USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Я готова стати національним лідером»: Тіхановська записала нове відеозвернення

17 Серпня 2020 09:12
Головний опонент чинної влади Білорусі Світлана Тіхановська заявила про готовність стати національним лідером. Вона сказала, що не хотіла бути політиком, але «доля розпорядилася так».

Про це вона повідомила у відеозверненні, пише РБК-Україна.

Тіхановська звернулася до білорусів.
«Я захоплююся вашою мужністю, вашої самоорганізацією, тим, які ви всі сильні і світлі. Ви віддали мені свої голоса і я це дуже ціную», – сказала вона.

Також вона заявила, що готова стати лідером, щоб країна увійшла в нормальний ритм.

«Я готова прийняти на себе відповідальність і виступити в цей період в якості національного лідера з тим, щоб країна заспокоїлася, увійшла в нормальний ритм. Щоб ми звільнили всіх політв’язнів і в найкоротші терміни підготували законодавчу базу і умови для організації нових президентських виборів», – заявили Тіхановська.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Хакер Показати IP 17 Серпня 2020 09:27
У Литві тьотку форматнули, замість програми випікання котлет і драніків поставили нову - варіння лапші на вуха сябрів!
питання Показати IP 17 Серпня 2020 09:29
Боже, яка маячня.......
Пилип Орлик Показати IP 17 Серпня 2020 09:30
То вона не готова, то вона вже готова. Все як у нас в Україні на виборах президента "по приколу". Ти якщо Світланка рахуєш себе лідером нації то повинна бути не боягузкою і не відсиджуватись за кордоном, а бути у перших рядах з людьми.
Точно Показати IP 17 Серпня 2020 09:37
Все відбувається точно згідно методичок про насадження кольорових революцій і зміну конституційної влади, розроблених спецслужбами *партнерів*. Не тягнеш, ти, дівчинко, на національного лідера. Навіть зовнішністю.....
євген до Точно Показати IP 17 Серпня 2020 09:46
На безриб"ї і жаба м'ясо.
Жыве Бацька-Жыве Бел Показати IP 17 Серпня 2020 09:59
Я ўмею гатаваць локшыну!
труповоз Показати IP 17 Серпня 2020 10:34
Хай ця музикантша поживе трохi у нас. Вона тодi i взнає, що такє, корупцiя, бандитизм, свавiлля влади, "медицина", гiмнопродукти, цiни на квартплату.... Буде тiкати, аж гай шумить!
Пилип Орлик Показати IP 17 Серпня 2020 11:08
Дивлюсь я на знахабнілих західних сусідів Білорусії, як вони всі хором прагнуть перетворити білорусів у своїх рабів, як українців колись перетворили, та нав"язати народу Білорусії свою "свободу" у лапках. Я живу в Україні дай Бог кожному, я тут народився я тут і буду помирати. Але такого срачу та такого бідного населення я ще не бачив ніколи в Україні. В моїй зараз "квітучій" Україні вже 20000000 українців за кордоном по світу пустилися в пошуках кращої долі. А ось що принесено в мою країну цією європейською свободою (відкритий секс, голих жінок, чоловіків та одностатеві шлюби і величезну корупцію). Ось якраз такого хаосу, такої бідноти та такої "свободи" в майбутньому самі білоруси не бажають, ні собі ні своїм дітям. Тому, 80% населення Білорусії проголосували за О.Г. Лукашенка. Упевнений признач нові вибори Білорусії завтра чи післязавтра, люди знову і знову виберуть Лукашенка. Мають гарний приклад з Україною. Ось тому захід боїться нових виборів, а пропонує і говорить про якісь меморандуми, переговори і т.д. У білорусів зовсім другий менталітет. Не забувайте, що у роки ВВВ на фронті, в тилу від тяжкої роботи, від куль бандерівських вояків та у партизанських лісах, визволяючи від фашистів свою Білорусію загинув кожний 4-й білорус.
Не байдужий до Пилип Орлик Показати IP 17 Серпня 2020 12:42
Після тих гестапівських затримань, Луку вряд чи виберуть.Чого ж він боіться перевиборів?
777 до Не байдужий Показати IP 17 Серпня 2020 14:54
а за чей счет будет банкет? может за твой,или господа революционеры скинутся? А если бацька опять выиграет,чего тогда делать будете?
Олександр Показати IP 17 Серпня 2020 11:26
Та нічого ти не готова...
777 Показати IP 17 Серпня 2020 11:36
Пойди портки смени.мурка....
Вітя Показати IP 17 Серпня 2020 12:11
Я гатовий прастіть і павернутися.
Я Показати IP 17 Серпня 2020 17:21
ЯКЕ Ж ВОНО ДУР.Е І НЕД.ЛЕКЕ...