USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Після розмови з донькою у волинському ковідному шпиталі вистрибнув з вікна чоловік

22 Листопада 2021 09:26
Пацієнт ковідного стаціонару Волинської обласної клінічної лікарні вчинив самогубство.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Трагедія трапилася 21 листопада близько 18 години. Чоловік вистрибнув з четвертого поверху лікарні в селі Боголюби.

Відомо, що чоловікові було 78 років. Він – уродженець Львівської області Сокальського району.

Від отриманих травм загинув на місці події.

За словами очільника обласної лікарні Олександра Дударя, трагедія сталася після телефонної розмови з дочкою. Чоловіка сьогодні мали виписувати з лікарні.

Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області. Правоохоронці зазначили, що 21 листопада до поліції надійшло повідомлення про вчинення самогубства 78-річним жителем Львівської області. Чоловік вистрибнув із четвертого поверху медзакладу, в якому проходив лікування, він загинув на місці.

Під час поверхневого огляду слідів насилля не виявлено, тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу. Усі обставини смерті встановлюються, вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ст. 115 з приміткою «самогубство» Кримінального кодексу України.

Мар'яна Тарасюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 22 Листопада 2021 13:51
Страшна хвороба. Вакцинуйтесь люди!!!
666 Показати IP 22 Листопада 2021 16:17
Ви не про вакцини пи...діть, а про те, чому вони бакси за госпіталізацію беруть, а решітки на вікна поставити розуму бракує. Всі знають вже, що така проблема є і чогось від їхнього лікування люди на підвіконня стають
АнтиВошка до 666 Показати IP 22 Листопада 2021 19:14
Скільки вже смертей на твоїй совісті, антивакса?
такий напружений пер Показати IP 22 Листопада 2021 16:38
Питання ... Як 78 річний пацієнт зі Львівщини опинився у COVIDному відділенні Волинської обласної лікарні у такий напружений період для області ??? 100 % - особисті зв'язки, або корупційна складова серед шановних героїв - лікарів !!!
ботоксШМЯК до такий напружений пер Показати IP 22 Листопада 2021 17:32
А в нас що, волинь і Львівщина то дві держави, два громадянства? На лікування в іншій області потрібено було дозвіл запитати, ЯК ЩО ТАК ТО В КОГО? ЯКЩО У ВАС, ТО ПНХ!
такий напружений пер до ботоксШМЯК Показати IP 22 Листопада 2021 20:12
А як він, приповз на ганок у Боголюби і попросився полікуватися ??? Йди зараз до львівської COVIDної лікарні зі своїй Великої Глуши чи звідки ти там - спробуй влягтися на лікування ....Хе хе хе.
Анонім до такий напружений пер Показати IP 23 Листопада 2021 15:31
Ні аргументів Вася, ні логіки у твоїх словах. І видно що й розуму 0,000%. Проспись чи що ...