USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Втікає з країни? Скандального митрополита Павла помітили у паспортному столі. Відео

28 Березня 2023 10:39
Намісника Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Української православної церкви Московського патріархату митрополита Павла (Петро Лебідь) помітили під час процедури оформлення закордонного паспорта.

Відео своїх читачів опублікував напередодні Главком. Зауважується, що митрополит Павло відвідав паспортний стіл поблизу станції метро «Харківська» 27 березня.

Митрополита супроводжувало кілька осіб. На зйомку московський священник не встиг відреагувати, співробітники служби зайняли його анкетуванням.

На опублікованому відео чути фразу щодо оформлення закордонного паспорта.
За час свого господарювання у Києво-Печерській лаврі оточення митрополита Павла повністю зруйнувало низку історичних та культурних пам’яток і перетворила одне з чудес України, всесвітнього надбання ЮНЕСКО, на комерційний центр, меблевий цех, точки з продажу алкоголю, масажні салони та урешті-решт, звалище.

Читати ще: На Волині по шматках відновлюють стародавній іконостас, який знищив Паша Мерседес

Також скандальний намісник монастиря УПЦ МП у Києво-Печерській лаврі записав відеозвернення, в якому категорично заявив, що не буде звільняти приміщення Лаври.

Як повідомляли, керівництво Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» вимагає монахів УПЦ МП покинути всю територію Лаври до 29 березня. Національний заповідник не продовжив дію оренди для УПЦ Московського патріархату в чоловічому монастирі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври через порушення орендних умов представниками УПЦ МП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Сарк Показати IP 28 Березня 2023 11:12
А де знову сбУ ?
! до Сарк Показати IP 28 Березня 2023 16:14
Та все уже порішали!
Уася Показати IP 28 Березня 2023 11:19
цього гада - треба закрити, і надовго, а не паспорт видавати, 100% має паспорт з двоголовою куркою - по ньому хай і їздить.
скептик Показати IP 28 Березня 2023 11:25
поїде місіонером в Африку
Монако до скептик Показати IP 29 Березня 2023 12:43
В Відень скоріш за все.
123 Показати IP 28 Березня 2023 11:32
А як же традиція . А поседеть на дорожку .
Уася до 123 Показати IP 28 Березня 2023 13:27
Так для того і паспорт отримати хоче... Таки да, "посідєть" йому б не мішало, попоститись років 15
153 Показати IP 28 Березня 2023 12:08
Що тільки не навидумують.
Дідо Показати IP 28 Березня 2023 12:31
А як так, що він готовий взяти в руки зпкордонний паспорт з "чіпом" ? А як же його проповіді щодо "знака сатани", відмови від ідентифікаційного коду ? А число звіря і все таке? Ай -ай -ай. Брехав Павло ? Брехав....
Уася до Дідо Показати IP 28 Березня 2023 13:26
мож - "порішав"?
Уася Показати IP 28 Березня 2023 13:30
До тих,хто називає його - "святою людиною", ви - нормальні? яка "свята людина"? Ворог - ДЕРЖАВИ!!!
Лучанин Показати IP 28 Березня 2023 14:51
"За час свого господарювання у Києво-Печерській лаврі оточення митрополита Павла повністю зруйнувало низку історичних та культурних пам’яток". Якщо це так, то на що ці роки дивилась держава? Якщо це так, то надайте посилання на висновки відповідних комісій. Поки що видно, що самі ЗМІ поливають брудом людину, потім свої ж публікації використовують у подальших статтях і так процес іде. Невже так складно усвідомити, якщо бачиш, що порушується закон - подай до суду. А тут постійне "жовтопресне" переливання із пустого в порожнє.
Драг нах ... Показати IP 28 Березня 2023 15:50
Бо без закордонного паспорта не спрацює алгоритм: "Чамайдан - вокзал - рассєя" ! Після всього вже і батьківська Рівненщина не прийме !