USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Maruv: «Я – музикант, а не бита на політичній арені»

25 Лютого 2019 22:02
Співачка Maruv (Анна Корсун) заявила у Facebook 25 лютого, що основні розбіжності щодо угоди з Національною суспільною телерадіокомпанією України про її участь у пісенному конкурсі «Євробачення 2019» стосувалися не виступів у Росії.

Співачка підтвердила, що не досягла згоди з НСТУ і не буде виступати від України на «Євробаченні 2019».

За словами Maruv, вона була готова «з великою гордістю» представляти Україну на конкурсі.

«Як раніше я говорила, відмова від концертів у Росії не була для нас принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, якщо я підпишу, стають для мене кабальними. Я – громадянка України, плачу податки і щиро люблю Україну. Але не готова виступати з гаслами, перетворюючи своє перебування на конкурсі на промо-акції наших політиків. Я – музикант, а не бита на політичній арені. Я щиро дякую і ціную кожного, хто в мене вірив і голосував. І прошу вас прийняти цей факт і не йти на конфронтацію. Це даність сьогодення. Я хочу дарувати свою творчість без цензури», – написала виконавиця.

Раніше MARUV, яка перемогла у фіналі національного відбору на Євробачення-2019, оприлюднила вимоги договору від Національної телекомпанії для її участі у співочому конкурсі, назвавши їх кабальними.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Я не робот Показати IP 25 Лютого 2019 22:19
І яка ж падлюка захоче її замінити? Хоча з давніх часів була багата на зрадників земля українська
бритва оккама до Я не робот Показати IP 25 Лютого 2019 23:11
гринджоли
Клава Показати IP 25 Лютого 2019 22:21
Молодець !!!
12 Показати IP 25 Лютого 2019 22:27
Ну, молодець, що тут скажеш... Тепер можеш далі їздити в в рашку, ноги розставляти. Це в тебе краще виходить, ніж думати про щось інше, крім своєї шкури. Музикант вона, податки вона платить. Творчість без цензури хоче нести. Проїдся по українських цвинтарях, а не по росії з гастролями, авось і зрозумієш щось, своїм горіхом, що в тебе замість голови
Лучанка до 12 Показати IP 26 Лютого 2019 06:42
А тобі також раджу проїхатись по українським цвинтарям і подивитися на дати смерті-народження на свіжих могилах. Ні, можешь розпочати з Алеї Героїв АТО, нічого не маю проти. Але сходи у Гаразджі у нові сектори, ті, що далі,там, де ще пам'ятники не стоять. Вразить. І це не на АТО загинули, це люди помирають від "чудової" дійсності.
21 до 12 Показати IP 26 Лютого 2019 07:36
Вже смердить цю мову слухати.
13 до 12 Показати IP 26 Лютого 2019 07:49
Якщо тобі не дійшло то фішка не у тому що вона поїде або ні а у тому що люди зробили свій вибір а на них на...ли притому тих людей понад 150000....та скоро вибори....
жан вальжан до 12 Показати IP 26 Лютого 2019 08:45
.а як Джамаа виступала у Сочі в 2015, а тепер корчить патріотку. Батьки якої то тотримаи російське громадянство
Анонім до жан вальжан Показати IP 26 Лютого 2019 10:07
Ти збрехав про иступ Джамали в Сочі 2015.
Лучанин до 12 Показати IP 26 Лютого 2019 09:00
А, що Порошенко свій завод в Липецьку вже закрив? А ви не знаєте, чому експорт укр. товарів до Росії падає, а імпорт російських в Україну зростає? Прочистіть вже мізги від тої телевійзіної політики, від тих "ура-патріотів", які поводяться в стилі героїв радянських пропагандиських фільмів грізно трясучи кулаками в бік "буржуазійних ворогів"
Анонім Показати IP 26 Лютого 2019 08:31
Скільки пафосу, а всього-навсього треба було вдмовитися від гастролів у Раші на три місяці.
Лука Показати IP 26 Лютого 2019 08:41
Правильно зробила, що відмовилась, а то б точно зайняла останнє місце, опозоривши Україну своєю дибільною піснею і вульгарним виконанням.У нас стільки талановитих, а поїхати на конкурс і нема кому.
Гоцул Показати IP 26 Лютого 2019 10:07
Буде " Ой зелене жито , зелене ..." та Білозір із Зібровим ...
Анонім до Гоцул Показати IP 26 Лютого 2019 11:28
А, що ти більше нікого не знаєш крім цих двох. Виконання Марув десь так в борделях підійшло б, але не на Євробаченні
ВВ Показати IP 26 Лютого 2019 13:52
Я за Maruv . Пісня запальна як і вона, думаю це успіх на таких шоу, де кожного року вибирають щось нестандартне.
пенсіонери Показати IP 26 Лютого 2019 21:07
НАСТАЛА ПОРА ЗАБОРОНИТИ ЗЛОЧИННУ партію БєПєПє ЗА АНТИУКРАЇНСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ І РОЗКРАДАННЯ ПЕНСІЙ В ПЕНСІОНЕРІВ А ЗЛОДІЯ петра порошенка І ЙОГО ПОПЛІЧНИКІВ-БАНДИТІВ ПРИ ВЛАДІ З КОНФІСКАЦІЯМИ НАГРАБЛЕННОГО В ДЕРЖАВИ І ПЕНСІЙ В ПЕНСІОНЕРІВ ПОСАДИТИ ДОВІЧНО В ТЮРМУ!!!