USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Як зміниться Театральний майдан у Луцьку. Відео

30 Грудня 2019 07:00
У мережі показали, як виглядатиме Театральний майдан у Луцьку після реконструкції.

Відео опублікували у спільноті «Луцький урбаніст» у фейсбуці, повідомляє Конкурент.

Нагадаємо: на конкурс було подано сім конкурсних проєктів. Вони були виставлені на громадське обговорення вздовж вулиці Лесі Українки. Перемогу здобув проєкт волинян: авторського колективу Кирилюк Д.І., Нестерук Н.О., Кожина Ю.В., Вітинська О.Г., Костюк О.П.

Він буде основою при розробці проєкту реконструкції Театрального майдану.
У зв’язку з реконструкцією Театрального майдану в соцмережах виникла дискусія щодо знесення ялинок у центрі міста. Лучани просять не знищувати зелені насадження в центрі міста, зокрема ялинки, адже «вони дають не лише естетичну красу, а й щорічну економію для міського бюджету».

Своєю чергою у Луцькраді кажуть, що жодного рішення щодо видалення дерев не ухвалювали. Проєкт реконструкції Театрального майдану, який переміг у конкурсі, – це лише план. Усі подальші дії будуть обговорюватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ігор луцький Показати IP 30 Грудня 2019 09:17
Так де ялинки,які біля собору зараз ростуть?
Лучанка Показати IP 30 Грудня 2019 09:36
Буде таке горохове чудо як біля Вінтайму? Особливо вражаючий Туалет на 3 поверхи. Європа б...
Василь Показати IP 30 Грудня 2019 10:00
Де фонтани
Василь Показати IP 30 Грудня 2019 10:05
Це не фонтани, там десь трубу прорвало напевно!
Guest Показати IP 30 Грудня 2019 10:08
Нецікава реконструкція! Пару моментів нормальні, а так скочуємося до "челночників" є парковка + кафешка = центр міста... ббррреее..("королева бензоколонки")
Лучанка Показати IP 30 Грудня 2019 10:33
А де ялинки?залиште ялинки
Народна прокуратура Показати IP 30 Грудня 2019 11:10
Що значить "лише проект"? Саме за проектом будуть змінювати вигляд площі і якщо ялинок у проекті немає, значитьб їх зрубають. У Луцьку завжди все починається зі зрубування дерев
111 Показати IP 30 Грудня 2019 11:23
Та вже всьо, намітили - зроблять! І це нікого не турбує, що воно якесь "напівмертве". Бо хтось із синочків і дочок чинуш зробив "талановитий" проєкт, заробить грошей. Ламати - не будувати. Хіба вони садили ті ялинки на площі? Так і живемо - не цінуючи надбання попередніх поколінь. Площа виглядатиме, як в Єгипті, де обмежене озеленення через кліматичні особливості.
супер Показати IP 30 Грудня 2019 11:32
ялинки зрізали, "планети" прибрали. багатоповерховий туалет збудували та струйки води з бруківки пустили. Навіть не смішно.
скептик Показати IP 30 Грудня 2019 11:36
косметичні зміни під гучною назвою "реконструкція" і багатомільйонним бюджетом. "ни ума, ни фантазии"
Лучанин Показати IP 30 Грудня 2019 11:48
Ялинки в жодному разі не трогати. Не в кожному місті є така окраса центральної площі.
Лучанка Показати IP 30 Грудня 2019 14:45
Усе, що потрібно було зробити на цій площі - це відновити фонтан. Решту просто не ламати й берегти (пам'ятник, зелені насадження, бруківку). Зрубати легше всього. Всі ялинки на площі прикрашають її. Вже зрубали красу біля кінотеатру Промінь і тепер стоїть кольорова коробка подібна на базу овочесховища.
Ірина Показати IP 30 Грудня 2019 14:56
Сумно! Окраса Луцька, саме ялинки на площі! Де вони?
Луц Показати IP 30 Грудня 2019 17:52
А на наступний рік будьть знову реконструкцію робити згадають що потрібно підземний перехід !! . )))))) я особисто проти такої реконструкції ялинки потрібно нечипати
Олег Показати IP 30 Грудня 2019 18:08
Все це робилось і робиться тільки заради триповерхового туалету і парковки біля нього. А загалом на даному етапі можна залишити так як є. В нас чудова площа.
Анонім Показати IP 30 Грудня 2019 19:45
Повністю згідна з думкою Олега. Все заради туалету-кафе і парковки. Все інше нікого не цікавило.Міська влада - лишіть ялинки в спокої - це фішка нашого міста
Валя Показати IP 30 Грудня 2019 19:45
Зідна із всіма.. чому тільки десь там вирішують як має виглядати головна площа,дали би 3 проекти на вибір жителям на голосування - в такий розвиннний час це просто зробити. А за підземний перехід дуже праві, там будуйте свої туалети і кафешки..
до Валі до Валя Показати IP 31 Грудня 2019 09:58
був той вибір, по суті без вибору Виграв проект "нова бруківка до туалету"
5.45 Показати IP 31 Грудня 2019 08:04
А де на відео батько з сином, які торгують кульками? Вони є обов'язковими персонажами Театрального майдану
В місті Показати IP 31 Грудня 2019 10:01
Багато вдало реалізованих проектів. Не псуйте центральну площу.
Перець Показати IP 3 Січня 2020 22:13
Чому не враховуєте пропозиції громади людей міста ??? Де голосування людей? Покажіть результати голосування людей за проекти ?: Куди зник ще один проект????? Їх було на виставці вісім,а стало сім....
Анонім Показати IP 22 Січня 2020 11:13
Де зелень? навіщо ті бетонні пустирі?