USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.88

«Винна пішохідка»: у Луцьку перед переходом зіткнулися три автівки

14 Травня 2023 16:45
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

14 травня на вулиці Ковельській зіткнулися КІА, пікап та мікроавтобус Fiat.

За попередньою інформацією, як видно на камерах відеоспостереження, «винуватицею» ДТП виявилася старша жінка, яка раптово переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Автомобілі, своєю чергою, не дотрималися безпечної дистанції. У результаті водій КІА різко загальмував, а в нього врізалися пікап та бус.

Автомобілі отримали механічні пошкодження, жінка ж з місця ДТП зникла.

Мар’яна ТАРАСЮК
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
василич Показати IP 14 Травня 2023 18:05
дистанція де?
231 Показати IP 14 Травня 2023 18:14
Думаю не жінка винувати, а переход! Чого це він руху автівок заважає?
Як Показати IP 14 Травня 2023 18:31
Це ж пішохідний перехід ! Як можна бути винуватцем , перейшовши дорогу спеціально визначеному місці ?!
Flint Показати IP 14 Травня 2023 18:45
Судились два адвокати - прокурору дали чотири роки. ЯК МОЖНА РАПТОВО ВИЙТИ НА ПІШОХІДНИЙ ПЕРЕХІД? Тебе що перед знаком висліпило!? Цікаво кого зроблять винним, якщо виявиться, що в пішохідки син на Мозератті їздить?
ОМГ Показати IP 14 Травня 2023 19:01
Олин обігнати спішив іншого, а на пішохода накака.. ти. Вона не повинна була чекати, поки всі машини зникнуть, а скористувалвсь правом перейти на зебрі. На Волині практично ніхто не їздить по правилам, всі хімноводії звинувачують лише пішоходів. Такої їзди можна тільки в Україні надивитись.
1 до ОМГ Показати IP 14 Травня 2023 20:46
....написав хімнопішохід....чось для вас правильних хімнопішоходів штрафи 850 хочуть зробити, з чого б це? ви ж такі всі правильні, права знаєте, виконуєте (скористовуєтесь).....
Ads до ОМГ Показати IP 15 Травня 2023 14:32
Те що ти називаєш обгоном - в цьому місці дороги - є випередженням, і то цілком допустимий маневр. Проблема в дистанції
дідо Показати IP 14 Травня 2023 19:13
винні водії,які несвоєчасно зреагували на зміну обстановки та вчинили дтп...можна порізному трактувати обставини...хто більше заплатить,той правий...
1 до дідо Показати IP 14 Травня 2023 20:48
Не завжди правий залишається живим...,на переходах особливо
EUГолландія Показати IP 14 Травня 2023 22:20
А могло закінчитися на пішоходному переході і смертовбивством з тюрмою на десяток років. Водії вбивчої для пішоходів і велосипедистів техніки, навіщо ви так поспішаєте?
Лучан Показати IP 15 Травня 2023 04:19
Стара хвойда раптово впала на зебру,не впевнившись у відсутності на безпечній відстані транспортного засобу. Винний пішохід і ті півні які рухались позаду без дотримання дістанціі. Мусора зазвичай звинувачують водія.
Баба Показати IP 15 Травня 2023 07:19
Старша жінка !! Як це ж вона швидко появилась на переході ??
Сержант Стеценко до Баба Показати IP 15 Травня 2023 15:07
З дерева стрибнула, прямо під колеса!!! Свідками цього були власники побитих автомобілів! До речі, в центрі міста хамовитою поведінкою волонтер викликав стрілянину, що в свою чергу створило соціально небезпечну ситуацію для життя відповідальної особи з обладміністрації! Так то!
хахаха Показати IP 16 Травня 2023 08:00
А пенсіонерка винна в усіх побитих машинах чи тільки комуфльованої?
Коля Показати IP 17 Травня 2023 21:37
Я в ахуєваніі