USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Єпископ Олег Ведмеденко помер від тяжких травм після аварії, яку спричинив п’яний водій у Луцьку

15 Листопада 2021 08:07
Єпископ Олег Ведмеденко, який був засновником та постійним ведучим Біблійної школи духовного вдосконалення, помер в результаті отриманих в аварії травм. Ввечері 14 листопада його у Луцьку на тротуарі збив п’яний 22-річний водій.

Водій Mazda з номерним знаком АС2941ЕІ намагався втекти з місця події, проте його затримали патрульні поблизу РЦ «Промінь». Відомо, що водій був п’яний – рівень алкоголю в крові 1.27 проміле. З власних джерел редакції стало відомо, що за кермом перебував 22-річний житель села Жидичин Савич Роман Вікторович.

Як повідомили у поліції Волині, слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. За це винуватцеві загрожує позбавлення волі від 5 до 10 років.

Читайте ще: П’яного водія, який збив волинського єпископа, судили за напад на муніципалів. Відео

Олег Ведмеденко отримав важкі травми, від удару у нього – травматична ампутація нижньої третини правої гомілки. Також роздроблений таз, травма легень, черепно-мозкова травма. За його життя до останнього боролись лікарі, проте вранці 15 листопада його серце перестало битись.

Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щире співчуття рідним, близьким та знайомим загиблого.

Читайте ще: У Луцькій міській раді вшанували пам'ять єпископа Олега Ведмеденка, який загинув у ДТП

До слова, прощатимуться із епископом сьогодні.

Довідка

Олег Ведмеденко – єпископ Волинський і Галицький Української апостольської православної церкви, засновник та постійний ведучий Біблійної школи духовного вдосконалення. Богослов, письменник, проповідник і місіонер.Народився і жив в Луцьку.

Освіта світська – вища: Київський інститут інженерів цивільної авіації (КІІЦА), тепер – Національний авіаційний університет (НАУ). Освіта духовна – Волинська духовна семінарія (ВДС).

Займався дослідженням Святого Письма. Послідовник Каппадокійської школи богослів’я (духовне тлумачення). Організатор та активний учасник християнського просвітницького руху.

Постійний ведучий духовних рубрик в багатьох регіональних та всеукраїнських газетах та інтернет-ресурсах. Член Національної спілки журналістів України (НСЖУ). Дипломант Премії ім. Івана Франка в галузі інформаційної діяльності за 2009 рік.

Автор книги проповідей «Ключ Давидів» (2001 р.), посібника з духовного діяння «Нехай буде воля Твоя...» (2001 р.), двох книг із серії «Відповіді священнослужителя» – «Іще ніч...» і «Смак Благодаті» (2004 р.), книги з серії «Духовний щоденник» – «Духовні дороговкази» (2019 р.) та посібника з літургики «Пояснення церковних богослужінь» (2020 р.).

Мар'яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Показати IP 15 Листопада 2021 08:15
ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ І ВІЧНИЙ ПОКІЙ...
Лучеськ до 1й Показати IP 15 Листопада 2021 09:10
Назавжди запам'ятав Його духовні розмови на "Аверсі"..... скільки теплоти, людяності і правди йшло з вуст пана Олега..... величезна втрата для усієї духовної Волині.... Царство Небесне та Вічна Пам'ять.....
Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 08:29
Редакція уже заявила своїм читачам про винуватого. Для того, панове, є досудове розслідування та суд. Будьте толерантними. А загиблому - земля пухом, божий чоловік.
Лучанин до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 08:53
Редакція назвала винуватця ДТП, а міру виновності і покарання вже визначатиме суд.
Галя до Лучанин Показати IP 15 Листопада 2021 09:56
Жодна особа не може вважатися винною,поки її вину не встановив суд...
Сергій до Галя Показати IP 15 Листопада 2021 10:05
Галя, ще скажи "суд Божий"
123 до Сергій Показати IP 15 Листопада 2021 10:59
А що може сказати сестра того йоу..а? Вона й сама така напевно.
Дмитро С до Галя Показати IP 16 Листопада 2021 00:03
Може. Цей виродок був за кермом. Його зловила полія. Що ще потрібно встановлювати? А суд визначить покарання цьому вбивці.
ого до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 08:53
яке ти толерантне на всю голову!
Радувець Ларіса до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 08:56
Ми вже знаємо наші суди і які там судила сидять. Долари, долари, долари!
Просто до Радувець Ларіса Показати IP 15 Листопада 2021 18:13
Тут не ризикнуть взяти.... хіба поліцейських посадять за порушення якихось процедур.
Євробидло до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 08:56
Потрібно підняти судовий процес проти муніципалів. Чи були рішали, які просили суворо не карати. Рішал теж притягнути до відповідальності. Якби тоді отримав хоча б півроку реального терміну, то думаю взявся би за голову, і цієї аварії можливо не було би.
Агонь до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 09:07
Сильно розумний?
ватра до Агонь Показати IP 15 Листопада 2021 10:14
певно, навпаки. ''тато такого ге'', написати з десятком помилок
Володимир87 до Татотаке Показати IP 15 Листопада 2021 19:06
До кого толерантними? До п'яного бидла, що вбиває людей? Краще б він сам десь на стовп намотався.
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2021 08:53
ШОК!!! Яка Людина загинула через якогось убл..ка! Не можу в це повірити! Співчуття рідним і близьким.
Радувець Ларіса Показати IP 15 Листопада 2021 08:55
Дуже шкода!
Олег Показати IP 15 Листопада 2021 09:08
Пам'ятаю, люблю, жалкую...
Люба Показати IP 15 Листопада 2021 09:30
Царство небесне,хай спочиває з Богом,дуже розумна людина була...На жаль.А цьому в.родку горіти в пеклі!!!
Vasik до Люба Показати IP 15 Листопада 2021 11:44
непогане побажання, як для християнки (ні)
Атеїст Показати IP 15 Листопада 2021 09:49
Толерантно мовчить і співчуває
Атеїстоєглист до Атеїст Показати IP 15 Листопада 2021 10:24
не бреши, не промовчив, написав
Сергій Показати IP 15 Листопада 2021 10:40
Бл… серйозно???? Від 5 до 10 років тюрми? Чому так мало!
Богдан Показати IP 15 Листопада 2021 12:58
Бардак в суспільстві. Один егоїзм. Яскравий приклад коли дегенерат вбиває аболютну моральну протилежність. Сльози. На мій погляд, покараючи лише його порядку не буде, треба систематично, інтенсивно капати на систему, починаючи в межах оточуючих.
Іван Показати IP 15 Листопада 2021 13:21
Такої безвідповідальності як зараз не було ніколи. На прикладі слуги Трухіна було продемонстровано що п’яним за кермом можна легко уникнути відповідальності, коли їх захищає сам президент і влада. Кожен день читаємо про аварії що скоїли п’яні або під наркотичним впливом. Лише за останні місяці 3 депутати Верховної Ради від правлячої партії. І жоден не поніс відповідальності, а навпаки постраждали патрульні які їх затримали.
Анонім Показати IP 15 Листопада 2021 13:31
можливо, варто почати закручувати гайки і почати вже карати за водіння в стані сп'яніння, перевищення швидкості та продаж водійських посвідчень? забагато все-таки людей гинуть та калічать на дорогах.
тітел Показати IP 15 Листопада 2021 15:20
За п'янку за кермом пожиттєве вилучення посвідчення водія.Хто за?
Не варіант до тітел Показати IP 15 Листопада 2021 18:00
Що це дасть? Ну от вилучили в когось права, навіть пожиттєво, якщо зовсім д.біл - піде і купить інші, зловлять - можуть закрити до 3х років, або условку дати - якщо вперше попався. Якщо трохи розумніший - буде їздити без прав, за це немає кримінальної відповідальності, просто штраф.
Світлана Показати IP 15 Листопада 2021 15:33
Смертну кару треба ввести!
ABC Показати IP 15 Листопада 2021 19:05
Хороший чоловік був. Він ще у 80-х разом із моїм батьком в аеропорту працював. Земля пухом.
Петро Показати IP 15 Листопада 2021 20:38
Чув його проповіді у Соборі. Глибокі. Мудрі. Красивий чоловк, талановитмй проповідник. Волинь збідніла. А щодо цього пяного негідника. За пару тижнів звбуде.
Саня Показати IP 15 Листопада 2021 20:39
Памятаю як в кінці 90-х він пртходив до нас, в 17 школу, вів недільну школу. В ті непрості часи він збирав повний клас учнів, йшли добровільно, без примусу, памятаю як вчора, в кабінеті хімії. Говорив спокійно, наставляв нас, мододих, які прагнули стати бандюками, на правильний шлях... Земля пухом
Vasyl Показати IP 15 Листопада 2021 21:27
Дійсно, більшість тут має рацію, нема відповідальності - відповідно і відбуваются такі речі. Зовсім не можу зрозуміти чому за такі злочини, в кращому випадку відправляють в тюрму на 10-12 років?! А якщо якийсь мажор, то і зовсім щось там видумують і обходяться без покарання! Поки не буде справедливого суду, не буде у нас спокійного й заможного життя в країні!
Людмила Показати IP 15 Листопада 2021 22:02
Мій улюбленний священник. Царство йому небесне.
Ніна Показати IP 15 Листопада 2021 23:17
Відійшов увічність не тільки священник .а батько.дідусь. чоловік .Хай спочиває з богом а сімя кріпиться.Яке покарання отримає той хлопець людини не повернкти .
Степан (Крымчанин) Показати IP 16 Листопада 2021 18:20
Справка из Викепедии -"Украї́нська Апо́стольська Правосла́вна Це́рква (або Українська Автокефальна Православна Церква — Апостольська) — нечисленна православна релігійна організація в Україні, що виникла у 2001 році після відходу від Української Автокефальної Православної Церкви єпископа Михайла (Дуткевича). УАпПЦ перебуває поза євхаристійним спілкуванням зі Вселенським Православ'ям.
Vasyl до Степан (Крымчанин) Показати IP 16 Листопада 2021 19:57
Ну і до чого тут ця інформація?! Якщо людина хороша, свідома, високоморальна, то яка різниця в яку церкву ходить чи взагалі не ходить в подібні установи?!
Анонім Показати IP 16 Листопада 2021 21:33
Шановна поліция ви звісно молодці що затримали його але чому ви закрили очі на провину ще одного водія ( насправді це все сталось через гонки від моста ( там тама ) стартувало 2 машини дана мазда і мерседес які влаштували нічні перегони і обидві летіли більше ніж 100 км просто водій мазди несправився з керуванням і вилетів на тротуар а водій мерса просто чудом не попав в дтп і скрився підніміть своі сраки и подивіться по камерах або пошукайте свідків е люди які це бачили які шли в той час по мості ) чи водій мерса і дальше без наказано буде влаштовувати перегони ? і не тільки він там досить часто влаштовують перегони поставте там камеру на мосту і можна буде дуже поправити бюджет міста