USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Пішохід потрапила під колеса Fiat Doblo поза переходом

20 Січня 2016 12:36
33-річна лучанка потрапила під колеса автомобіля Fiat Doblo, коли переходила дорогу у невстановленому місці. Пригода трапилася вчора,

19 січня, о 10:10 на вулиці Ветеранів у Луцьку.

Про це повідомляють у прес-службі волинської поліції.

Відомо, що за кермом автомобіля перебував 46-річний мешканець Луцька. Жінка переходила проїжджу частину за межами пішохідного переходу. Її госпіталізували у відділення травматології Луцької міської клінічної лікарні.

Потерпілій поставили діагноз «закритий перелом правої ключиці».

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці з’ясовують всі обставини пригоди.

Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що напередодні 18 січня, на нерегульованому пішохідному переході на проспекті Відродження у Луцьку «Skoda Octavia» збила 28-річного пішохода. Він також отримав тілесні ушкодження однак, від госпіталізації відмовився.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Марія Показати IP 20 Січня 2016 13:08
доходилися...!сама винувата!
123 Показати IP 20 Січня 2016 13:47
Пешеход всегда прав, но не всегда жив.
правдивий Показати IP 20 Січня 2016 14:35
Шкода, що наше законодавство винить лише водія !!!! Якби штрафували на великі гроші пішоходів, це були б інші історії.
бувалий до правдивий Показати IP 20 Січня 2016 16:07
у відповідності до законодавства, а саме ПДР України 2015 року, та КУпАП передбачена відповідальність для пішоходів, але нОва поліція напевне про це знає. Маю тривалий досвід керування ТЗ і не раз було таке, о штрафували мене за створення аварійної ситуаціїї, хоча винен був пішохід. Нова поліція годиться за тими водіями, що не пропустили пішохода на переході, і при цьому не звертають увагу на те, що багато пішоходів переходять проїзжу частину не у встановленому для цього місці. Так, відповідно до ПДР ст.4.7 Пішоходи повинні переходити проїзну частину по пішоходних переходах... А у відповідності до ст.127 ч.1 КУпАП "..... перехід пішоходами проїздної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами.... " застосовуються санкції "Попередження або накладення штрафу" Читаючи новини, щодо поліції, жодного повідомлення про штрафування пішоходів, про те тьма повідомлень як доблісна поліція штрашує водіїв
17 до бувалий Показати IP 20 Січня 2016 16:50
У водія при собі є документ, що посвідчує особу, а пішохід - головна біль)))
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 16:57
Нахабність деяких пішоходів зашкалює. Вони думають,що на переході,можна іти,не дивитися на машини і говорити по телефону. Я ніколи не спішу,як пішохід,уважно дивлюся по сторонах,а якщл переходите не на пішоході,то треба бути в рази уважніше,ще й в таку погоду,навіщо вискакувати під колеса!!!!
Василь до Анонім Показати IP 20 Січня 2016 20:17
На переході можна, якщо пішохід не за кермом! Дивись ПДР уважно!!! Там не написано про мобільні, проте написано про обо'вязки водія - виконуй і проблем не буде. А жабу і своє власне бачення залишай вдома!
Просто мама Показати IP 20 Січня 2016 17:02
Пішоходи звісно винні. Але на Ветеранів біля архіву на пішоходному переході автомобілі ніколи не зупиняються і не пропускають пішоходів . Неодноразово там стояла по 10 хвилин. Може записувати номери авто і штрафувати?
Пастор до Просто мама Показати IP 20 Січня 2016 17:14
Як бы вы переходили а не стояли то й машини зупинялись. читайте п.12.3 ПДР України.
Василь до Пастор Показати IP 20 Січня 2016 20:18
В кінці статті саме про це і написано. Ви собі того ж бажаєте чи тільки іншим?
Сусід до Просто мама Показати IP 20 Січня 2016 17:40
Бо переходити треба саме в місці переходу, яке позначене знаками (розмітка там стерта майже) а не біля забору архіву, там немає переходу!!!! Завжди зупиняюся тим хто правильно йде, або стоїть, а як бачу, що за переходом, ще й газу дам, того шо треба дотримуватися ПДР!
Василь до Сусід Показати IP 20 Січня 2016 20:20
Оце "ще й газу дам" якраз таки підпадає під порушення - уважно прочитайте ПДР. Правил повинні дотримуватися тільки інші?
Анонім Показати IP 20 Січня 2016 19:13
Водії також порушують. Це не дивина. Але треба починати з себе