USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Під Луцьком вибухнув автомобіль підприємця. ОНОВЛЕНО

4 Листопада 2014 13:38
Вибух в автомобілі Volkswagen transporter, за кермом якого перебував місцевий мешканець села Підгайці Луцького району, прогримів сьогодні, 4 листопада, вранці. Про це інформує Волинська газета.

Цю інформацією підтвердив начальник УМВС Волині Петро Шпига.

З його слів, згідно з інформацією IA ZIK, місцевий 36-річний підприємець тільки від’їхав від будинку на автомобілі «Фольксваген транспортер», як стався вибух. Як виявилося, в машину невідомі заклали гранату Ф-1, яка була причеплена під передню частину кузова.

У результаті підприємець отримав осколочні поранення плеча і ноги. Його доправили до лікарні, де надали медичну допомогу. Але від госпіталізації постраждалий відмовився.

За цим фактом міліція розпочала кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частиною 2 статті 115 (замах на вбивство) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, сьогодні, 4 листопада, орієнтовно о 9:10 мешканці вулиці Шкільна почули звук від сильного вибуху. За мить побачили на узбіччі пошкоджений автомобіль.

Водій мешкає у будинку на цій же вулиці. Він встиг виїхати з подвір’я та кількадесят метрів піднятися центральною дорогою, як просто під ним пролунав вибух. Сталося це у людному місці: цією дорогою прямують до школи діти, поруч – магазин.

На місце події одразу прибула міліція та швидка допомога. Водій отримав травми руки та ноги. Чоловік від коментарів відмовився. Наразі відомо, що він займається підприємницькою діяльністю.

Що могло стати причиною вибуху в машині, ще з’ясовують правоохоронці.

Згідно з неофіційною інформацією, згодом з’ясувалося, що до дна машини була прикріплена граната.

Це – не перший вибух в автомобілі, що трапився за останніх кілька тижнів на Волині. Із найбільш резонансних випадків – спроба підірвати авто депутата Луцької міської ради Володимира Никитюка. До дна його машиниприкріпили гранату Ф1.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ттт Показати IP 4 Листопада 2014 14:02
Підгайчани, напишіть конкретніше - кого, як, чого?
з Підгайців Показати IP 4 Листопада 2014 15:09
підірали гранатою підприємця який займається транпортними перевезеннями.
ввв до з Підгайців Показати IP 4 Листопада 2014 16:16
Як прізвище?
Дончанин до ввв Показати IP 4 Листопада 2014 16:26
Наивный ты человек, веде тебе ясно сказано: "Чоловік від коментарів відмовився".Следовательно, он отлично знает за что его рванули. Поэтому молчит и желает минимума афиширования этого события.
111 Показати IP 4 Листопада 2014 19:28
Дончанин дурак по твоему все просто так не бувае
121 Показати IP 4 Листопада 2014 20:21
да ПС розбушовалися! іде перерозподіл і дєрєбан. як казав Кравчук "що має, то маємо"
Лучанин Показати IP 4 Листопада 2014 23:27
Це тільки початок двіжу...
анонімус Показати IP 4 Листопада 2014 23:51
приймай волинь східних біженців
Муся Показати IP 5 Листопада 2014 13:35
Крису варто серед своїх шукати, падло скоріш на гроші повелось. Спалило Льоху і продало.
Ник Показати IP 5 Листопада 2014 13:39
Точно так же когда то Валеру Балабеныка с Серегой(Марусей) хотели убрать.... Только здесь вопрос иной, чего такого за эти предпринимателем? Или в АТО помогал грузами или местное гавно!!!(люди при власти) решило прибрать его бизнес?
Микола Показати IP 5 Листопада 2014 13:53
Відразу питання до того покидька, який підклав ту вибухівку - а якби постраждали діти? На мою думку, це все бездіяльність головного міліціонера Волині. Як тільки він став на посаду - в Луцьку і області почався "бардак" і "безпредел". І кришує це все Начальник УМВС України у Волинській області Шпига. Робіть висновки.
Анонім до Микола Показати IP 6 Листопада 2014 11:58
Та яка таким у***м,які вобще можуть вбити людину,різниця до дітей. Понаїхали з того донецька відморозки!Хоча тут і ПС і Айдар страх втратили!Роблять шо хочуть,їздять як хочуть!
Укроп Показати IP 5 Листопада 2014 15:27
нітя мстить?