USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.85
  • PLN 9.72 9.85

Завдали 39 млн збитків: працівникам лісового господарства на Волині оголосили підозри

25 Липня 2022 18:16
Працівники ДБР спільно з Нацполіцією викрили одного з керівників Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та його працівників, які у змові зі службовими особами державного підприємства «Любомльське лісове господарство» завдали шкоду державі на понад 39 млн гривень.

Протягом останніх трьох років, вони здійснювали лісогосподарську діяльність без висновку з оцінки впливу на довкілля, який є обов’язковим під час провадження планової діяльності, інформує пресслужба ДБР.

Чотирьом фігурантам повідомлено про підозру у перевищенні влади або службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України). Вирішується питання про застосування запобіжного заходу.

Санкція статті передбачає покарання до 10 років позбавлення волі.

Читати ще: На Волині лісівники прокоментували підозру ДБР щодо 39 млн збитків, завданих державі

Процесуальне керівництво здійснює Спеціалізована екологічна прокуратура Офісу Генерального прокурора.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Анонім Показати IP 25 Липня 2022 18:27
класичні внутрішні битви за робочі місця
1234 Показати IP 25 Липня 2022 18:50
Вже ковельського клаповухого покарали ..... те ж саме буде і з любомльським.
Хіба то вперше ! Показати IP 25 Липня 2022 19:17
Налякали бабу одним місцем ! Почекаємо на вирок і, як завжди, посміємося разом !
Лісник Показати IP 25 Липня 2022 20:12
А 39 міліонів де??????. А якщо не має якогось папірця то це що 10 років???
Іван Показати IP 25 Липня 2022 20:29
На КаміньКаширщині лісгосп за Кузьмича 20млн збитків.І нічого ніхто непокараний. Суд наш гуманий. ...Слава Україні
Непочатий край робот Показати IP 25 Липня 2022 22:08
Шановна редакція ! У вас таких статей - хоч греблю гати ! Читачі уже звикли і знають, шо то просто ба-бах по горобцях ! Ви написали, сатисфакцію отримали і чекаєте на зарплату. А дочекатися вердикту і написати про покарання вам уже і не цікаво ! Зробіть паралельно журналістське розслідування ! А вся суть криється в тому, щоби поінформувати читача про міру покарання злодюг і тих, хто свічку тримав, кришував, вирок виносив і чого з чергового роя не вийшло ні... ! Кінець - справи кінець ! Про то пишіть ! Бо кількість статтей, де ви так добре починаєте у сто крат переважає кількість статтей, де ви добре кінчаєте !
Анонім Показати IP 25 Липня 2022 23:22
Таке робиться всюди рівненська область те саме лісник з дозволу керівниці возить з ділянки в дома в нього своя пилорама син має найманих працівників так би мовити ріжуть потім приїжає фура все забирає і все в них ок
ЦНАП Показати IP 27 Липня 2022 04:46
Лісник - то завжди п'яна людина, що краде ліс та пхає його на ліво. Ми всі про це знаємо! Коли ви вже нажеретеся, співвітчизники?