USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92

25 березня: події, факти, дні народження

25 Березня 2019 00:00
День народження сьогодні відзначає журналіст, історик, фотограф та редактор «Хронік Любарта» Олександр Котис. Друзі та колеги від усього серця вітають іменинника та зичать йому міцного здоров’я, родинного благополуччя, щасливого довголіття, гарного настрою та Божого благословіння!

Також сьогодні святкують день народження екс-керівник департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Волинської ОДА Володимир Банада, начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Волинській області Володимир Демидюк, Юлія Бас та Ксенія Васильєва.

Інформаційне агентство Волинські Новини бажає іменинникам міцного здоров’я, активного довголіття, сімейної злагоди та достатку, професійних успіхів, здійснення мрій та бажань.
Володимир Банада
Володимир Банада
Ксенія Васильєва
Ксенія Васильєва
Сьогодні – день Служби безпеки України.

Також 25 березня відзначають два міжнародні свята: День солідарності з працівниками, що містяться під вартою і зниклими безвісти та День пам'яті жертв рабства та трансатлантичної работоргівлі.

Іменини за православним календарем святкують Костянтин, Іван, Олександр, Володимир, Феофан, Сергій та Дмитро.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Минулоріч ми розповідали як заокруглюватимуть суми у чеку після зникнення 1, 2, 5 та 25 копійок.

Два роки тому автентичну хату-садибу періоду Другої світової війни доправили на батьківщину УПА, в урочище «Вовчак».

У 2016 році луцька велогонщиця класу маутенбайк Яна Беломоіна в дуеті з німкенею Сабіною Шпіц завоювала срібні нагороди на багатоденці Cape Epic, що відбувалась в Південно-Африканській Республіці.

Герою Небесної сотні, почесному громадянину Луцька, Василю Мойсею встановили пам’ятну дошку на фасаді школи №21 в Івано-Франківську у 2015 році.

Сталося:

1957лідери Бельгії, Франції, Німеччини, Італії і Люксембургу підписали римський договір про створення Європейської економічної спільноти (ЄЕС).

Нині ця інституція вже не існує. Її заснували з метою створення спільного ринку. Згідно з Римською угодою, шість країн вирішили створити економічне співтовариство, засноване на ширшому спільному ринку, що включає велику кількість товарів і послуг. Митні збори між шістьма країнами-учасницями були повністю скасовані до 1 липня 1968 року. В рамках ЄЕС в 1960-х роках розвивалися спільні економічні політики, особливо в області торгівлі і сільського господарства.

1992російський космонавт Сергій Крикальов повернувся на Землю після 10-місячного перебування на станції «Мир» і невдовзі став Героєм Росії №1 (він летів у космос з СРСР, а повернувся в іншу державу).

Саме Крикальову належить рекорд за загальною тривалістю перебування в космосі – 803 дні за шість стартів. Також Крикальов брав участь в польоті STS-60 - першому спільному американо-російському польоті на кораблі багаторазового використання (шатлі Discovery). Політ STS-60, що почався 3 лютого 1994, був другим польотом з модулем Spacehab і першим польотом з пристроєм WSF (Wake Shield Facility). Протягом восьми діб екіпаж корабля Discovery виконав багато різних наукових експериментів в галузі матеріалознавства, як у пристрої WSF так і в модулі Spacehab, біологічних експериментів і спостережень поверхні Землі. Крикальов виконав значну частину робіт з дистанційним маніпулятором. Зробивши 130 витків і пролетівши 5486215 кілометрів, 11 лютого 1994 корабель Discovery здійснив посадку в космічному центрі імені Кеннеді. Таким чином Крикальов став першим російським космонавтом, які вчинили політ на американському шатлі.

1998у Нью-Йорку американці Марк й Роберта Грісволд встановили світовий рекорд тривалості поцілунку – 29 годин без жодної перерви.

Це сталося під час шоу «Побережи дихання і поцілунок довше» в Нью-Йорку. Пара не переривалася на відпочинок і продовжувала стояти протягом всієї спроби встановити рекорд.

1999на трасі під Борисполем загинули в автокатастрофі лідер Народного руху України В'ячеслав Чорновіл та його водій Євген Павлов, які поверталися з Кіровограда.

Їхня «Тойота» пізно ввечері на великій швидкості врізалася в КамАЗ, що розвертався. Розслідування обставин смерті Чорновола тривають і донині. Соратники Чорновола та його син Тарас вважають загибель діяча політичним убивством.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus