Зібрали понад 10 тисяч для військових: у громаді на Волині організували благодійний турнір з мініфутболу

17 Травня 2022 19:21
У Литовезькій громаді 15 травня відбувся турнір з мініфутбол на підтримку ЗСУ, в якому взяли участь команди місцевих сіл.

Про це інформують на сторінці громади у Фейсбуці.

«New Castle» cела Литовеж ;

Литовезького ліцею імені Володимира Якобчука.

Під час турніру вдалося зібрати 10,6 тисячі гривень, які будуть використані на допомогу українським захисникам.

Читати ще: У Луцьку на благодійному забігу «Наближаємо перемогу» зібрали 140 тисяч гривень для 14-ї бригади

Кубок виборола команда «Литовеж сity». Друге місце у змаганнях здобула команда «New Castle» із села Литовеж. А третє місце вибороли представники села Мовники.

«Організатори вдячні всім присутнім за ваші благодійні внески та за вашу підтримку. Разом до Перемоги! Слава Героям! Слава Україні», – йдеться у повідомленні.