USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Зробимо Луцьк чистим: лучан кличуть на масштабне прибирання

16 Квітня 2018 17:43
20 квітня вчергове відбудеться акція “Зробимо Луцьк чистим”. Лучан запрошують долучитися до весняного прибирання міста, повідомляє відділ інформаційної роботи Луцької міської ради.

Початок заходу о 10 годині.

Кожен з вас може обрати територію для прибирання ближче додому чи місця роботи.

Акція відбуватиметься на наступних територіях:

- Територія під мостом через р. Стир на вул. Ковельській.

- Територія під мостом через р. Стир на вул. Шевченка.

- Парк ім. 900-річчя м. Луцька.

- Срібні лелеки: Територія вздовж річки Сапалаївки (від вул. Чорновола до Луцької міської лікарні).

- Територія навколо стадіону «Піонер» на вул. Глушець.

- Територія від фонтанів до гуртожитку Педагогічного коледжу на вул. Глушець.

- Сквер на вул. Рівненській (навпроти «Луцькпластмасу» та «Вієму»).

- Територія навколо ставу на вулиці Теремнівській.

- парк 40-ий (Сквер на вул. Конякіна (через дорогу навпроти м-ну «Салют» 40-й район).

- Старе місто.

- Територія від вул. Петрусенка до вул. Галшки Гулевичівни (будинок з химерами).

- Дубки (район ДПЗ).

- Територія від бульвару Дружби Народів до вул. Станіславського вздовж р. Жидувка (район ГПЗ).

- Територія між ЗОШ № 20 та стадіоном «Підшипник» (район ГПЗ).

- Ботсад на вул. Потебні (район вул. Львівської).

- Заплава р. Стир (р-н Ботсаду на вул. Потебні, від Хреста до р. Стир).

- "Слоник". Територія вздовж річки Сапалаївки (від вул. Шопена до вул. Клима Савури).

- Від фабрики до Сітіпарку.

- Лугопарк на вул. Набережній (від вул. Ковельської до вул. Шевченка).

- Парк ім. Героїв Майдану.

- Єврейське поховання (мікрорайон Вересневе).

Детальну інформацію по зонах прибирання можна уточнити за телефоном: 0994846793.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Носатий дядько Показати IP 16 Квітня 2018 17:53
Я згідний. АЛЕ через тиждень там знову буде такий же ср\ч.
Лучанин Показати IP 16 Квітня 2018 18:15
Ото якби муніціпальна поліція усіх впійманих за викидання сміття, за спалювання сміття, за паркування на газонах заставила прибирати місто і покарали би їх примусовими роботами, то і Луцьк був би чистим ! Нехай би на очах своїх знайомих, родичів, коханих березовими віниками помахали . А так надходження від штрафів муніціпали профітькають, а школярів і студентів, як в кращі радянські часи, заставлять за тими зас&анцями місто прибирати.
Лучанка Показати IP 16 Квітня 2018 18:35
Так давайте можливо ще скінемось і самі поробим дороги...? а бюджет нехай і далі розкрадають ...комунальники, автодор і так далі !
Студентка до Лучанка Показати IP 18 Квітня 2018 18:01
Вже "поступила команда" : пар не буде, всі на прибирання. Явка обов`язкова. Прибиральницею і без вищої освіти можна попрацювати, навіщо поступати? Повний безлад
11 Показати IP 16 Квітня 2018 18:56
Ви д*******. ...би ? Для чого в місті скільки служб і за які платять не малі гроші . Може ще на картку скинути вам гроші .
Віктор Показати IP 16 Квітня 2018 20:49
Для того щоб луцьк був чистий, треба невраховувати прибирати срач після худоби(людей) а нехай поліція їх штрафує на 200 євро, як в Європі. Ми ж рівняємось на них...
Степан (Крымчанин) Показати IP 16 Квітня 2018 21:39
Щойно повернувся з України. Не був три роки. Жах. Був у Луцьку. Громадський транспорт в кошмарному стані. В Криму далеко до ідеального порядку. Але те що я побачив в Вашому місті не лізе ні в яки рамки. Колись це було чисте, охайне місто-зараз бардак. Потяг-Ковель -Новоолексіївка-рідкісній гадюшнік. Во що ви перетворили Україну? Колись це була одна іх самих багатих Радянських республік. Зараз кількість бомжей зашкалює.
Віталій Показати IP 18 Квітня 2018 22:50
Це робочий день. Точно будуть в основному діти/школярі. Такий захід був би корисним для сімейних людей з дітьми 7-13 років, як виховний момент. Може б і я своїх пацанів вивів на Сапалаївку на прибирання, там завжди в тому плані клює)), але робота...