Липня 2020 23:46
А начальнику митниці премію. Керівнику митного, прикордонного поста підвищення. Боротьба з корупцією по Українськи б...я!
Руслан Показати IP 18 Липня 2020 07:58
Слава Україні
Зе! до Руслан Показати IP 18 Липня 2020 17:37
Зробимо їх ще раз разом!
Руслан до ЗЕ Показати IP 18 Липня 2020 19:20
А аотім дивуються чому нас так не люблять в Європі
Якби... Показати IP 18 Липня 2020 21:06
у нас була нормальна країна- керівник ДФС був би у відставці, а вся волинська митниця п**ала вдома і молилась, щоб не загриміти за грати, не говорячи за всю зміну, яка це допустила. А так - маємо те що маємо, вони з нас, простих людей тупо ржуть, і жиріють. P.S. комент не пройде, точно, скрін зробив для наглядності.