USD 27.00 27.50
  • USD 27.00 27.50
  • EUR 29.00 29.45
  • PLN 6.01 6.45

Якщо ринки Луцька не підуть на карантин, з ними розірвуть договори оренди та закриють, – Поліщук

Якщо луцькі ринки не припинять роботу завтра, 18 березня, то на сесії 25 березня з ними розірвуть договори оренди та їх закриють.

Про це радник міського голови Ігор Поліщук повідомив у фейсбуці.
Нагадаємо, чимало базарників вийшли на луцькі ринки, незважаючи на всеукраїнський карантин, пряму заборону та навіть введення кримінальної відповідальності за порушення заборони.
Реклама
Loading...
Коментарів: 9
Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Березня 2020 13:06
Жінка, стоїть у черзі в аптеці та кашляє. Інша її запитує: "У вас, бува, не коронавірус"? "Ні, у мене туберкульоз". "Слава Богу, а я думала коронавірус".
Лучанин до Психопланетарій, Лип Показати IP 17 Березня 2020 17:16
Втрапив у подібну ситуацію: Стоїть бабулька позаду у черзі і активно кашляє. Кажу чому з дому вийшли, чому без маски, чому дистанцію 1.5 метри не дотримуєтесь? А вона у відповідь: я завжди кашляю, у мене бронхіт.
Айболить Показати IP 17 Березня 2020 13:43
Яка влада,такий і карантин
Опа до Айболить Показати IP 17 Березня 2020 14:08
Який народ - такий і карантин, який народ - така і влада...
Лучанин до Айболить Показати IP 17 Березня 2020 17:17
Запропонуйте інший. Може його візьмуть за робочий варіант...
Далі по тексту Показати IP 17 Березня 2020 14:05
... розірвуть договори оренди, закриють і знесуть !
Покупець Показати IP 17 Березня 2020 14:12
Була в супермаркеті, Жах! Натовп, ніякої стрічки, дистанції, рукавичок і т. д. На ринку хоч на повітрі. Поверніть роботу продуктових ринків!
Баба Ганя Показати IP 17 Березня 2020 15:40
Повний коітус міської влади