USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Однолітки побили і пограбували 16-річну лучанку у її квартирі

25 Січня 2017 19:14
Двоє 16-річних дівчат прийшли у гості до однолітки, побили і пограбували її. Подія відбувалася в одній з багатоповерхівок на проспекті Соборності близько полудня, - повідомляє Вісник.

Після розправи над знайомою нападниці прихопили із собою плазмовий телевізор та ноутбук. Постраждалій же знадобилася допомога медиків. У неї діагностували травми голови, струс мозку та забій живота.

Нагадаємо, нещодавно група підлітків напала на 14-річну школярку, коли та гуляла торговим центром «ПортCity». В результаті нападу дівчина отримала тріщину, струс мозку, сильну гематому ока.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Джек Показати IP 25 Січня 2017 19:59
А інакше й бути не може,поки батьки не почнуть виховувати своїх дітей.І поки не закінчиться пропаганда всіляких д***их видів спорту як мма чи шо воно,яке тільки пропагує насилля і життя "без правил".
Батявздании до Джек Показати IP 26 Січня 2017 12:26
При чому тут ММА... який Донецьк, що ви несете? в кожному місті, районі, селищі є бидло, і є нормальні люди. Все залежить від людини, чим вона себе хоче наповнити, такою і буде. Посадити дійсно на малалєтку, якщо виживе то й буде добре. Взагалі таким треба було б давати тяжкі виправні роботи, а не на нарах валятись.
1 Показати IP 25 Січня 2017 20:01
Я думаю що це діти сепаратистів. А ви як думаєте? Запитаю у Ніколайчука він добре здається на сепаратизмі, складається враження що багатьох бачив. Ну фахівці де коментарі про аніждєтєй
Швондер Показати IP 25 Січня 2017 20:11
Вітаємо Дамбац в Луцьку! Дожились.
Анонім Показати IP 25 Січня 2017 20:28
у колонії є вакансії. там молоденьких люблять
34 Показати IP 26 Січня 2017 07:04
Ото дожилися, нічого не бояться
хмм Показати IP 26 Січня 2017 10:14
Вобще вже подуріли, на шо вони надіялись, на безнаказаність? Потрібно активовувати спец школи, ізольовувати таких отприсків від нормальних дітей, томущо в більшості своїй вони і інших привчають до такого способу життя. А потім тількі мова дибільна "Ой пакалєніє уже нєто", хоча вони те покоління і виховали. Батьки більше приділяйте часу своїм нащадкам, будьте друзями своїм дітям томущо може бути пізно і будете сухарі ще до повноліття своєї дитини в колонію передавати.
Ірина до хмм Показати IP 27 Січня 2017 19:22
Це точно, багато залежить від виховання батьків.
Борода Показати IP 29 Січня 2017 14:01
Вонана за наркотик заборгувала це реальнiше (Дiти...