USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

33 і 40 квартали завтра залишаться без тепла і гарячої води

14 Березня 2016 17:51
Компанія Захід ТЕГ сьогодні надіслала телефонограму на ДКП «Луцьктепло» про те, що відзавтра припиняє постачання тепла і гарячої води на 33 і 40 квартали. Отож третина міста в розпал опалювального сезону залишиться без тепла.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомила виконувач обов’язків директора ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна.

Нагадаємо, минулого тижня, компанія, яка обслуговує котельню на вулиці Карбишева, 2 виставила ДК «Луцьктепло» ультиматум: або підписати меморандум про те, що комунальне підприємство не нарощуватиме борги, або вони припиняють подачу гарячої води лучанам.

Того дня, каже Валентина Малютіна, цей меморандум був підписаний. Зокрема, сторони домовилися, що в березні ДКП «Луцьктепло» щодня розраховуватиметься з Захід ТЕГ за надану продукцію. А до 18 березня мав бути представлений план реструктуризації та графік погашення боргів за січень-лютий, а це – 4 мільйони гривень.

Однак, сьогодні ДКП «Луцьктепло» отримало телефонограму про те, що Захід ТЕГ відзавтра припиняє подачу тепла і гарячої води в оселі лучан. Причина проста – підприємство Захід ТЕГ вимагає підписати угоду на давальницьку сировину на 2016 рік.

Як пояснила Валентина Малютіна, вона надіслала ці угоди на погодження в міську раду, оскільки не готова підписувати такі документи. З умовами, які обговорювалися з попереднім керівником – Юрієм Паращієм вона не згідна, тим паче, що суми угод – більше мільйона гривень. І без погодження міської ради вона не має права підписувати ці угоди.

Сьогодні, каже вона, надійшла телефонограма від Захід ТЕГ про те, що компанія припиняє подачу тепла і гарячої води на 33 і 40 квартали, поки не будуть підписані нові угоди. Такі дії керівництво «Луцьктепла» інакше як планомірним шантажем не називає, оскільки, заручниками ситуації опинилися сотні лучан. Фактично владу і комунальне підприємство змушують підписати угоду на умовах, які вигідні приватній компанії. Донедавна просто були пролонговані попередні угоди, але нові не підписані.

А тепломережі ДКП «Луцьктепло» не дають можливостей постачати гарячу воду і тепло в усі мікрорайони без котельні на вулиці Карбишева. Тож якщо конфлікт не вирішиться – сотні лучан мерзнутимуть в своїх оселях, незважаючи на те, як вони оплачують комунальні послуги. І це при тому, що законодавством заборонено припиняти теплопостачання в розпал опалювального сезону. А за березень, до слова, ДКП «Луцьктепло» заплатило Захід ТЕГ уже 500 тисяч гривень, у той час, коли працівники комунального підприємства досі не отримали зарплату.

Що буде завтра на підприємстві не знають, однак відомо, що телефонограма зі згаданим текстом надійшла і в приймальню міського голови.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
Тарас Чурило Показати IP 14 Березня 2016 18:08
Романюк не дотримує свого слова...
Знай до Тарас Чурило Показати IP 14 Березня 2016 19:56
Романюк не до чого! Це Яковлев відповідае за це.
Анонім до Тарас Чурило Показати IP 15 Березня 2016 06:32
По перше Романюк працює на Континіум-посадити, по друге котельні продавали Кривицький з Кравчуком які теж живуть у місті, теж посадити, отак би зробили у Європі і ще й з конфіскацією, і їхнього майна хватило б щоб викупити назад котельню
моня до Тарас Чурило Показати IP 15 Березня 2016 08:33
Проблема Романюка у тому, що він не вміє підбирати кадри. От і зараз на Луцьктепло всунув свою людину (як він вважав) панночку Малютіну. А вона хутко перекинулась до іншого табору та почала проводити компанію проти свого працедавця.
21 століття Показати IP 14 Березня 2016 18:08
А чого тільки гарячу воду і опалення, відключайте зразу ще газ і світло жителям, що б не "жирували" Догосподарювались місцеві владці, ні в одному обласному центрі такого бардака немає
Юлія Парій Показати IP 14 Березня 2016 18:10
До Луцьктепла нікому немає діла ні міністрам, ні губернатору, ні міському голові... Романюку потрібно висловити недовіру
Лучанин до Юлія Парій Показати IP 14 Березня 2016 18:19
Радуйтеся, перші наслідки виборів мера Романюка, хапуги та корупціонера. Хай продає свої кабаки і гасить борги комунальних підприємств, які розграбовані бандою Романюка.
Теж лучанин до Лучанин Показати IP 14 Березня 2016 19:48
Це не наслідки виборів Романюка, а наслідки майдану, хоча вже й не перші, але мабуть і не останні
ПАП до Лучанин Показати IP 14 Березня 2016 19:57
Вони приміщення зараз захоплюють. Нема як платити, кажуть здавай.
Анонім до Лучанин Показати IP 14 Березня 2016 20:07
Справа не в боргах! Луцьктепло майже погасило борг пеед НАК Нафтогаз і потроху гасить борги перед іншими суб"єктми. Та континіуму важливо ще на рік укласти здирницький договір для власного збагачення за рахунок лучан. Паращій і романюк гарантували в НКРЕ розірвання договору. Перший злиняв, а другий заставляє луцьктепло підписати договір. І Ви лучани після цього вірите, що романюк і паращій не на зарплаті в континіуму?
Анонім до Юлія Парій Показати IP 14 Березня 2016 19:43
А до чого тут Романюк ? Хіба він банкрутував заводи та продав клтельню на Карбишева ? Тоді при владі інші були, у них і питайте. А де були ті,хто зараз називає себе громадськими активістами, чого мовчали?
лучанка Показати IP 14 Березня 2016 19:05
Пани чубляться, а люди хай терплять. А що робити тим у кого немає боргів по оплаті за гарячу воду, газ і т.д.? Чому ми маємо мерзнути?
лучанка Показати IP 14 Березня 2016 19:18
За таких чиновників воюють і гинуть хлопці!!!! За таку державу!!!!
1223 Показати IP 14 Березня 2016 19:29
як вже це все дістало-пропоную -простим людям покласти трутку до хліба-нехай вмирають-а вже ви-живіть і радійте!!!!!!!!!!!!
Мешканка 40-го Показати IP 14 Березня 2016 19:37
Мені хтось після цього буде розповідати про революцію гідності?
Юлія Показати IP 14 Березня 2016 19:41
Щоб у них дома тепло виключили у тих "господарників"! Ще до кінця місяця морози в ночі!
Лучанин Показати IP 14 Березня 2016 19:46
Намутив Романюк із Єрьомою от тепер прийде час розбиратися що і до чого в тому договорі.
ніна Показати IP 14 Березня 2016 20:00
Народ збираємось до тих буржуїв підемо жити коли в своїх домівках неможливо буде знаходитись.
Обурені мешканці! Показати IP 14 Березня 2016 20:22
Пропоную переселити усіх хто голосував за Романюка на 40-й і 33-й .
Токаренко Показати IP 14 Березня 2016 20:26
Готую тазік!
Досить чиновницьких Показати IP 14 Березня 2016 20:30
Пропоную 17,03.16 організувати пікет, перекрити дороги у місті, безстроково, до виконання вимог!!!!!! Вимоги:1. Націоналізувати котельню по вул. Карбишева. 2. Притягнути до відповідальності усіх чиновників причетних до її продажу.
333 до Досить чиновницьких Показати IP 14 Березня 2016 20:43
Дійсно, патріоти, де ви???? Прийшов час вийти! не за бабло, а за людей! Зустрічаємося біля міськради о 10,00, і перекриваємо пр. Волі, і вул. Винниченка!!!!
Анонім до Досить чиновницьких Показати IP 14 Березня 2016 22:44
Відповідальність несе МЕР і якщо б він не кришував континіум ті суки не дозволили б такий шантаж. Підтримую організувати пікет і якщо івахіви з денисюками не зрозуміють, що досить наживатися на нас - розібрати ту котельню на кірпічики, створити такі умови, щоб вони боялися в місто вийти!!!
за правду до Досить чиновницьких Показати IP 15 Березня 2016 00:04
тільки так
до досить до Досить чиновницьких Показати IP 15 Березня 2016 01:37
Пропоную дозволити людям ставити на 33-му і 40-му автономне опалення. Після цього котельня буде працювати без перебоїв
555 Показати IP 14 Березня 2016 20:43
Націоналізувати Захід ТЕГ.....
за правду до 555 Показати IP 14 Березня 2016 23:58
один вихід націоналізувати
Чурка Показати IP 14 Березня 2016 20:53
Хай би тоді автономку дозволили. Опалення не дають, своє поставити теж не можна.
правда Показати IP 14 Березня 2016 21:03
В якому нормальному суспільстві стратегічні важливі для міста котельні, які постачають тепло місту, продають часним фірмам, нонсен. Маші мордовладці за нас рахують.
європравда до правда Показати IP 15 Березня 2016 08:15
до вашого відома у всіх без винятку європейських країнах теплопостачальні організації перебувають у приватній власності. Навіть атомні станції... Тільки там правила гри чіткі і прозорі створені владою, а не так як у нас - один популізм
Віра Показати IP 14 Березня 2016 21:13
Все пороздавали в приватні руки, а ці що хочуть те і роблять, а люди страждають
Дипломований поліщук Показати IP 14 Березня 2016 21:32
А чому всі мовчать про те, що цю котельню у свій час вКРАли "почесні громадяни" міста Луцька Кривицький Антон, КРАВчук Святослав і Лучко?
Анонім до Дипломований поліщук Показати IP 15 Березня 2016 08:26
Святослав Кравчук не причетний до того злодійства. Третім був Кирильчук. А Кравчук навіть не підписав акт передачі котельні, бо був проти. Та тепер чомусь відмовчується. А він міг би багато пролити світла в тій темній справі.
Скоро Показати IP 14 Березня 2016 21:32
Ще й землю скоро приватизують, і нас з вами. Повернеться кріпаччина. бо все розвивається по спіралі. Будемо жити по-новому, адже сюрпризи щодня нові.
Лучанка Показати IP 14 Березня 2016 22:03
Шановне луьктепло і волиньгаз.... якщо у вас є проблеми з оплатами щодо лучан так давайте щей відключимо газ.... дуже багато наших шановних вельмож посадовців користуються котлами. От і буде прекрасне вирішення цих питань щодо проплати. Давайте добємо 40 і 33. Ми і так були півроку без гарячої води, добре ще мер мився регулярно в теплій ванні, а не так як наші діти в тазику. От і буде швидке вирішення, бо прийде з роботи захоче свої ""штучку помити після трудового дня..... а тут облом.. газу то НЄТУ..... Романюк будь мером виріши питання. А якщо не можеш ну то складай обовязки і йди з посади... правда, це вже дістало..... ми на 33 що не люди чи що?. На яку холєру мені купувати бойлер якщо у мене централізована гаряча вода має бути.
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Березня 2016 22:46
Повністю з вами згідна. Живемо в місті,в самому популярному районі ,а сидо без води пів року. таке відчуття,що насміхаються і перевіряють терпіння((
Теж Лучанка Показати IP 14 Березня 2016 22:33
При тому всьому що на 40 му і толком то і гарячої води не має...З крана тіче така вода, що ванну не приймеш- поки набіжить вода- і вже тільки тільки тепла...в душ і то бігом прийняти щоб не змерзнути..А за що гроші платяться..не знаю..от і включаю бойлер...а про тепло взагалі мовчу..цілу зиму обігрівач включений..от і питання....За що гроші платяться...?
Теж Лучанка Показати IP 14 Березня 2016 22:35
При тому всьому що на 40 му і толком то і гарячої води не має...З крана тіче така вода, що ванну не приймеш- поки набіжить вода- і вже тільки тільки тепла...в душ і то бігом прийняти щоб не змерзнути..А за що гроші платяться..не знаю..от і включаю бойлер...а про тепло взагалі мовчу..цілу зиму обігрівач включений..от і питання....За що гроші платяться...?
Шановна Лучанко Показати IP 14 Березня 2016 23:06
Проблема в тому, денисюк і К донедавна мали прибуток в 30%, що становило до 3 млн.грн. в місяць. А зараз вони намагаються продовжити цей договір, щоб отримувати хоча б 15%. Всю цю схему кришує романюк, бо має відкати. А луцьктепло їм вимушене сплачувати і платить по меморандуму, який вони і нав"язали. То чи довго ми всі ще будемо терпіти. Може дійсно вже пора смітники готувати і провезти їх не тільки по Луцьку, а у Брище!
Вибачте, але задовба Показати IP 15 Березня 2016 01:41
Судитися треба за ненадання послуг, бо приватник заграбастав собі стратегічно важливий об'єкт - переключитися нема до кого та іншого постачальника послуг просто не існує. Блін, ну як так можна? В опалювальний сезон відключати опалення населенню через те що двоє мудаків не підписали бумажку? Чому взимку не відключили? Я вже мовчу про ту "гарячу" воду, яка взагалі не гаряча. Прийом душу - то "зрелище не для слабонервных". Або стікає хвилин 20 до "гарячої", а лічильники мотають по повній програмі, як за повноцінну послугу. От коли з'являться перші виграні суди, тоді усім цим приватним конторам буде не до іграшок.
лучанка з 33-го Показати IP 15 Березня 2016 01:42
Нафіга націоналізовувати стару котельню. Вимагаємо дозволи на автономку.
фінансіст Показати IP 15 Березня 2016 08:33
Романюк додумався недалеку Малютіну поставити керувати луцьктеплом. Розплата за кадрову помилку наступила дуже скоро.
житель 33 го Показати IP 15 Березня 2016 18:32
В мене поки все є, і тепло і вода. . . Що за кіпіш?
ми до житель 33 го Показати IP 16 Березня 2016 13:59
я бачу пиххххх-там все поххххххххх-й да так и живемо