USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Вперше за 40 років у Луцьку Стиром проїхав катер

25 Травня 2018 14:11
У Луцьку відновили судноплавство. Місцева "Укртрансбезпека" вперше видала ліцензію на перевезення пасажирів водним транспортом.

Обласним центром по річці Стир вперше за 40 років курсував прогулянковий катер, інформує "Суспільне Волині".

12-місний катер "Аріадна" вирушив у маршрут.

"Це новозбудоване судно, воно легке, маневренне, причали, на яких буде здійснюватись посадка, будуть розміщуватись біля будинку архітектора Миколи Голованя та в парку на ділянці між "Спартаком" і пляжем "моржів", - розповідає директор річкового порту Луцька Олег Кербалай.

Екскурсія Луцьком триватиме близько 40 хвилин, згодом маршрут планують продовжити.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
складне дило Показати IP 25 Травня 2018 14:24
Бобри завалили Стир вверх по течии деревами.багато коряг на дни.Розчищати треба багато.хоч раниш до Новостава . И крупниши ричкови судна.
Ноунейм до складне дило Показати IP 25 Травня 2018 19:15
Так складно українську розкладку клави добавить? Треба було ще замість і писати Ы, так ващє чьотко.
Анонім до Ноунейм Показати IP 25 Травня 2018 22:46
А ти як говориш так і пишеш.Канікули почались,літо проведеш тут,можливо доженеш шкільну програму читаючи новини.
Ноунейм до Анонім Показати IP 25 Травня 2018 23:52
Можливо і дожену, а вот тобі це вже не грозить.
Анонім Показати IP 25 Травня 2018 14:37
Дивишся на той катер,на ті берега,на чисту воду і плакати хочеться.Таке враження,що ми живемо 80-90 роках.
Катя Показати IP 25 Травня 2018 14:53
Ой, молодці! До цього часу пам'ятаю, як нас в початкових класах катерком в Кульчин возили. Хтось реалізував чудову ідею
Читач Показати IP 25 Травня 2018 16:46
Чому кореспондентка Дар`я? Вона громадянка Росії?
Вадим Показати IP 25 Травня 2018 22:02
Ото наш народ голове обіссрати ,ніі щоб сказати дякую ,молодці що змоглли,зробили . я в шоці . вам все неподобається мова букви . люди ще добре що номера не на бляхах . ото булоб здежи пі. Ми самі винні .
Фіма Показати IP 25 Травня 2018 22:11
І ще б ціну озвучили хоч приблизно...
Чудово Показати IP 25 Травня 2018 23:55
Почистять далі русло , роботою в місті, портом керують молоді . Прогрес. Нічого, вернемося в минуле , а далі вперед , головне бажання і мотивація
777 Показати IP 26 Травня 2018 01:02
Гарна ідея, обовязково пропливусь.)))