USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський на 5 років запровадив санкції проти соратника Медведчука і заблокував його канали

2 Лютого 2021 23:01
Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та регіональних мовників каналу «112-Україна».

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Офіс президента.

Дослівно: «Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Санкції ввели проти нардепа Верховної Ради від «Опозиційної платформи – За життя» Тараса Козака терміном на 5 років. Йому належать такі телеканали, як Newsone, 112 та ZIK.

Вони передбачають:

1) блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном;

2) обмеження торговельних операцій;

3) обмеження, часткове чи повне припинення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України;

4) запобігання виведенню капіталів за межі України;

5) зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань;

6) анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;

7) повна або часткова заборона вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з цим Законом;

8) припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави;

9) заборона передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності.

Також на 5 років ввели санкції проти регіональних мовників каналу «112-Україна» – «Новий формат», «Аріадна ТВ», «ТВ Вибір», «Партнер ТВ» та «Лідер ТВ».

Санкції проти телеканалів передбачають:

1) блокування активів;

2) запобігання виведенню капіталів за межі України;

3) зупинення виконання економічних та фінансових зобов’язань;

4) анулювання або зупинення ліцензій та інших дозволів, одержання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;

5) заборона користування радіочастотним ресурсом України;

6) припинення надання послуг з ретрансляції/розповсюдження телепрограм/надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування та інші.

Відповідно до закону України «Про санкції», їх можна застосовувати до іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка знаходиться під контролем іноземної юридичної особи чи фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства, а також суб’єктів, які здійснюють терористичну діяльність.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
1 Показати IP 2 Лютого 2021 23:15
Браво!
цензура Показати IP 2 Лютого 2021 23:26
даже при яныке порошенковский канал работал, а тут верх демократии)
Скептик до цензура Показати IP 3 Лютого 2021 10:13
А чому, яник мав закривати порошенківський канал? Якраз порох з ахметом створили і фінансували ПР, яка і привела "легітимного до влади! І ці канали, яктивно агітували за яника, лише коли запахло смаженим, то переобулись на ходу, зрозумівши, що побіжить петро, разом з вітьком, до Ростова
турбо режим до цензура Показати IP 3 Лютого 2021 11:32
Потрібно закрити усі канали украінські і перейти на російські! багатьом волинянам це буде як бальзам на рану.
Євросоюз Показати IP 3 Лютого 2021 02:44
Полювання на відьом?
Лучанин до Євросоюз Показати IP 3 Лютого 2021 16:45
Тут ти правильно підмітив. Полювання на відьом медвечуків, рабіновичів, шуфричів, бойків, бондаренок, германок, новінских, портнових, шаріїв і іншої шалупоні треба проводити регулярно
Бульба Показати IP 3 Лютого 2021 02:49
Початок кінця... Так я говорив про Порошенка... Жах!!! Ця влада приречена!!
Бараболя до Бульба Показати IP 3 Лютого 2021 10:00
Здається, що приречений тут ти
Юрій Показати IP 3 Лютого 2021 08:07
Це порушення Конституційних прав громадян України!
ахаха Показати IP 3 Лютого 2021 08:26
Санкції проти свого громадянина? Це як? Якщо є якісь порушення закону, то затримання, суд, тюрма. Ой чую скоро знову державу Україна нагнуть в ЄСПЛ на кругленьку суму. Але ж то гроші народу, не Зеленського.
Отакої Показати IP 3 Лютого 2021 08:43
Черговий відволікаючий маневр...і не більше.
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2021 08:44
Впевнений і в Луцьку є такі вальтануті фани руського міра, які дивилися цю помийку
Луцьк до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2021 09:45
Телебачення взагалі не дивлюсь, але вважаю, що кожний має право дивитись те, що йому подобається. Нетерпимість до чужої думки - це вже тоталітарне мислення...
Иван до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2021 09:57
Контраргумент: 21й век наступил. Телевизер уже не в моде
1 до Лучанин Показати IP 3 Лютого 2021 14:47
А не вальтануті, що дивляться, раз вже остаточно самостійно думати перевчились. Повна обмеженість у сприйнятті реалій, простіше-зомбованість. Не дарма кажуть, чого бідні, бо дурні, а чого дурні, бо бідні
ок Показати IP 3 Лютого 2021 08:52
Без рішення суду указом класс!
Анонім Показати IP 3 Лютого 2021 09:10
Хоч щось Зеленський зробив правильно. Браво!
читач Показати IP 3 Лютого 2021 09:12
Зе! телебачення породило - він його і знищить!
Ось вам Показати IP 3 Лютого 2021 09:23
Тююю..Переофомлять ті канали на кота і далі будуть вєщать....
Всім Показати IP 3 Лютого 2021 09:56
Зеленський може все, якщо Байден є.
Скептик Показати IP 3 Лютого 2021 10:02
А де ж я буду дивитися про чудотворні властивості вакцини "спутнік -v"? А, якщо серйозно, то давно потрібно було закрити канали проросійських соратників Порошенко. Порохоботи, вже почали вити, про утиски свободи слова, отже пішло розпорядження захищати напарника свого хазаїна
Лучанин Показати IP 3 Лютого 2021 10:18
Ось що Байден животворящий робить! А адептам руського міра - страждати
олександр Показати IP 3 Лютого 2021 10:25
що за яньк, це хід конем, світ визнає , що в Україні порушується свобода слова та права кацапів тому треба їх захищати та москва має на це повне право, через місяць ці канали відновлюють свою роботу і крім того люди відволікаються від комунального грабежу та повного зубожіння а лише сваряться між собою.
Дідо Показати IP 3 Лютого 2021 10:48
Свобода слова казали вони... Жаль Янукович цього не зробив.
ФОП Показати IP 3 Лютого 2021 10:51
Бо тільки ці канали показували правду про слуг...
Ігор луцький до ФОП Показати IP 3 Лютого 2021 11:36
Еспрессо чихвостить слуг народа зранку і до смерканку і чомусь не закрили.
Анонім Показати IP 3 Лютого 2021 11:23
​​Слуги и так теряют остатки рейтинга, а Зеленский решил пойти ва-банк с разваленными спецслужбами, полудохлой армией, экономикой. Человек, пришедший к власти "из телевизора", блокирует сам же свой электорат. И что мы сейчас наблюдаем - политическую цензуру, посягательство на свободу слова или же истинную демократию? Правильным ответом будет - отчаяние и отсутствие собственного мнения перед западными кураторами.
Ігор луцький до Анонім Показати IP 3 Лютого 2021 11:41
Не поспішайте,уважно читайте методичку,ще треба було згадати про внєшнєє управлєніє Україною.
Анонім до Ігор луцький Показати IP 3 Лютого 2021 13:58
Государственное предприятие Украинский институт книги приобрело 1240 книг «Принцесса+принцесса: долго и счастливо» авторства О’Нилл Кейт которые изданы в формате комиксов на тему ЛГБТ-отношений Детям от 5 лет предлагается изучить историю девочек, отношения которых закончатся свадьбой Эти книги отправятся в детские библиотеки по всей стране. Вот тебе и внешнее управление для тебя и твоих детей и "європейські цінності"
Конюх Їван із Свинюх Показати IP 3 Лютого 2021 20:19
Самим цікавим в тій движусі є те, що вималювася постать нового Президента України !
вили до Конюх Їван із Свинюх Показати IP 4 Лютого 2021 08:58
Це натяк на другий термін? :)))
Єто просто позор Показати IP 4 Лютого 2021 09:02
Поверніть канали ZIK та 112 на телевізор!!! Вони мені дуже подобалися !!! ZIK дивлюся кожного ранку з кавою та бутіками перед роботою, але тепер вже через Youtube. Нормальний канал з різноплановими поглядами на події в Україні. Що за цензура? Як це так захотів - закрив, захотів - відкрив, без всякого суду та слідства.
Психіатр до Єто просто позор Показати IP 4 Лютого 2021 12:30
В тебе в палаті хіба є телевізор? Може ти свої глюки дивився?