USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

За день – майже 140 тисяч: із впровадженням е-квитка виручка ЛПЕ зростає

14 Грудня 2019 13:18
Виручка КП «Луцьке підприємство електротранспорту» зростає щодня. Про це на своїй сторінці в мережі заявив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

З його слів, вчора, 13 грудня, виручка склала 138,5 тисячі гривень. Тоді, як до запровадження валідаторів денна виручка становила 70-80 тисяч гривень.

«З середу 11.12.19 виручка КП «ЛПЕ» склала близько 127 тисяч гривень (до запровадження валідаторів денна виручка становила 70-80 тисяч гривень). Звичайно, що на таке різке збільшення розміру виручки повпливало в тому числі скорочення кількості автобусів приватних перевізників.

Але, за 11-12.12.19 на маршрути вийшло додатково 20 автобусів, а виручка КП «ЛПЕ» продовжила зростати.

Зокрема, за вчорашній день 13.12.19 виручка склала 138,5 тисяч гривень, що на 11,5 тисяч гривень більше, ніж в середу.

Такий приріст виручки дозволить значно покращити фінансовий стан підприємства», – наголосив Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Баба Показати IP 14 Грудня 2019 13:24
Праивильно бо маршрток немає. І пересідати треба пару раз. І вартість треба зменшити. Але і збій є. Через 100 раз валідатор не спрацьовує. А влада тільки гроші рахує.
Мешканка Показати IP 14 Грудня 2019 13:29
Значить підприємство не збиткове. Тоді де того дівалися кошти питання до керівництва хоча премії в них напевно захмарні. Як працював контроль абияк.
луцьк Показати IP 14 Грудня 2019 13:52
Такий приріст виручки дозволить значно покращити фінансовий стан підприємства»-гарні слова.Я дуже радий за фінансовий стан підприємства. А комфорт в маршрутках і тролейбусах покращиться. якого депутата в окрузі вибирали пришліть нам його на зупинки нехай з нами проїдеться.
Клава Показати IP 14 Грудня 2019 14:18
вчора десь о 16.30 до істфаку в напрямку Там-таму прибули переповнена №2 (довга), та така ж №15..- там було не до карток..
Prn Показати IP 14 Грудня 2019 14:44
Надіюсь, що ця різниця і додаткова виручка піде на покращення стану самих тролейбусів, зробить їх більш комфортними, зручними, більш європейськими, прокладе нові маршрути, та й взагалі піде на благо людей, які користуються цими тролейбусами. А не комусь у карман. )
Їван до Prn Показати IP 16 Грудня 2019 09:19
Надійтесь-надійтесь ...
123 Показати IP 14 Грудня 2019 14:57
Видно є чого плакати перевізникам, бо кошти були невраховані і не оподатковані...
Скоро до 123 Показати IP 14 Грудня 2019 15:38
Скоро оподаткуються ....Тільки народ буде згідний і більше платити щоб тільки їхати і їхати без пересадок А ви й далі слухати як збільшується кількість пасажирів тільки чи від того людям стало краще?????
123 Показати IP 14 Грудня 2019 15:20
Радості повні штани, заставили пенсіонерів платити за проїзд.
Тю Показати IP 14 Грудня 2019 15:35
Люди ходять пішки а ви виручку рахуєте. Майте совість.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2019 16:13
Не знаю як там стан підприємства,але ця штовханина в транспорті вже дістала.Купуйте тролейбуси,шукайте перевізників,вирішуйте питання комфортного перевезення лучан!!!Ми ж не скотина,яку можна запихати в транспорт і рахувати штуками.
думка Показати IP 14 Грудня 2019 17:10
коментатори - як діти! Де правду шукаєте? Окрім таких як ви цього ніхто не читає. Це для вас лохів створено, щоб погиркались.
ігор луцький Показати IP 14 Грудня 2019 17:30
Все зрозуміло.ЛПЕ-комунальне підприємство.Чим довше буде в місті така ситуація,тим більше заробить ЛПЕ.Отже міській владі вигідно затягувати вирішення транспортного питання.НІчого особистого.Просто бізнес.
Анонім Показати IP 14 Грудня 2019 17:54
Значна кількість пасажирів тролейбусів не висловлюють своє задоволення тим, що відбувається. Це задоволення полягає у тому, що більшість людей самотності, а у тролейбусі зараз відчуття єдності. І ще. Наприклад, пробираючись до виходу, з'являється підсвідома думка: ніхто мене не обнімає не цілує не торкається(це поза тролейбусом), а тут, у тролейбусі, хоч потруся.
Ірина до Анонім Показати IP 14 Грудня 2019 19:27
Ідіоти на всю голову...
Нострадамус Показати IP 15 Грудня 2019 10:00
Ви краще порахуйте скiльки незручностей, проблем, та нервiв забирае це "покращення"..! Транспорт переповнений, дочекатися неможливо! А на дворi зима, холод, дощ, вiтер. Пiсля роботи та пiсля школи вже темно!