USD 26.40 26.52
  • USD 26.40 26.52
  • EUR 30.40 30.65
  • PLN 6.50 6.74

Вже 18 жовтня проспект Волі у Луцьку відкриють для транспорту

18 жовтня на проспекті Волі у Луцьку відновлюють рух транспорту.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Читати ще: Не на роки, а на десятиліття: як ремонтують проспект Волі у Луцьку. Фото

«18 жовтня відкриваємо рух приватного та громадського транспорту по пр. Волі на відрізку від вул. Шопена до Київського майдану», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Реклама
Loading...
Коментарів: 10
дідо Показати IP 14 Жовтня 2021 15:21
як будуть працювати будівельники,коли пішоходи по головах ходитимуть?
Люся Показати IP 14 Жовтня 2021 15:37
Коли опалення будуть включати ?!!!
Добрий до Люся Показати IP 14 Жовтня 2021 18:03
Включіть пані Лесі опалення!
red Показати IP 14 Жовтня 2021 16:04
Чекаємо тепер будівництво в районі філармонії, тещиного язика. Комунікації уже підготовлені.
Лучани Показати IP 14 Жовтня 2021 17:31
Відкриють не проспект для руху транспорту, а привідкриють всього-навсього пів проспекта ! Бо реконструкція - то від Театрального майдану і до вул. Шопена ! А від Шопена і до Київського майдану - проїздна частина ні на один сантиметр не розширена ! Одна велика вулиця розділена і зроблена по різному ! Просто провели капремонт і назвали громогласно реконструкцією !
Лучанам до Лучани Показати IP 14 Жовтня 2021 18:18
Для чого розширення вулиці, якщо стільки часу місто взагалі обходилось без неї?
Анонім до Лучани Показати IP 14 Жовтня 2021 19:41
Не вилазь зі свого болота, сиди там і мовчи.
До Лучанам Показати IP 14 Жовтня 2021 19:54
Судячи з твоєї " жилізної " логіки - нема потреби і територію Луцька розширювати, і кількість учнівських місць у школах, і лікарняних ліжок, і інтернет переводити на 5G - якщо місто стільки часу без того обходилось ! Кінці-кінців і возами поволі можна їздити по Волі - вози ж вужчі і їм широкої дороги не треба ! Не виставляй себе на посміховисько !
Азаза Показати IP 14 Жовтня 2021 20:02
Ага так як і опалення 11.10