Збитків на понад мільйон: на Волині майора підозрюють у недбалості при закупівлі харчів для військових
За даними слідства, 39-річний майор, який очолював продовольчу службу однієї з військових частин на Волині, неналежно виконав покладені на нього обов'язки щодо контролю за організацією закупівлі та постачання продуктів харчування для особового складу.
Встановлено, що під час виконання договору Міністерства оборони України щодо забезпечення військової частини продуктами харчування посадовець не здійснив належного контролю за формуванням заявок на їх постачання, інформує Спецпрокуратура Західного регіону.
У результаті впродовж липня-грудня 2023 року до цих заявок включалися дорожчі несезонні овочі замість передбачених каталогом сезонних аналогів, які мали нижчу вартість.
Надалі ця продукція була поставлена та оплачена за завищеними цінами. Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків на понад 1,1 млн грн.
Читати ще: На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
За процесуального керівництва Волинської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону військовослужбовцю повідомлено ч. 4 ст. 425 КК України – недбале ставлення військової службової особи до служби, вчинене в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.
Досудове розслідування та оперативний супровід ТУ ДБР у Львові за матеріалами ДВРК СБУ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Встановлено, що під час виконання договору Міністерства оборони України щодо забезпечення військової частини продуктами харчування посадовець не здійснив належного контролю за формуванням заявок на їх постачання, інформує Спецпрокуратура Західного регіону.
У результаті впродовж липня-грудня 2023 року до цих заявок включалися дорожчі несезонні овочі замість передбачених каталогом сезонних аналогів, які мали нижчу вартість.
Надалі ця продукція була поставлена та оплачена за завищеними цінами. Внаслідок цього державному бюджету завдано збитків на понад 1,1 млн грн.
Читати ще: На Волині викрили схему розкрадання коштів при ліквідації ДП «Шахта № 1 «Нововолинська»
За процесуального керівництва Волинської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону військовослужбовцю повідомлено ч. 4 ст. 425 КК України – недбале ставлення військової службової особи до служби, вчинене в умовах воєнного стану, що спричинило тяжкі наслідки. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Вживаються заходи для відшкодування завданих державі збитків.
Досудове розслідування та оперативний супровід ТУ ДБР у Львові за матеріалами ДВРК СБУ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.