USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90

3 листопада: події, факти, дні народження

3 Листопада 2019 00:00
3 листопада день народження відзначають письменниця Ірен Роздобудько, громадський активіст Андрій Попик, колишній директор Луцького спиртогорілчаного комбінату Ростислав Іванов, голова правління ВАТ завод «Полімер» Микола Філіпчук та Євгенія Залещук.

Інформаційне агентство Волинські Новини вітає іменинників та бажає непохитного здоров’я, добробуту, радості, щастя, родинного затишку, прихильності долі, успіхів в усіх починаннях та наснаги. А ще - різних приємностей, творчого самозвершення, втілення всіх мрій та бажань.
Ірен Роздобудько
Ірен Роздобудько
Андрій Попик
Андрій Попик
Також сьогодні свято і в бас-гітариста та батька чотирьох дітей Андрія Олексюка.

Редакція ІА Волинські Новини, рідні та друзі зичать йому натхнення, щастя та здійснення мрій! Нехай успіх та радість стануть постійними супутниками в житті, а кожен день дарує приємні сюрпризи та лише гарні новини.
Андрій Олексюк
Андрій Олексюк
Сьогодні свято у військових - День ракетних військ і артилерії та День інженерних військ України.

Також у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. У 2019 році це свято припадає на 3 листопада.

Якщо ви хочете привітати своїх близьких, рідних чи друзів з днем народження, скористайтесь функцією «Повідом новину». Надсилайте свої вітання та фото іменинників.

Наша хроніка:

Минулоріч ми інформували про те, що 22 красуні з різних куточків країни прибули до Луцька, аби позмагатися за корону та звання «Міс принцеса України 2018». А головний приз і 50 тисяч гривень вдалося вибороти Валерії Панченко з Вінниці, яка виступала під номером 22.

2017 у Володимирі-Волинському поліцію взяли «в облогу» через конфісковане авто.

Три роки тому в Луцьку відбувся допрем'єрний показ фільму "Гніздо горлиці", який стосується однієї з найактуальніших і болючих тем українського суспільства – трудовій еміграції.

2015 року тому редакція провела дослідження на тему "Наскільки Луцьк безпечне місто?". Мова йшла про громадське формування "Варта порядку", яке спільно з поліцейськими патрулює місто.

3 листопада 2014 року першим обраним депутатом Верховної Ради восьмого скликання визнали "регіонала" Юхима Звягільського.

"Епіцентр" успішно завершив операцію з купівлі котрольного пакету акцій свого конкурента - мережі супермаркетів "Нова Лінія" - у 2013 році.

Народилися:

3 листопада на світ з'явилися український спортсмен, олімпійський чемпіон зі стендової стрільби Микола Мільчев, командант запілля УПА Ростислав Березюк-Волошин, засновник фірми «Адідас» Адольф Дасслер, український поет Дмитро Фальківський, організатор і керівник Українського Червоного Хреста Катерина Зарицька, американський фізик і винахідник Нік Голоняк, президент Литовської Республіки Валдас Адамкус, англійський композитор Джон Баррі, український кінокритик Роман Корогодський, український художник, автор сатиричних п’єс Лесь Подерв'янський, німецький футболіст та спорт функціонер Герд Мюллер, українська мисткиня, засновниця станкового паперовитинання Людмила Мазур, шведський актор Дольф Лундгрен, український футболіст, срібний призер Літніх Паралімпійських ігор Ігор Косенко, білоруський футболіст бразильського походження Ренан Брессан.

Сталося:

1888 — Знайдена остання жертва Джека-Різника.

1918 — Народне віче в Чернівцях вирішило приєднати Північну Буковину до України.

1927 — У Нью-Йорку під рікою Гудзон відкритий тунель Голланда — перший у світі підводний тунель для транспорту.

1937 — У Соловецькому таборі особливого призначення за вироком Трійки був розстріляний Лесь Курбас. У списку «українських буржуазних націоналістів», розстріляних 3 листопада, також були Микола Куліш, Матвій Яворський, Володимир Чеховський, Валер'ян Підмогильний, Павло Филипович, Валер'ян Поліщук, Григорій Епік, Мирослав Ірчан, Марко Вороний, Михайло Козоріс, Олекса Слісаренко, Михайло Яловий та інші. Загалом в один день, за рішенням несудових органів, було страчено понад 100 осіб представників української інтелігенції — цвіту української нації.

1957 — СРСР успішно провів запуск орбітального супутника Спутник-2. На борту якого, окрім наукового обладнання, була собака Лайка. Москва повідомила, що собака тихо вмерла після 2-х тижнях на орбіті. Однак матеріали, розкриті у 2002 році, говорять, що смерть настала від перепаду температури та шоку через декілька годин після запуску.

1995 — Учені Техаського університету уперше виділили ген грудного раку.

1996 — В аеропорті Донецька кілери в масках розстріляли народного депутата України, відомого бізнесмена Євгена Щербаня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus