USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96

Голову Любомльської РДА затримали на хабарі у $ 2 тисячі

30 Березня 2017 17:51
Оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіції спільно з обласною прокуратурою затримали голову районної держадміністрації на хабарі в 2 тисячі доларів США.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці у Фейсбук.

«Голову районної адміністрації Волинської області затримали на хабарі. Головний посадовець держави в районі! Волинь. Що посієш, те й пожнеш... 2 тисячі «зелених» за землю. Скільки «врожаю» повинна приносити земля - знав Голова Любомльської районної державної адміністрації Микола Пархомук. Саме він і визначав «скільки».

Кілька хвилин тому на хабарі в 2 тисячі доларів США його затримали оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіці спільно з обласною прокуратурою при процесуальному керівництві Спеціалізованої антикорупційної прокуратури», - йдеться у дописі Авакова.

Саме 2 тисячі доларів США за виділення 16 га землі в оренду терміном на 10 років вимагав посадовець. При цьому сума орендної плати зменшувалася в кілька разів і виділялася за рахунок земель невитребуваних часток (паїв).

Як йдеться у повідомленні Авакова, зустріч була призначили в кафе.

«Напевно Голова Любомльської районної державної адміністрації Волинської області збирався відразу і відзначити збір «урожаю» ... але ... завадили оперативники. Перевіряємо причетність «торговця землею» до інших аналогічних фактів корупційної діяльності», - пише Арсен Аваков.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури області, такі діяння (а це особливо тяжкий корупційний злочин) караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

На даний час посадовця затримано в порядку ст.208 КПК України, триває комплекс невідкладних слідчих і процесуальних дій, вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
ванга Показати IP 30 Березня 2017 17:56
Зовнішній вигляд чи не голови Маневицької РДА?
Лучанин до ванга Показати IP 30 Березня 2017 18:47
Невже не видно?В назві статті ясно написано:Голова ЛЮБОМЛЬСЬКОЇ ЗДА!!!а не маневицької!
34 Показати IP 30 Березня 2017 17:58
Який район? Коли вже буде прозорість,а не в інтересах слідства?
іван Показати IP 30 Березня 2017 18:01
ділитися треба було з гундунчиком, і все булоб "ГУД" , а так мусить хабарі давати спочатку прокурорам потім суддям , і результат тоі роботи- через півроку виправданний , а через рік знову у блоці петра порошенка
Степан до іван Показати IP 30 Березня 2017 20:14
Цілком згідний. Ясно, що з цих 2 тис. половина йшла Порошенку, 500 - Гунчу, а собі бідолаха лишав дещицю. Він - жертва корупційної системи шоколадного зайця, справжній партіот Волині.
123 Показати IP 30 Березня 2017 18:28
Ого і поліція вже роздуплилась, почали потрохи ловити хабарників. Мої аплодисменти!
ще не зовсім свідоми Показати IP 30 Березня 2017 19:07
Подейкують, що також любив носити "вишиванку" і в 6 ранку вставав і щиро відспівував державний гімн
ВАСИЛЬ до ще не зовсім свідоми Показати IP 30 Березня 2017 20:56
таааааак , вони всі ті свині що біля корита дуууже люблять вишиванки одягати , гімн співати і руку біля серця тримати , а потім тієюж рукою розвалювати краіну і я впевнений що весь той непотріб який зараз при владі при першій загрозі іхньому жалюгідному життю зразу прапор помінялиб
аяяй Показати IP 30 Березня 2017 19:38
ну то що? полякають та й відпустять!
Роман Показати IP 30 Березня 2017 20:49
Ну і що?... Осипенка з охорони праці зловили в минулому році. А результат? На волі. Сумно.
Василь Показати IP 30 Березня 2017 21:37
Повісити!!!
патріот Показати IP 30 Березня 2017 22:12
А всіх тих голів РДА вишукував і закладався за них Гунчик і всіх в БПП заводив і що? Риба гниє з голови! Гнати всіх треба починаючи з Києва, бо толку не буде! Поприїдались на місцях і давай "жити по новому" :) Геть всіх!!! А де ж "борці" за справедливість депутати, активісти...? Посади отримали і все - життя вдалось? :) От так воно все по колу в Україні і робиться і така наволоч до влади приходить або майданить, щоб потім до тої влади дорватись, щоб красти і так постійно...
Петро Показати IP 30 Березня 2017 22:32
Ще потрібно прокурора Любомля Філімонюка І.А взяти за сра..у який кришував Пархомука через свого батька!!!!
Богдан Показати IP 30 Березня 2017 23:23
Один рік і два дні протримався...малувато ....
Крістіна Показати IP 30 Березня 2017 23:51
Гузя команду потроху викошують.
Суддям Показати IP 31 Березня 2017 00:01
Зверніть будь-ласка увагу при мірі запобіжного заходу відносно Пархомука ,його син вісім років тому працюючи в Нововолинському міському відділі завдав тілесних ушкоджень людині середньої важкості,під час судових слухань виїхав за межі України і в данний час перебуває в розшуку!!!!
Крістіна Показати IP 31 Березня 2017 08:16
Зверніть будь-ласка увагу при обранні мірі запобіжного заходу відносно Пархомука на обставини при яких призначався новий начальник відділу освіти, яка там була винагорода за наступний урожай
Лютий Орест до Крістіна Показати IP 31 Березня 2017 14:13
І не тільки начальника відділа освіти. Хай переможців всіх конкурсів перевірять на предмет виногород.
Крістіна Показати IP 31 Березня 2017 15:04
На детекторі брехні!!!