USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

За кермом була 18-річна волинянка: деталі ДТП у Луцьку, в якій постраждала дитина

17 Квітня 2020 13:03
18-річна жителька Ківерців збила лучанина, який із дитячим візком переходив проїжджу частину.

Про це повідомляє пресслужба волинської поліції.

Учора на вулиці Кравчука у Луцьку «Skoda Fabia» збила 18-річного пішохода із дитячим візком.

Як з'ясувалося, за кермом легковика перебувала 18-річна жителька райцентру Ківерці. Водійка допустила наїзд на 18-річного лучанина, котрий із дитячим візком переходив проїжджу частину.

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди пішохід та немовля отримали тілесні ушкодження. Постраждалі не госпіталізовувались.

Слідчі за фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Триває досудове слідство у рамках якого будуть з’ясовані усі обставини автопригоди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
ага Показати IP 17 Квітня 2020 14:11
Полішучка вирішила покорити луцьк своєю крутизною!
Ево до ага Показати IP 17 Квітня 2020 14:47
Ти взагалі дивилось відео з камери? Дівчина тепер має проблеми не із за своєї вини!
)) до ага Показати IP 17 Квітня 2020 15:14
І справді до чого тут крутизна, поставте себе на місце водія Людина просто вибігла перед машиною а водій ще винний
ще не зовсім свідоми до ага Показати IP 17 Квітня 2020 15:37
А з якого часу Луцьк став Парижем?
Сусід до ага Показати IP 17 Квітня 2020 15:40
З яких пір Ківерці стали поліссям?
Вася до Сусід Показати IP 17 Квітня 2020 15:57
Може вас це здивує, але Луцьк - це теж Полісся (його південна межа).
Сусід до Вася Показати IP 17 Квітня 2020 19:16
То лучан можна називати поліщуками?
Джек до ага Показати IP 17 Квітня 2020 21:04
Ти ідот,яка тут крутизна? Те шо ти До 40 років не наскладав на машину,бо ти баран,то це твої проблеми
До чого тут крутизна Показати IP 17 Квітня 2020 14:34
Батько ,який переходив дорогу не впевнився що то буде безпечно і переходив він не на зебрі. Коли я гуляв з своєю дитиною то перше виходив на зебру сам впевнився що машини зупинились тоді тільки переходжу. А тут виноватий батько ,який не уважний!!! А малюка дуже шкода.
Ангст Показати IP 17 Квітня 2020 14:39
Ви відео пригоди викладіть, де видно як олень з дитячим візочком вискочив під колеса авто поза пішоходними переходом.
Ваван Показати IP 17 Квітня 2020 14:43
Так шевроле чи шкода фабія?
До Сусід Показати IP 17 Квітня 2020 16:14
Якби ти в школі підручник з географії не скурив, то знав би, де проходить межа між Поліссям і Волинню ! Учися, мій хлоню !
Сусід до До Сусід Показати IP 17 Квітня 2020 19:17
Судячи по тіоїй реакції ти мабуть з Любешова чи з Камінь-Каширська?