USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Lutsk Food Fest: перший день у фото

13 Серпня 2016 22:25
Фестиваль вуличної їжі, який вчетверте збирає лучан, цього разу запропонував вирушити у гастро-тур.

Нагадаємо, сьогодні, 13 серпня відбувся перший фестивальний день. Кореспонденти Інформаційного агентства Волинські Новини уже інформували про програму заходу та здійснювали трансляцію першого дня.

Так, під музичний супровід почастуватися смаколиками в Замку Любарта уже можна було з 11 години. Згодом юні моделі представляли одяг різних країн світу.
А по тому відбувся показ колекції лучанки-учасниці Lutsk Fashion Weekend Жанни Тріль.
Власне, після цього можна було й фестивалити. Ті, хто прийшов родинами з дітками, мали змогу розважити своїх малят на майстер-класах, в ігровій зоні чи за столами для активних ігор.
На всій території майоріли прапори кількох десятків країн. Кожен шукав те, що йому до смаку. Хтось віддавав перевагу звичним стравам, хтось вирішив спробувати екзотичних делікатесів, а дехто купував «стратегічні запаси» як-от козячий сир, в’ялені помідори чи «приперчений джем».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОРНИЙ ПЛОМБІР ТА ДЖЕМ З ПЕРЧИКОМ. ЧИМ ДИВУЄ ЧЕТВЕРТИЙ LUTSK FOOD FEST
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Питання Показати IP 14 Серпня 2016 00:21
Навіщо на фудфесті ті кальяни?До чого?
пахлава Показати IP 14 Серпня 2016 09:46
Подія вселенського масштабу, все жруть, жруть, не нажруться :)
Таня до пахлава Показати IP 14 Серпня 2016 23:02
І я туди їздила.Чекала чогось такого...(цікавенького), а насправді -всі жруть і жруть...Можливо ввечері і було щось нормальне, а вдень -суцільна проба якогось гурту, нічого по часу програмі не відповідало.І щодо програми - вже що українською у Луцьку не користуються?
Ярик Показати IP 14 Серпня 2016 11:27
А до чого тут американський прапор???Чи ми вже стали колонією США?Побував я один раз вчора на отому фуд-фесті і можу сказати що то захід для мажорів,а не для простих людей.Та і фестивалем його назвати аж ніяк не можна.Проста ярмарка.
Читач Показати IP 14 Серпня 2016 12:32
Ви ціни бачили - це кошмар. Це тупо для мажорів, люди які справно платять податки вдавляться з голоду.
Не туди дивились до Читач Показати IP 17 Серпня 2016 13:25
А ви давно в Луцьких барах були? Тут ціни вдвічі нижчі. З чоловіком нормально сосиски+овочі+соус+сир= 100 грн на двох. Прекрасно пообідали
до усіх до Не туди дивились Показати IP 17 Серпня 2016 23:33
краще більше заробляти!!!! спробуйте!!!
Іван Показати IP 14 Серпня 2016 14:13
А питань не забагато))))))))) насолоджуйтесь своїм життям "коментатори"))))
Юрій Показати IP 15 Серпня 2016 11:54
Важко зрозуміти... Народ, чому так багато льється негативу у коментарях??? Давйте нічого не будемо в місті організовувати. Напевно тоді у всіх буде хороший настрій?
підтримую до Юрій Показати IP 16 Серпня 2016 19:25
цікаво- завжди є ті хто організовує "творить", та хто завжди невдоволений. Люди - живіть своїм життям
задоволена Показати IP 16 Серпня 2016 19:32
а дітки які талановиті та гарні!!!